I'm trying to understand the world

Duben 2009

3O.O4.O9 || čas od času je nutné zapřemýšlet, jakou bychom chětli budoucnost. tak tedy, přemýšlím.

30. dubna 2009 v 20:47 | dOomi ♥ |  .. Záznamy z mýho života
.. The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.
- Eleanor Roosevelt -

.. a já jsem nad tím zrovna nedávno přemýšlela. Každé díťě má své představy. Většinou jsou to jenom sny, které jsou nereálné. Bohužel. Tentokrát jsem zahodila za hlavu, povolání slavné herečky, zpěvačky na prvních žebříčků hitparád nebo modelky na titulní stránce časopisu. Chtěla bych život - normální, ale zábavný .. asi takhle:

Po maturitě, až mi bude tak 19.. se s DaGi odstěhujeme do bytu do Prahy. Strašně rády bysme objely všechny koncerty a festivaly jak jen to půjde, koupily si auto a měly partu skvělích přátel. Sudovat vysokou. Chodit na brigády, popř. doučovat jazyky, protože jsme na jazykovém gymplu, tak myslíme, že nějakýho osmáka zvládnem.;) [DaGi je navíc z rakouska - pozn.me] Vystudovat psychologii. Otevřít si soukromou ordinaci. [Buď v Praze, nebo někde v jine zemi] a po čase založit rodinu. + trochu toho štěstí a zdraví a život by byl ideální ;)

.. když to tak čtu, zní to jako sen, ale když nad tím popřemýšlím.. všechno z toho je velká dřina, takže to bude těžký.. no co, je to přece jenom ta "představa" .. a ta se může vždycky změnit. třeba jednou budu lozit po horách na lanech, pracovat u pokladny v supermarketu, dělat kosmonauta a já nevím co ještě. ;) každopádně se mi to takhle líbí a doufám, že se mi aspoň jedna z těch věcí povede :D dOOmi

DDs - 25.O4.O9 prehrada. louka. nebe.

26. dubna 2009 v 23:15 | dOomi ♥ |  DDs videoblog
Umíme se smát jen tak. máme rozvinutou fantazii. a proto máme tak krásnej život.
[ve videu nehledejte žádný hlubší význam - je to jenom tak pro nás, na památku]fotografie. jsou častokrát zajímavější než články.

24. dubna 2009 v 22:39 | dOomi ♥ |  Soukromá galerie..
Huuuhuuu. Mexikáni.
Zdůvodů lenosti, mé osoby .. se tu v bližších dnech nedočkáte žádného záživného článku. Když mám fotky, dám sem fotky. článek se mi psát nechce. Tak pár aktuálních fotografií z dnešního dne..

CoffeeHeaven. Kravák. BMXBikers. Moravák. .. tenhle den jsem potkala: Lucinku M., Káč. DAGI, Hanny, Any, Baruš, Katoldu, Petu, Marca, Budu, Martyho, Kristýnku, Míšu, Ljukieho, Chvosta, Bráchu, a pak .. kluky bikery :*

moje a DaGinčiny converse. na ně nikdo nikdy nemá.
" alt="dOomi [dominikalew.blog.cz]" class="center"]
vyrušena při důležitém telefonátu s mr. chvostíím." alt="dOomi [dominikalew.blog.cz]" class="center"]
jo a kdyžtak já nemám červený vlasy XDD
hoj.

Omlouvám se, že nepíšu. tak aspoň fotky.

21. dubna 2009 v 21:45 | dOomi ♥ |  Soukromá galerie..
.. Žil byl jednou jeden eskymák a ten umrzl.
[ftip pouze pro osoby s velice rozvinutou fantazii a smyslem pro humor]

Zdravíím vás děti moje. nějak nemám nálady psát články, takže vám sem hážu další fOtky z dneška, aby tu něco bylo.. doufám, že se vám budou líbit. <3

S daGi. není nic krásnějšího než upřímně se smát.

ja. daGi. chvost. šmehla. pole. pizza. piknik. sluníčko.

11. dubna 2009 v 0:27 | dOomi ♥ |  Soukromá galerie..
den: O9.O4.O9
ja. daGi. chvost. šmehla. pole. pizza. piknik. sluníčko
ano. ach. och. děkuji. děkuju vám za ten krásně strávenej den + za dnešek .. Našla jsem konečne opravdový přátelé, nepotřebuju jich dvacet. stačíte mi vy 3!! [+Ljukie, samozdřejmě.] ale i tak vás mám nejvíc ráda.

MY.


výkend. jaro. petrov. s Nimi. děkuji.

1. dubna 2009 v 20:08 | dOomi ♥ |  Soukromá galerie..
Ciaao bellO !!
.. na minulej výkend opravdu nezapomenu, byl to jeden z nejlepších výkendů, v poslední dObě. tolik se nás sešlo.. :)) jinak nevíc děkuji JÍ. Tobě. DaGi. za to že jsi, semnou .. a toho devátýho.čtvrtý. si to užijem nejvíc, jak tO půjde :** ..

nelze polemizovat o dOkonalosti těhlech bot ..
.. zezhora [od těch červenejch doprava] - červený, bráchovi, elišky, DaGinky, Ljukieho, Moje, Mišičky, Sašenky, Anetky :))