I'm trying to understand the world

Květen 2009

27.O5.O9 || znáte takovou tu kolísavou náladu. když jste jednou dole a jednou nahoře ?

27. května 2009 v 19:03 | dOOmi ♥ |  .. Záznamy z mýho života

halabala potapěč se vynořil.

Moje nálada je poněkud zvláštní. Jednu chvíli bych nejraději lítala ve vzduchu, rozplývala se a pozpěvovala štěstím. A pár minut či hodin na to, na mě dopadne všechno to negativní, hnusný. Říkám si, jak je ten život nefér a jakou mám v některých věcech smůlu.. V tom přiběhne DaGi, která to má docela podobný.. Jsme jako jedna duše ve dvou tělech, nebo jak se tomu vlastně říká.. Smutníme spolu, smějeme se spolu. Ale poslední dobou se vždycky tak blbě usmívá. Je jako pytel blech. ano, šťasných blech stále se uculujících. někdy se uculuji s ní, někdy jí musím dát facku, aby se probrala do reality. [zrovna dneska jsem tak učinila a pomohlo to. a nemyslete si, že ji šikanuju!] ale přeju jí to. nejvíc. Krůček po krůčku se blíží k tomu, aby začala lítat. Doufám, že nezakopne nebo jí někdo do té dobry nepřistřihne křidýlka. Doufám, že to vyjde. Na každého jednou dojde, tužíž jsem v tomhle občas optimistická .. a nebo taky pesimistická. říkám, záleží na náladě.. Stručněji řečeno: mám se momentálně fajn a držím jí palce.. zdarec. dOOmi [na té fotce jsem já.]

Něco ohledně spřátelování

23. května 2009 v 21:02 | dOOmi ♥ |  Novinky
tak, chtěla bych aby jste si to pamatovali - už nespřáteluji.

vždy mě potěší nabídka spřátelení blogu, ale musím vás odmítat. jelikož na blog nechodím tak často, a nestíhám psát komentáře, nemá to cenu.. nechci aby jste mi sem potom psali komentáře, že na vás kašlu. prostě mě to nebaví ;). Když zajdu na blog, napíšu komentář. né z nutnosti SB, ale podle nálady a zajímavosti článku.
Takže bych se Vám chtěla omluvit, ale už nespřáteluji. nashledanou. dOOmi

11.O5.O9 || Ona je rebel, kouří na zastávce. jí to chutná, v týhle válce. A její vnitřní orgány, tolerují její rebelství.

11. května 2009 v 18:42 | dOOmi ♥ |  .. Záznamy z mýho života
rychle a stručně. zdravím vás :)

už jste si asi povšimly, že já na ty dlouhý články poslední dobou nějak nejsem. ale aby se neřeklo, že na vás kašlu.. Tak sem nacvakám pár nesmyslných řádků. Ve čtvrtek jsme byli s děckama na Majalesu. Šli jsme: já, Ljukie, brácha, DaGi a potom jsme potkali Didi, Bibi, Hanny, Any a Šmehlůů. Byla sranda. nějaká ta kofča, nějaký to pivečko O:) a nakonec pořádný pogo.. prostě paráda. Pátek,sobota, neděle jsem byla v rakousku u Loferu, v kempu.. S tou naši "grupou" XDD tam to bylo moc fáájn. to víte - rakousko, krásná příroda, sluníčko [spálený ramena] krávy, kozy, a kola ;) dOomi ..