I'm trying to understand the world

Designy

Taak a je tu další desiGnek :** . . takovej "JahůdQovej" :D

17. května 2008 v 11:21 | PrinceSs Do.Ominka ♥
.. mOji milOvaní ..icon_35.gif image by Salisko
tak sem se zase nudila.. to víte :D nuda je strašná věc.. teda vlastnost.. ne.. co to vlastně je? toe fuk.. tak sem si prostě udělala novej designek.. je podobnej tomu minulýmu, ale mě se teda líbí víc :D schválila mi ho Elinka :* takový moje malý milý sbéčko <3 .. takže motZ děkuji Eli.. a doufám že se vám líbí teda nO.. tak tedkom du s mamkou na nákup a večer ještě písnu :) mějte se famfárově :* mvmmr.. šak vy už víte =o) a ještě pár vzkazíčku.. ::
DaGinKoo » Tak my deme koupit ty lístky :D
DeniSko » Ještě ti napíšu a domluvíme se :)
Elinko » Fakticky motZ děkuju :** seš super sbéčko :**
Sbéčka » Tak tedy komentujte, a prosím upřímě ..
Náhledy, Click - celý článek . .

Novej design.. "Nugget"

23. dubna 2008 v 22:02 | PrinceSs Do.Ominka ♥
Obrázek “http://www.neonlove.net/lani/img/mimi_4.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Čauky nuffinci . .
Sem se trochu nudila.. Tak mě napadlo udělat new design..hehe.gif image by Salisko Je takovej jednoduchej ale přitom aj barevnej (to ty odkazy) No prostě se mi líbí..huh-2.gif image by Salisko Jetště vzadu nugget okraje.. co víc si můžete přát? :D iloveyou.gif image by Salisko Jestli se mi líbí víc než ten předešlej to nevim.. ale v tom minulým sem byla taková "nesvá" eh.gif image by Salisko prostě mi to nějak nesedlo no.. Myslím si že tenhle je lepší... A co na to říkáte vy? Doufám že se vám líbí taky.. ampf.gif image by Salisko No nic.. je čas jít do postele :D (Stejnak tam vlezu až tak za půl hodky ale skončit někdy musím ne..?) nO tak to bude pro dnešek všechno, mějte se hezky a dobře se vyspěte..love-7.gif image by Salisko MvmmR, MuCk . .
PrinceSs Do.Ominka ♥

Udělala jsem novej design.. aneb "VíteJ JaRo!"

29. března 2008 v 18:34 | PrinceSs Do.OmiNka ♥
A H O J * T Ř E Š N I Č K Y..
Tak už jste si asi všimli.. udělala jsem novej design, boudám že se vám líbí.. (Mě teda jo! Páč tamten byl moc žlutej :D) a proč "VíteJ JaRo?" páč neska bylo krásne (tuktuk..) a třešničky mám ráda, a našla sem hezkej obrázek :) Mnoo, takže tu nebudu komentovat náký blbosti, jenom vám to oznamuju.. Tak se mějte. Papa "MvmmR" =*
PrinceSs Do.OmiNka ♥
Btw: náhled, Klick - celý článek ♥

Náhledy [Nedávných] DeSiGnů*

15. března 2008 v 16:50 | PrinceSs Do.OmiNka ♥
A H O J * B O B C I..
Vyhrabala sem v complu náhledy, mejch posledních designů.. Tak vám je sem dávam, aby ste si připomeli moje starši designy.. (Náhledy - Click,celý článek)

MoJe [Starý] DeSiGny*

6. března 2007 v 15:26 | PrinceSs Do.OmiNka ♥
Ahoj, tak sem se rozhodla že sem budu dávat moje staré designy... Nemusíte se na ně koukat, ale já je chci jako památku... x)) Chceš je vidět? Není problém. Stačí kliknout na celý článek... A máš to!
 
 

Reklama