I'm trying to understand the world

Červenec 2009

31.O7.O9 || půlka prázdnin je pryč ..

31. července 2009 v 15:10 .. Záznamy z mýho života
.. ale mně to nevadí

Zatím jsou to jedny z těch nejlepších prázdnin. Tolik jsem toho zažila.. fesťáky, úžasnej a nezapomenutelnej tábor .. poznala jsem plno nových lidí, věcí, pocitů a zkušeností .. dokonce sem se i opálila.. a toho ještě bude. Holandsko a koupáky s děckama .. nechce se mi tu nic psát.. nemám na to náladu.

Mějte se krásně a užívejte!

11.O7.O9 || Im feeling empty, without my second part .. without YOU.

11. července 2009 v 16:45 .. Záznamy z mýho života
.. přátelé jsou jako hvězdy, občas je nevidíme, ale víme, že existují.

Měla bych být šťasná. jsem šťastná.. tolik zážitků, během pár posledních dnů.. ale .. myslela jsem, že to bude v pohodě .. odjela jsi mi do Rakouska na 3 týdny.. teď je to týden. A já zítra odjíždím na dva týdny na tábor.. vždycky jsem se tam tak těšila, ale letos? ani ne. zatím jsem to jakž takž zvládala, bez Tebe .. protože jsme si vzdycky psaly na ICQ.. a teď? Kurva. poslední "virtuální" rozloučení .. a už se mi stýská jako sviňa.. achjo..
Řeknete si, "Ježiš ta nadělá .. " .. možná máte pravdu.. ale my dvě máme takovej úžasnej vztah k sobě .. prostě o sobě víme .. co děláme každou minutu, kažou vteřinu, každej krok, výdech, nádech, pocit, názor, .. všechno .. a teď? ztrácím ty pocity .. nemůžeme si to říct. nemáme jak. je daleko.. Cítím se, jako by mě byla jenom půlka.. něco chybí.. Ona chybí .. TY chybíš.

DaGi, vím, že si to už asi nepřečteš .. ale chci ti říct, že tě mám nejvíc ráda.. a že se mi strašně stýská.. užij si to.. příští rok, pojedeme spolu :)

měj se krásně, pozdravuj Andiho. napíšu extradlouhej dopis. miluju tě. Dummi.
miss you DAGI.

3.7.09 Rock de Wiesn + 5.7.09 Rock for people!

6. července 2009 v 22:31 .. Záznamy z mýho života
.. aneb nejlepší dny v mém životě!
Dva fesťáky teoreticky hned po sobě! Bylo to úžasný..

ROCK DE WIESN - ten den ráno jsme jely s DaGi do Rakouska, do Wolkersdorfu.. za jejím tátou, kde jsme se povalovaly, hrály kulečník a fotbálek.. odpoledne jsme šly na oběd a na uplně úžasnou výstavu, ta paní byla hodně nápaditá! hrozně se nám to líbilo! a v 8:00 jsme valily na Rock de wiesn festival! .. všude kolem krásní kluci .. což mě sralo asi nejvíc, protože já prostě neumím německy! No.. jenom trochu rozumím, ale mluvit neumím :( takže se s něma nemůžu bavit jako DaGi.. no .. a pak přišel ON.. On - ten kluk z FAMP, co se mi líbí .. a začal se s náma bavit (spíš DaGi - já poslouchala) , ale jenom chvilku.. pak odešel .. šli hrát.. odzpívaly jsme s něma všechny songy, jelikož je umíme nazpamět :D .. potom jsme se tam zakecaly s nějakýma rakušákama, Stefanem a Marcusem :) .. spíš jsme pogovali, takže jsem mluvit ani nemusela :) .. teď si s nima píšu na MSpace, ale anglicky :D ..
famp
ROCK FOR PEOPLE - dlouhá cesta do Hradce Králové, zas tak nudná nebyla.. poslouchaly jsme CD a iPody a tešily se, jako malé! A pak to přišlo.. jakmile mi na ruku navlíkli ten náramek RFP! byla sem šťastná.. ta vůně piva .. to byl RÁJ! skvost! Posedávaly jsme, daly jsme si pivko (neboj mami, s mírou :D) .. a hráli stolní fotbálek s nějakýma chlapcema :D .. potom začla hrát Vypsaná Fixa a šíleně jsme si zapogovaly :D uplně ze mě lilo :D tak sme se převlíkly.. a přišlo to nejlepší! ..
the kooks
the KOOKS! neúžasnější, nejkrásnější a moje nejoblíbenější skupina! Prostě tak žhavý, úžasný, dokonalý, nezvopakovatelny, ulítlý zážitek z koncertu, fesťáku jsme měly jenom v ten moment! Jakmile vylezl Luke na podium, .. nahnul se mi všechen adrenalin, zvýšil se mi tep .. bylo to neuvěřitelný! Stačilo se na ně jenom podívat! Všichni zpívali, tančili, užívali.. Potom nás nějací dva chlapci vzali na ramena a my si to užívaly uplně nejvíc! Ono .. to se nedá popsat.. ten náš fanatismus! .. bylo to jako jedna velká euforie.. nevěřila jsem sama sobě, tomu, co se děje.. že tu jsou. že tu zpívají! miluju.. miluju .. Kooks !

- foto z RFP dodám během týdne! -