I'm trying to understand the world

Červen 2009

3O.O6.O9 || Uteklo to jako voda. bohužel, nebo naštěstí?

30. června 2009 v 12:35 | dOOmi ♥ |  .. Záznamy z mýho života
KONEČNĚ mám ten papír, kvůli kterýmu se celej rok seru (vlastně neseru) v tom našem ústavu .. ale MÁM ho. takže se to de večer oslavit. huraaaa. :DD

Dnešek. Plně očekávaný den. Už jsem se těšila.. Poslední dny ve škole byly strašný, strašně nudný. Hodiny se vlekly, hráli jsme karty a koukali na filmy. Ale vydržela jsem to. Je to pryč. Teď si už budu jenom užívat toho volna, sluníčka.. občasného deště a hřmění.. ale to přece nevadí. Jsou PRÁZDNINY! hurá.

Předchvílí jsem donesla domů výzo. Byly to čtyři 3ky. Přiznávám, mohlo to býte lepší.. aspoň ta matika a fyzika.. bylo to zbytečný. Příští rok to třeba napravím. budu se snažit..

Zachvíli, asi tak za 45 minut přijede DaGi a skočíme spolu do bazénu a budeme relaxovat :P a večer jdeme do Julcu s děckama slavit.. slaviiit :D vídím to tak, že nás tam bude zase tak kolem 20 :D bude sranda.. snad dojedu domů celá, živá.. prostě abych vůbec dorazila :D .. Takže se mějte krásně, užívejte prázdnin. Jsou to jenom dva měsíce, který strašně dlouho utečou..
foto: 5.6.09 Ohňostroje :P ( Já, Any a Baruška)

25.O6.O9 || Úžasný a upřímně strávený den s lidmi, kterých si strašně moc vážím. děkuju Vám.

25. června 2009 v 23:56 | dOOmi ♥ |  .. Záznamy z mýho života
mhh. žblent aaaaaa. mravenec ? "

podtitulku si nevsimejte. není dulezity. Pro mne byl dulezity dnesek. Byla jsem se Šmehlou, kteryho jsem strasne dlouho nevidela a dlouho neuvidim, protoze odjizdi na mesic do USA, s Chvostem, Ljukiem a Sabinkou v kavarne a potom na Spilasu, kde sme se koukali na Joeya.. Povidali jsme si,, a celkove.. bylo to skvely. kazdopadne se musim opet pochlubit fotkami :* jsou jenom dvě, ale tak aspň něco aby tady bylo ..

Goodbye everybody.


13.-14.O9 || Freekout festival, Wolkersdorf :)

20. června 2009 v 10:29 | dOOmi ♥ |  .. Záznamy z mýho života
tož sice trochu opožděně, ale musí to tu být :)

Minulej výkend v Sobotu jsme s DaGi vyrazili na takovej malej fesťák do Rakouska - Wolkersdorfu. [městečka, kde DaGi žila do svých 10 let.]

Ráno nám jel autobus 7:30, takze jsem vstávala tak o půl páté. Cestou sme si povídaly, posloucha iPod a těšily se jako malý děti. Když sme dojely, tak sme si šly dát věci k DaGi tatkovi do jeho hospůdky XL-TRO :) a šly jsme projít Wolkáč. Koupily sme si zmrku, placky, takovou kovovou krabičku se žvejkama, náramek .. DaGi mi tam všechno ukázala, školu, školku, gympl, obchody, cukrárnu.. a šly jsme si sednou do Parku. Poté jsme šly zpátky do XL, kde sme se převlíkly a utíkaly na fesťák.

První skupiny byly nic moc. Ti lepší byly až Kung Fu Kity, The New Vitamins, The Gogets, The Eccos, FAMP a Loony Brain. Pogovaly sme v kuse asi 4 a půl hodiny :D Ale úplně bezkonkurenční, nejlepší a nejlépe-hrající skupina, byly FAMP. [Kvůli nim jsme tam taky jeli :D] Mám od nich dvě trsátka [od Phila a Floa] a jeden nejkrásnější pohled od Andiho[bicáka] :D na památku. awWw ..
Abch pravdu řekla, tak jsem tam zírala na ty BORCE. hej.. to je uplně něco jinýho, jiná mentalita, jinej životni styl.. Né žádný trapní hopírci, šamponci .. co poslouchaji Lady Gaga nebo 50Centa na "dýze", ráno si hodinu lakují vlasy a řeší, jestli si mají vzít límeček nebo ne a jestli jim jde dostatečně vidět skoba na pásku.. opravdu, je to něco jinýho. něco, co je mi mnohem blíž ..

A po zkončení fesťáku jsme šly s DaGi a s Jedním kudrnáčem, ani už nevím, jak se jmenoval .. neptaly sme se ho :D do JungenZentra, kde sme poslouchaly the Kooks a tak.. bylo to něco jako Rockotéka :)) a potom sme šli zpátky do XL-TRO, kde bylo asi milion lidi, takze jsme cekaly nez vsichni odejdou a DaGi tatka zavře.. vedly jsme dloouhy rozhovory s par maldencema [teda spis DaGi, ja poslouchala .. hehe moje němčina, no :D ] no.. a 6:30 ráno nás její taťka odvezl domů :) Takže jsme jely celou dobu non-stop. Dospávala jsem to doma, až sme přijely. Ale jenom 4 hodiny, protože jsem to všem musela povykládat, jaký to bylo.

Bylo to super. Sakra, a je z toho zase slohovka :D ..