I'm trying to understand the world

.. Záznamy z mýho života

Končím

10. září 2009 v 18:26
Končím. Ano. Řekla jsem to už hodněkrát a říkám to i teď - ale to neznamená, že se třeba někdy nevrátím zpátky.

Blog už mě nebaví, asi jste si všimli, že se tu nic neděje, články nepřibývají, návštěvnost klesá. Už do něj nejsem zažraná jako v paté třídě a je na čase začít zase žít i jinak. Blog bude pozastaven, takže se třeba zase někdy vrátím. Mějte se krásně. :)

31.O7.O9 || půlka prázdnin je pryč ..

31. července 2009 v 15:10
.. ale mně to nevadí

Zatím jsou to jedny z těch nejlepších prázdnin. Tolik jsem toho zažila.. fesťáky, úžasnej a nezapomenutelnej tábor .. poznala jsem plno nových lidí, věcí, pocitů a zkušeností .. dokonce sem se i opálila.. a toho ještě bude. Holandsko a koupáky s děckama .. nechce se mi tu nic psát.. nemám na to náladu.

Mějte se krásně a užívejte!

11.O7.O9 || Im feeling empty, without my second part .. without YOU.

11. července 2009 v 16:45
.. přátelé jsou jako hvězdy, občas je nevidíme, ale víme, že existují.

Měla bych být šťasná. jsem šťastná.. tolik zážitků, během pár posledních dnů.. ale .. myslela jsem, že to bude v pohodě .. odjela jsi mi do Rakouska na 3 týdny.. teď je to týden. A já zítra odjíždím na dva týdny na tábor.. vždycky jsem se tam tak těšila, ale letos? ani ne. zatím jsem to jakž takž zvládala, bez Tebe .. protože jsme si vzdycky psaly na ICQ.. a teď? Kurva. poslední "virtuální" rozloučení .. a už se mi stýská jako sviňa.. achjo..
Řeknete si, "Ježiš ta nadělá .. " .. možná máte pravdu.. ale my dvě máme takovej úžasnej vztah k sobě .. prostě o sobě víme .. co děláme každou minutu, kažou vteřinu, každej krok, výdech, nádech, pocit, názor, .. všechno .. a teď? ztrácím ty pocity .. nemůžeme si to říct. nemáme jak. je daleko.. Cítím se, jako by mě byla jenom půlka.. něco chybí.. Ona chybí .. TY chybíš.

DaGi, vím, že si to už asi nepřečteš .. ale chci ti říct, že tě mám nejvíc ráda.. a že se mi strašně stýská.. užij si to.. příští rok, pojedeme spolu :)

měj se krásně, pozdravuj Andiho. napíšu extradlouhej dopis. miluju tě. Dummi.
miss you DAGI.

3.7.09 Rock de Wiesn + 5.7.09 Rock for people!

6. července 2009 v 22:31
.. aneb nejlepší dny v mém životě!
Dva fesťáky teoreticky hned po sobě! Bylo to úžasný..

ROCK DE WIESN - ten den ráno jsme jely s DaGi do Rakouska, do Wolkersdorfu.. za jejím tátou, kde jsme se povalovaly, hrály kulečník a fotbálek.. odpoledne jsme šly na oběd a na uplně úžasnou výstavu, ta paní byla hodně nápaditá! hrozně se nám to líbilo! a v 8:00 jsme valily na Rock de wiesn festival! .. všude kolem krásní kluci .. což mě sralo asi nejvíc, protože já prostě neumím německy! No.. jenom trochu rozumím, ale mluvit neumím :( takže se s něma nemůžu bavit jako DaGi.. no .. a pak přišel ON.. On - ten kluk z FAMP, co se mi líbí .. a začal se s náma bavit (spíš DaGi - já poslouchala) , ale jenom chvilku.. pak odešel .. šli hrát.. odzpívaly jsme s něma všechny songy, jelikož je umíme nazpamět :D .. potom jsme se tam zakecaly s nějakýma rakušákama, Stefanem a Marcusem :) .. spíš jsme pogovali, takže jsem mluvit ani nemusela :) .. teď si s nima píšu na MSpace, ale anglicky :D ..
famp
ROCK FOR PEOPLE - dlouhá cesta do Hradce Králové, zas tak nudná nebyla.. poslouchaly jsme CD a iPody a tešily se, jako malé! A pak to přišlo.. jakmile mi na ruku navlíkli ten náramek RFP! byla sem šťastná.. ta vůně piva .. to byl RÁJ! skvost! Posedávaly jsme, daly jsme si pivko (neboj mami, s mírou :D) .. a hráli stolní fotbálek s nějakýma chlapcema :D .. potom začla hrát Vypsaná Fixa a šíleně jsme si zapogovaly :D uplně ze mě lilo :D tak sme se převlíkly.. a přišlo to nejlepší! ..
the kooks
the KOOKS! neúžasnější, nejkrásnější a moje nejoblíbenější skupina! Prostě tak žhavý, úžasný, dokonalý, nezvopakovatelny, ulítlý zážitek z koncertu, fesťáku jsme měly jenom v ten moment! Jakmile vylezl Luke na podium, .. nahnul se mi všechen adrenalin, zvýšil se mi tep .. bylo to neuvěřitelný! Stačilo se na ně jenom podívat! Všichni zpívali, tančili, užívali.. Potom nás nějací dva chlapci vzali na ramena a my si to užívaly uplně nejvíc! Ono .. to se nedá popsat.. ten náš fanatismus! .. bylo to jako jedna velká euforie.. nevěřila jsem sama sobě, tomu, co se děje.. že tu jsou. že tu zpívají! miluju.. miluju .. Kooks !

- foto z RFP dodám během týdne! -

3O.O6.O9 || Uteklo to jako voda. bohužel, nebo naštěstí?

30. června 2009 v 12:35 | dOOmi ♥
KONEČNĚ mám ten papír, kvůli kterýmu se celej rok seru (vlastně neseru) v tom našem ústavu .. ale MÁM ho. takže se to de večer oslavit. huraaaa. :DD

Dnešek. Plně očekávaný den. Už jsem se těšila.. Poslední dny ve škole byly strašný, strašně nudný. Hodiny se vlekly, hráli jsme karty a koukali na filmy. Ale vydržela jsem to. Je to pryč. Teď si už budu jenom užívat toho volna, sluníčka.. občasného deště a hřmění.. ale to přece nevadí. Jsou PRÁZDNINY! hurá.

Předchvílí jsem donesla domů výzo. Byly to čtyři 3ky. Přiznávám, mohlo to býte lepší.. aspoň ta matika a fyzika.. bylo to zbytečný. Příští rok to třeba napravím. budu se snažit..

Zachvíli, asi tak za 45 minut přijede DaGi a skočíme spolu do bazénu a budeme relaxovat :P a večer jdeme do Julcu s děckama slavit.. slaviiit :D vídím to tak, že nás tam bude zase tak kolem 20 :D bude sranda.. snad dojedu domů celá, živá.. prostě abych vůbec dorazila :D .. Takže se mějte krásně, užívejte prázdnin. Jsou to jenom dva měsíce, který strašně dlouho utečou..
foto: 5.6.09 Ohňostroje :P ( Já, Any a Baruška)

25.O6.O9 || Úžasný a upřímně strávený den s lidmi, kterých si strašně moc vážím. děkuju Vám.

25. června 2009 v 23:56 | dOOmi ♥
mhh. žblent aaaaaa. mravenec ? "

podtitulku si nevsimejte. není dulezity. Pro mne byl dulezity dnesek. Byla jsem se Šmehlou, kteryho jsem strasne dlouho nevidela a dlouho neuvidim, protoze odjizdi na mesic do USA, s Chvostem, Ljukiem a Sabinkou v kavarne a potom na Spilasu, kde sme se koukali na Joeya.. Povidali jsme si,, a celkove.. bylo to skvely. kazdopadne se musim opet pochlubit fotkami :* jsou jenom dvě, ale tak aspň něco aby tady bylo ..

Goodbye everybody.

13.-14.O9 || Freekout festival, Wolkersdorf :)

20. června 2009 v 10:29 | dOOmi ♥
tož sice trochu opožděně, ale musí to tu být :)

Minulej výkend v Sobotu jsme s DaGi vyrazili na takovej malej fesťák do Rakouska - Wolkersdorfu. [městečka, kde DaGi žila do svých 10 let.]

Ráno nám jel autobus 7:30, takze jsem vstávala tak o půl páté. Cestou sme si povídaly, posloucha iPod a těšily se jako malý děti. Když sme dojely, tak sme si šly dát věci k DaGi tatkovi do jeho hospůdky XL-TRO :) a šly jsme projít Wolkáč. Koupily sme si zmrku, placky, takovou kovovou krabičku se žvejkama, náramek .. DaGi mi tam všechno ukázala, školu, školku, gympl, obchody, cukrárnu.. a šly jsme si sednou do Parku. Poté jsme šly zpátky do XL, kde sme se převlíkly a utíkaly na fesťák.

První skupiny byly nic moc. Ti lepší byly až Kung Fu Kity, The New Vitamins, The Gogets, The Eccos, FAMP a Loony Brain. Pogovaly sme v kuse asi 4 a půl hodiny :D Ale úplně bezkonkurenční, nejlepší a nejlépe-hrající skupina, byly FAMP. [Kvůli nim jsme tam taky jeli :D] Mám od nich dvě trsátka [od Phila a Floa] a jeden nejkrásnější pohled od Andiho[bicáka] :D na památku. awWw ..
Abch pravdu řekla, tak jsem tam zírala na ty BORCE. hej.. to je uplně něco jinýho, jiná mentalita, jinej životni styl.. Né žádný trapní hopírci, šamponci .. co poslouchaji Lady Gaga nebo 50Centa na "dýze", ráno si hodinu lakují vlasy a řeší, jestli si mají vzít límeček nebo ne a jestli jim jde dostatečně vidět skoba na pásku.. opravdu, je to něco jinýho. něco, co je mi mnohem blíž ..

A po zkončení fesťáku jsme šly s DaGi a s Jedním kudrnáčem, ani už nevím, jak se jmenoval .. neptaly sme se ho :D do JungenZentra, kde sme poslouchaly the Kooks a tak.. bylo to něco jako Rockotéka :)) a potom sme šli zpátky do XL-TRO, kde bylo asi milion lidi, takze jsme cekaly nez vsichni odejdou a DaGi tatka zavře.. vedly jsme dloouhy rozhovory s par maldencema [teda spis DaGi, ja poslouchala .. hehe moje němčina, no :D ] no.. a 6:30 ráno nás její taťka odvezl domů :) Takže jsme jely celou dobu non-stop. Dospávala jsem to doma, až sme přijely. Ale jenom 4 hodiny, protože jsem to všem musela povykládat, jaký to bylo.

Bylo to super. Sakra, a je z toho zase slohovka :D ..

27.O5.O9 || znáte takovou tu kolísavou náladu. když jste jednou dole a jednou nahoře ?

27. května 2009 v 19:03 | dOOmi ♥

halabala potapěč se vynořil.

Moje nálada je poněkud zvláštní. Jednu chvíli bych nejraději lítala ve vzduchu, rozplývala se a pozpěvovala štěstím. A pár minut či hodin na to, na mě dopadne všechno to negativní, hnusný. Říkám si, jak je ten život nefér a jakou mám v některých věcech smůlu.. V tom přiběhne DaGi, která to má docela podobný.. Jsme jako jedna duše ve dvou tělech, nebo jak se tomu vlastně říká.. Smutníme spolu, smějeme se spolu. Ale poslední dobou se vždycky tak blbě usmívá. Je jako pytel blech. ano, šťasných blech stále se uculujících. někdy se uculuji s ní, někdy jí musím dát facku, aby se probrala do reality. [zrovna dneska jsem tak učinila a pomohlo to. a nemyslete si, že ji šikanuju!] ale přeju jí to. nejvíc. Krůček po krůčku se blíží k tomu, aby začala lítat. Doufám, že nezakopne nebo jí někdo do té dobry nepřistřihne křidýlka. Doufám, že to vyjde. Na každého jednou dojde, tužíž jsem v tomhle občas optimistická .. a nebo taky pesimistická. říkám, záleží na náladě.. Stručněji řečeno: mám se momentálně fajn a držím jí palce.. zdarec. dOOmi [na té fotce jsem já.]

11.O5.O9 || Ona je rebel, kouří na zastávce. jí to chutná, v týhle válce. A její vnitřní orgány, tolerují její rebelství.

11. května 2009 v 18:42 | dOOmi ♥
rychle a stručně. zdravím vás :)

už jste si asi povšimly, že já na ty dlouhý články poslední dobou nějak nejsem. ale aby se neřeklo, že na vás kašlu.. Tak sem nacvakám pár nesmyslných řádků. Ve čtvrtek jsme byli s děckama na Majalesu. Šli jsme: já, Ljukie, brácha, DaGi a potom jsme potkali Didi, Bibi, Hanny, Any a Šmehlůů. Byla sranda. nějaká ta kofča, nějaký to pivečko O:) a nakonec pořádný pogo.. prostě paráda. Pátek,sobota, neděle jsem byla v rakousku u Loferu, v kempu.. S tou naši "grupou" XDD tam to bylo moc fáájn. to víte - rakousko, krásná příroda, sluníčko [spálený ramena] krávy, kozy, a kola ;) dOomi ..

3O.O4.O9 || čas od času je nutné zapřemýšlet, jakou bychom chětli budoucnost. tak tedy, přemýšlím.

30. dubna 2009 v 20:47 | dOomi ♥
.. The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.
- Eleanor Roosevelt -

.. a já jsem nad tím zrovna nedávno přemýšlela. Každé díťě má své představy. Většinou jsou to jenom sny, které jsou nereálné. Bohužel. Tentokrát jsem zahodila za hlavu, povolání slavné herečky, zpěvačky na prvních žebříčků hitparád nebo modelky na titulní stránce časopisu. Chtěla bych život - normální, ale zábavný .. asi takhle:

Po maturitě, až mi bude tak 19.. se s DaGi odstěhujeme do bytu do Prahy. Strašně rády bysme objely všechny koncerty a festivaly jak jen to půjde, koupily si auto a měly partu skvělích přátel. Sudovat vysokou. Chodit na brigády, popř. doučovat jazyky, protože jsme na jazykovém gymplu, tak myslíme, že nějakýho osmáka zvládnem.;) [DaGi je navíc z rakouska - pozn.me] Vystudovat psychologii. Otevřít si soukromou ordinaci. [Buď v Praze, nebo někde v jine zemi] a po čase založit rodinu. + trochu toho štěstí a zdraví a život by byl ideální ;)

.. když to tak čtu, zní to jako sen, ale když nad tím popřemýšlím.. všechno z toho je velká dřina, takže to bude těžký.. no co, je to přece jenom ta "představa" .. a ta se může vždycky změnit. třeba jednou budu lozit po horách na lanech, pracovat u pokladny v supermarketu, dělat kosmonauta a já nevím co ještě. ;) každopádně se mi to takhle líbí a doufám, že se mi aspoň jedna z těch věcí povede :D dOOmi

27.O3.O9 || Myslíte, že mám dOkonalý život? neřekla bych.

27. března 2009 v 21:16 | dOomi ♥
.. Někdy si myslím, že se v něm utopím. tak proč si ho nezkrášlovat? "
.. Ohledně spelukací a komentářích k minulému článku :
Na blog zapisuju opravdu většinu těch "lepších" a "hezčích" dní .. že jich nezažívám málo, to říct nemůžu.. Mám partu přátel, skvělích přátel, kterým můžu věřit. Nejlepšího přítele - DaGi, která toho o mě ví pomalu víc než všichni členi mé rodiny .. Ale opravdu se nemám každý den tak "skvěle" jako na fOtkách a videích..

Upřímě, už Vás všechny vidím, jak by jste hltaly ty depresivní, ponurné články, co bych sem teoreticky mohla psát .. O tom, kdo mě zklamal, co jsem udělala a je mi to líto .. že mám s některýma lidma [nebudu jmenovat] opravdu zvláštní vztahy, trvající třeba 3 měsíce a i přes to všchno, co jsme spolu zažili se máme rádi, ale nedokážeme spolu normálně komunikovat, pozdravit se, obejmout.. :(
Že mám rozvedený rodiče. S mamkou se často hádáme, kvůli kravinám. s bráchou si lezeme na nervy. že mi v listopadu, na podzim, z tohodle světa odešel někdo hodně blízký, dokonce dva .. že se mi to sype ve škole, i přes to, že se to učím.. a tolik různých věcí, [osobních] které bych tu na blog ani psát nechtěla ..
Četli byste to? ne. jsem obyčejná holka, jako Vy.. můj život je hezkej - to nepopírám, ale občas na mě taky dopadne smutek, lítost, zklamání, depka .. prostě si snažím zapamatovat ty hezký chvilky, né ty špatný. Protože až budu jednou umírat, chci si říct. "Měla jsem to ale skvělý život" sbohem. dOomi

Nestíhám.

7. března 2009 v 23:33 | dOomi ♥
ahOOj zlata.
nějak nestíhám psát články, protože teď tolik nebývám na PC.. někdy vám to vynahradím.. paa a mám Vás ráda :P :** dOomi

.. nějaký fOtky z léta O8.

26.O2.O9 || DaGi, my to zabíjíme :D

26. února 2009 v 23:40 | dOomi ♥
.. heej, nejvíc to bylo dneska s Tebou
..
prostě nezapomenutelnej den + zážitek
.. a MY máme největší kódy.
.. jednoduše: mám tě nějvíc ráda <3

dOOmi.

18.O2.O9 || Sedni. zavři oči. oranžový bus. brýle. a ten SONG.

18. února 2009 v 20:58 | dOomi ♥
.. Nikdy nepodceňuj sílu blbců ve velkém množství.
" alt="dOomi [by muszka.da]" class="center"]
Omlouvám se, že jsem se vám dlOuho neozvala. Nebyl čas a ani příležitost. Dneska byl zajímavý den. Ve škole klasika. Nuda. -zííív- po škole sme si zašli s DaGi do Čínské, protože jsem neměla navolenej oběd -.- jsem tele. tele. telee. Popovídali sme si a jeli domů. [s cestou domů souvisí ten nadpis] bohužel ho asi nepochopíte, asi určitě a já bych vám to ráda přeložila :D ale nemám moc času a psaní slohovek.. Bože, furt tady melu něco o slohovkách, a stejně ty články jsou na můj vkus poměrně dlouhý. Prostě jsme snily o létě, o anglii [po které toužím, ale nevím, jestli se mi to povede uskutečnit.] o hudbě, kámoších. Byl to krásný pocit. Pocit "štěstí". Bohužel, jenom vysněný. Doma už tO tak super nebylo no :D ale tuhle pohádku vám taky nechci povídat. Hmpf.
Poslední dObou se mi zdají strašně divný sny. takový, že si je pamatuju ale většina to jsou spíš noční můry. Je to třeba kvůli věci, nebo osobě kterou den co den potkávám, ale vždycky se to nějak zvrtne :D Jsou opravdu zajímvý. nOo tak já jdu radši snít. mějte se hezky. dOomi

13.O2.O9 || pátek 13náctého má své dobré i špatné stránky.

13. února 2009 v 21:02 | dOomi ♥
.. Neříkej, že chceš dát, ale dej! Naděje nikdy neuspokojí.
.. a proto Ti dám zítra k Valentýnu potítko se Supermanem. budeme mít stejný - protože jsme SuperGirls !!
- [c] muszka" alt="dOomi [dominikalew.blog.cz] - [c] muszka" class="center"]

Dnes to bylo opravdu zajímavé. Začlo to ve škole, kde se mi docela povedl test z angličiny z lekce, takže mi to udělalo příjemný dopoledne. Ale na odpoledne to stejně nemělo. Byl to skvělý den, až na jednoho dotyčného, kterého jsme potkali s DaGi na Hlaváku. Kopla bych ho. Zasloužil by si to. Debil. grr.. ale tak potom sme šli do Coffee, sme si dali něco dobrýho [byla sem tam docela po dlouhý době, což je u mě neobvyklý. :D ] A povídali si. Byl tam s náma Peťa a Marco, takže to byl strašnej zewl - nesnáším to slovo, ae jiný takhle výstižný mě v tuhle chvilku nenapadlo. iPod v ruce, v druhý frossito a brýle na nose. Co víc bych si mohla přát. Pak sme na sebe začali mluvily anglicky, takže sem se tomu musela smát. docela nám to šlo. :D Koupila jsem DaGi a sobě, takovej malej dáreček na Valentýna. Potítko se supermanem. :D Chaa, je uplně drsný. A dokonce jsem přijela domu včas, ještě o 10 minut, což se mi většinou nestává :D Jsem na sebe opravdu hrdá.

A jakej byl váš pátek 13náctého? stalo se vám něco? nebo na to nevěříte? pochlubte se.. Tak zatím se mějte, zase se Vám někdy ozvu.. ciaoo. dOomi

11.O2.O9 || vzpomínky jsou nezapomenutelné + I. světová -.-

11. února 2009 v 20:43 | dOomi ♥
Proč být jak ostatní .. když šílenctví je tak osvobozující !? ..

CNVRS" alt="dOomi [dominikalew.blog.cz] CNVRS" class="center"]
Vzpomínám. Na léto - koupák. DD'week. tábor. první školní den. na BOHY. Ano, už je to pryč. Neříkám, že bych toho litovala. Protože vím, že toho mám ještě tolik před sebou. tOho ještě bude, čéče. ale vzpomínky jsou to opravdu nezapomenutelný. Před chvíli jsem si četla moje staré statusy na ICQ. [viz. níže] a prostě se vrátila zpátky do těch skvělých dnů. Aspoň jsem se nachvíli odreagovala od toho otravnýho dějepisu, kterej mi tu leží před nosem. ale sám se mi do hlavy asi nenalije. !! škoda. učila jsem se to aspoň hodinu, ale stejně se mi to nějak motá. blbá škola! nechápu to, protože teď píšeme, ještě víc písemek než o pololetí.. grr!

Měla jsem v plánu napsat nějakej delší článek, ale nějak se mi do toho nechce. za 15 minut musím vypnout kompl. přinutit se a jít se to ještě doučit, protože potřebuju dostat nejhůř dvojku. Tak mi držte palečky a mějte se hezky.. a dám Vám jednu malou radu do života, učte se průběžně :D:P dOomi ..
Status z léta O8:
BUH SEXU zije !! Toe DOBRE znameni ..
a ted se zrodil i 3., BUH SEXU 2 !! :*
a ted, se zrodil ON, ano ON, proste ON, BUH SEXU 3 !!
Nico - Milchbauer du, bist jetzt unter den Sex-Gotten im status
ale teď, dámy a pánové :D Je to téměř neuvěřitelný, ale zrodil se i BUH SEXU 4!!!

O8.O2.O9 || Jenom trochu sluníčka, copak chci tak moc?!

8. února 2009 v 15:17 | dOomi ♥
Mysli si, že jsi jaký jsi .. ale buď takovým, jakým opravdu chceš být ..
" alt="dOomi [dominikalew.blog.cz]" class="center"]
Asi ano. Koukám z okna. mrholí. Ty malé bílé flíčky poletují v jednom směru, dopadají na zem, rozpouštějí se v odpornou blátivou kaši. a mě to tak ser*. Chci jaro. - Sluníčko, modrý nebe, žádný mráčky, jarní vzdoušek, cvrdlikání ptáčků. Ale musím čekat, čekat na den kdy to příjde. Den, kdy shodím zimný bundu a obuju conversky. Den, kdy to počasí budu doslova "hltat" a užívat si ho. Už mě to prostě nebaví. déšť. mrholení. fuj.

Včera jsem v koupelně strávila přes 25 minut. Vykouzila jsem si na hlavě nádherný lokny. Nemohla jsem se vynadívat. Vyšla jsem ven a po deseti metrech zavál vítr. DOHÁJE!. nO a moje práce, byla pryč. Vlasy nudně zavlněný, bez žádnýho tvaru. To naštve. Hmpf!
Bezohledu na počasí byl včera opravdu pěkný den. Spala jsem do 12.oo. A odpoledne jsem šla s DaGi do města. Sedli sme si do CoffeeH. a povídali. Což o to, povídání nám jde na jedničku. :D Ale tak po dvou hodinách jsem se vydali na Petrov. Sedli sme si na lavičku. Setmělo se. Nikdo tam nebyl. a zase sme si povídali. Bylo to krásný, dívat se na osvětlený Brno. Představovali sme si Anglii, do které v létě pojedeme. Doufám. Snad. Asi. [?!?] Tu pohodu, chození ve městě.. Áchh jO.. těším se.. Noo a potom sme šli ještě nachvíli do Coffee a pak domů.. Toť vše, mí věrní čtenáři. Mám Vás ráda. dOomi

O3.O2.O9 || Je těžké napsat duchapřítomný článek ..

3. února 2009 v 20:31 | dOomi ♥
.. Přátelství může skončit láskou, ale láska nikdy nemůže skončit přátelstvím

Nikdy jsem si to nemyslela, ale došla jsem k závěru, že to je pravda. Nechci tu na tohle téma psát nesmyslnou slohovou práci. Není to, třeba kvůli mému nespočítatelnému množství hrubek, které bych tu jenom tak naplácala. prostě k tomu mám svůj důvod. Nechci to tady řešit. Za posledních pár dnů, jsem zjistila hodně věcí. Důležitých věcí. Například to, že mám opravdové přátelé. Neni jich moc. Ale jsou to ONI, oni .. kteří tu budou semnou, i přez hádky, mrační, malé nedorozumění, nebo letmé "oboustranné" zklamání. Zjistila jsem, že jedině pravému příteli se dá odpustit. Protože k němu máte takové pouto, že to prostě ani nejde. Když se pohádáte, máte zlost, nejradši byste mu jednu luply, ale něco Vás trápí.. Je to něco jako, kdyby jste ztratily část SEBE samé .. důležitou část, která by Vám nadosrmti chyběla. Alespoň tak mi došlo, že ji mám. Mojí nejlepší kámošku. Nemusím tu psát jméno, ona si to sama přečte a sama to moc dobře pozná.. Je pravda, že mi bude hodně trvat, než se z toho vzpamatuju. Protože se mi to pořád zdá jako sen. Něco, co není pravda. Možná to bude za týden, za měsíc, možná mě to bude trápit ještě dýl. Ale nezmění to, jak moc tě mám a budu mít ráda. dOomi ..

14.O1.O9 || Miluju svůj život. Miluju DDPMB. Nerdi. ^^

29. ledna 2009 v 21:47 | dOomi ♥
.. Mít někoho rád často znamená víc než milovat
.. pravda. navíc, já vás mám opravdu moc ráda, "NERDI" :**
FRIENDS" alt="dOomi [dominikalew.blog.cz] FRIENDS" class="center"]
Zleva: Buďa. Peťa. Marco. DaGi. já.
CoffeeHeaven. Brýle. Sparkys. Omega. Nákupní pasáž. Kindrvejce.

Prostě, my sme Nerdi. my máme nejelepší HandShaky. Máme štýL! Sme "NeJvÍcE eMO pArTiŠka. // nEmÁ nĚgDo ŽhiLeTQu? XDD". "Můžeme řídit autaa!" Z každýho obchodu nás vyhodí. Heeej prostě :D:D .. s vama se prostě nikdy nenudím. Těším se na zítra. Kino bude skvělí .. moc se těším .. mám vás nejvíc ráda.. dOOmi

25.O1.O9 || Zase mě ten život začíná nehorázně bavit :P yOóu ..

26. ledna 2009 v 21:40 | dOomi ♥
.. dnešek byl opravdu bezkonkurenční den, ach ano .. sem šťasná !!
pix" alt="dOomi [dominikalew.blog.cz] pix" class="center"]
ipiiii* yahOo* juchuchů* [jednou se proslavím, mojí zásovou citoslovců.] Krástce, stručně a jednoduše - jsem velmi šťasná.. Znáte ten pocit, pocit, kdy je všechno super. Všechno je dokonalý. Bez chyb. Máte dobrou náladu a nic vám nechybí. Dnešek, dnešek byl přesně takovej. Škola, škola byla fájn. Z Angličtiny teda nakonec nedostanu trojku ale dvojku, takže mám radost. Po škole sme šli s DaGi do čínské na M9. Uplně *mňáám* XDD nudle s masem. Potom sme měli sraz s klukama v CoffeeH. [Marcem, Buďou a Péťoou] .. hej uplně nejvíc sranda s nima .. takový vály :D. No jasně, šak my sme US5!! a ovládnem svět.. Budem nosit mřížkovaný brejle, conversky na baťohu a bonzovat zloděje peněženek :P:D. Prostě uplně nejvíííC den ..

Doufám, že takovýchle vydařených dnů bude čím dál, tím víc .. moment, musím tO zaklepat. Každopádně se mějte krásně, aspoň tak jako já. :D a nesmutněte, ony ty hezký dny zase přijdou.. Mám vás ráda :** dOomi
 
 

Reklama
Reklama