I'm trying to understand the world

Příběhy

Žárlivost se nevyplácí - smutný příběh

25. července 2008 v 9:00 | dOomi ♥
Našla sem další krásnej příběh.. stojí to za to si to přečíst CELÝ!..
Ještě před pár hodinami byla venku s nejlepšíma kámoškama a se skvělýma klukama a skvěle se bavila. Teď ale sedí v pokoji, bloudí po netu a píše těm jediným dvou lidem, kteří jsou zrovna na icq. Vzpomíná na chvíle, kdy si psali. S tim bezvadnym klukem, s kterym si tak rozuměla. Co když ho viděla už naposledy??? Co když se už nikdy neozve??? Ale proč??? Vždyť si přece tak rozuměli, tak proč jí přestal psát??? Proč si vymazal její číslo z mobilu??? Kde je chyba??? Takový a spousty dalších otázek jí vrtá hlavou. Ale už se rozhodla..

Jeden z nejsmutnějších a nejkrásnějších příběhů..

24. dubna 2008 v 10:00 | PrinceSs Do.Ominka ♥
Našla sem krásnej příběh.. Ale zase smutnej.. přečtěte si ho.. je krásnej že..?
Bylo jednou slepé děvče, které nenávidělo sebe a celý svět za to, že nemůže nic vidět. Měla vrozenou vadu očí a nikdy nic a nikoho neviděla. Každého nesnášela, až na svého chlapce. On byl stále s ní, ve všem jí ochotně pomáhal. Jednou mu řekla, že kdyby někdy mohla vidět, hned by se za něho vdala. Stalo se jednoho dne, že se konečně, po dlouhé době našel dárce, který jí mohl dát nemocnou část očí. A tak se těšila, že konečně uvidí svět a taky svého přítele. Chlapec se jí hned po operaci přišel zeptat, jestli si ho vezme. Dívka se usmála, ale když otevřela své "nové" oči a uviděla ho, byla v šoku. I on byl slepý. Začala přemýšlet o svém životě a nakonec slepého chlapce odmítla. Ten smutně odešel, z očí mu tekly slzy. Po pár dnech jí přišel dopis. Byl od něho. Chlapec jí děkoval za všechny krásné chvíle, které spolu prožili. Na konci dopisu stálo "A dej prosím pozor na moje oči"...

Další smutnej příběh.. Děvče a Chlapec..

14. března 2008 v 20:26 | PrinceSs DooMinka ♥
..U mýho SBéčka Nin sem našla smutnej příběh.. stojí to za to si to přečíst
Chlapec a děvče jeli na motorce víc jak 120 km/h....
Děvče: Zpomal, prosím. Bojím se...
Chlapec: Ne, to je zábava.
Děvče: To teda není... Prosím zpomal!
Chlapec: Fajn. Až mi řekneš, že mě miluješ!
Děvče: Miluju Tě.. už zpomal
Chlapec: Teď mě obejmi. Jakoby to mělo byt naposled...
Děvče ho obejme..
Chlapec: Můžeš mi sundat helmu a nasadit si ji?

Smutný příběh - O Chlapci

11. března 2008 v 10:00 | PrinceSs DooMinka ♥
..Našla sem krásnej smutněj příběh, učitě stojí za to si to přečíst!..
Byl jednou jeden ... chlapec, který se narodil s nemocí. Byla to nevyléčitelná nemoc. V 17 letech ... mohl každou chvíli umřít. Žil stále jen stáhnutý v domě, pod dohledem své matky. Jednou už toho ale měl dost, a tak se rozhodl, jednou jedinkrát si vyjít. Poprosil svou matku o dovolení a ona mu to umožnila. Když se procházel svou čtvrtí, viděl množství obchodů. Když šel okolo obchodu s hudebninami, uviděl nádherné děvče, asi v jeho letech.Byla to láska na první pohled. Otevřel dveře a vstoupil dovnitř. Nedíval se po ničem jiném, jen po ní. Stále více se blížil k přepážce, kde stála. Podívala se na něj a s úsměvem se zeptala: "Můžu vám nějak pomoci?" Během toho si myslel, že je to ten nejpěknější úsměv, který ve svém životě viděl. Pocítil potřebu ji políbit právě v tomto momentu. Koktavě ji odvětil: Ano, eeehhh, uuuhhh... rad bych koupil jedno CD. Bez přemýšlení vzal první CD, které uviděl a zaplatil. "Chceš to zabalit?" zeptalo se děvče zase s úsměvem. Odpověděl že ano a kýval souhlasně hlavou; ona šla dozadu a pak přišla se zabaleným balíčkem, který mu předala. On si jej vzal a opustil obchůdek. Odešel domů a od toho dne navštěvoval tento obchod každičký den, aby koupil nějaké CD. To děvče stále balilo jednotlivé CD a on si je pak vzal domů, položil je nerozbalené do šuplíku. Příliš se styděl, než aby pozval to děvče, aby si s ním vyšla. Ačkoliv už to zkoušel, nešlo mu to. Jeho matka se pokusila ho v tom povzbudit, aby se další den odvážil, a on se chytl za srdce a ... vyšel odvážně k obchodu. Koupil si CD a jako vždy ho dostal zabalené. Vzal CD a když se ona nedívala, rychle ji nechal na pultu lístek se svým telefonním číslem a vyběhl z obchodu ven.

Tajemná dáma → Jen pro ty odvážnější..

3. března 2008 v 15:05 | PrinceSs DooMinka ♥
Upozornění: není to pro uplně malý děti.. Já sem z toho měla ško ete tak 2 minuty po.. fg drsny a zajimavy.. Look down..
Prectete si nasledujici pribeh..

Vlastnik domu, o kterem je tato historie, videl divne veci a slysel podivne zvuky jiz delsi dobu.
Cela vec se zacala vysetrovat a prislo se na to, ze v dome kdysi bydlela jedna dama, jejiz muz zahynul ve svetove valce. Podle legendy se vypravi, ze tu sedela u stolu u okna, dlouhe hodiny zirala z okna ven a cekala, kdy se jeji muz vrati. Ten se vsak nikdy nevratil. Takze ona tam pry porad sedi a cekajic kouka z okna.
Podarilo se zachytit obrazek damy (pomoci digitalni kamery a zvuku), o ktere se tvrdi, ze je to ona.

Obrazek je sokujici a ponekud Te to vystrasi, az se Ti podari damu najit.
Mne to trvalo asi 25 sekund, ale pak jsem ji mohl v obrazku velmi jasne videt. Je to jako opticka iluze. Aby sis usetril(a) cas, koncentruj se okolo mista u stolu a okna. Jestlize mas zvukovou kartu, pak zapni reproduktory a dej je dost nahlas. Za nedlouho uslysis tiche mumlani. Rika se, ze je to duch te damy, co mluvi. Je to docela zajimavy.

Smutny..

7. listopadu 2007 v 11:39
Našla jsem příbeh, o pejskovi... Když sem ho dočetla, vyhrkli mi slzy, je fg krane napsanej.. :( Přečti si ho prosím taky a dej si ho na svůj blog...Díky..

Gummy bears

12. října 2007 v 17:36 | Domushka ♥
Jsem se nudila a brouzdala po netu a najednou jsem našla tohle ↓ .. Myslím, že něco pravdy na tom je ,). Jestli chcete vidět celý příběh na click na celý článek :) ..
• Na světě se všichni chovají jako ti největší přátelé....

Dívka a chlapec

30. března 2007 v 20:27 | Domushka
Dívka se zeptala chlepce jestli je pěkná a on řekl ne...
Dívka se zeptala chlapce jestli ji má rád a on řekl ne...
Dívka se zeptala chlapce jestli by plakal kdyby odešla a on řekl ne.
Chlapec řekl dívce: Ty nejsi pěkná ale krásná, nemám tě rád,já tě miluju a kdybych plakal kdyby si odešla, neplakal bych ale umřel...

Nejkratší pohádka na světě

29. března 2007 v 18:33 | Domushka

..........................

Bylo, nebylo, jednou se zeptalo děvče chlapce:

Chceš si mě vzít za ženu?

Chlapec odpověděl: Ne.

A děvče žilo šťastně na věky věků a chodilo nakupovat, tancovat, cestovalo, mělo kopu přátel, pilo martini a vždy mělo čistý dům a nikdy nemuselo vařit.

Smutný příběh...

28. března 2007 v 17:24 | Domushka
Tohle sem našla ne blogísku aanettt.blog.cz
stojí za to si to přečíst...
Klik na celý článek...
 
 

Reklama