I'm trying to understand the world

Únor 2009

DDs - 25.2.O9. Dance. Dance. LOOOL. [nový videjko]

27. února 2009 v 13:05 | dOomi ♥ |  DDs videoblog
ahOOj prcci.
Protože u nás DaGi spala, tak sme si trochu "heh" hrály, tancovaly.. Tak jsme vám to trochu zdokumentovaly. Srandy kopec, zase.
Doufáme, že se i Vy pobavíte nůů.. tak se mějte papa. dOomi

Dance. Dance. Disko. Disko. Dance. Dance.

btw: ... noO ale my sme byly při smyslech :D:D ..26.O2.O9 || DaGi, my to zabíjíme :D

26. února 2009 v 23:40 | dOomi ♥ |  .. Záznamy z mýho života
.. heej, nejvíc to bylo dneska s Tebou
..
prostě nezapomenutelnej den + zážitek
.. a MY máme největší kódy.
.. jednoduše: mám tě nějvíc ráda <3

dOOmi.

DDs - homeviedo. october 2OO8

26. února 2009 v 2:46 | dOomi ♥ |  DDs videoblog
.. další videoznáznam daGi a dOomi [z října O8, tak se nesmějte. Nebo můžete]
Dneska u nás spala DaGi, tak jsme vyhrabali starý videa z října, sestříhali, upravili a už bylo na světe :D:D dOufám, že se vám bude líbit.
btw: byla asi jedna ráno, tak se nedivte v jakým sme tam stavu :)

Dyžtak, taky je odkaz na náš channel - můžete si nás přidat dO friends. díky. dOomi


S t a r b u c k s . W i e n . d O o m i.

24. února 2009 v 21:07 | dOomi ♥ |  Soukromá galerie..
ahOj. nechce se mi psát článek, tak Vám sem dávám aspoň fOtky.
Dneska jsme byly ve Vídni nakupovat. Koupila jsem si rifle a svetr, ale jinak vám řeknu, že tam máj velkej prd. no aspoň ten Starbucks. ^^

23.O2.O9 || Chocolate,man,coffee.. some things are better rich

23. února 2009 v 11:57 | dOomi ♥ |  Hodnocení blogů od vas
I must think about it. which is true? everything.
- [c] muszka" alt="dOomi [dominikalew.blog.cz] - [c] muszka" class="center"]
Už se těším. Na dnešek. Venku je sice hnusně, několik čísel bílího prašanu, kterej mi kazí náladu. sníh? proč? nechci ho. aspoň ne v Česku. Ať je na horách, to bych se klidně bez rozmýšlení sbalila a jela na hory. Sluníčko, prašan, hOry.. áách, tohle zase miluju. Možná se letos ještě naposledy dočkám. Ale prostě ten sníh tady nechci. Nechci vést doma spory, ohledně mých tenisek a sněhulí. Grr. Chtěla bych jenom sluníčko a teplo. Jaro. Vím, že to mýma kecama asi nějak neurychlím, tak se aspoň jednou nohou vrátím do reality. O výkendu jsem byla u taťky. V Sobotu jsme byly se ségrama bruslit a večer sem šla s Bráchou a Martinem dO Coffee. Byl to úžasnej den, teda aspoň ten večer. To jo. Včera sme byly zas bruslit a nějak sem se poflakovala, protože venku furt sněžilo -.- .. nOo a dneska, dneska půjdu k Babi na oběd a pojedu za mou celoživotní láskou, mou nejdražší přítelkyní. [daGi] do města. Ještě nevím, co budeme dělat, asi se zase zašijem dO Kůffi. pokecat. těším se. moc. yOu. yOu. miluji tě DaGi * dOomi


My fOtos || yOu're bitch, but i lOve you anyway ..

20. února 2009 v 11:12 | dOomi ♥ |  Soukromá galerie..
poklona. [chabý pokus o originální pozdrav?!]
ahOj všichni. tak sem se zase po dlOuhé dObě vyfotila. Opravdu už mě nebaví čekat, až mi ty fOtky na libku schválej, což bude trvat zase týden. Takže sem se rozhodla, vám je sem šoupnout rovnou. Nemusíte se na ně dívat, ani je komentovat. Je to na Vás. :P nechci nikoho trápit pohledem na mě :D dOobře, zas tak malý sebevědomí nemám. ty fOtky se dOcela povedly, tak už mě jenom zajímá, co na ně říkáte Vy. ciao.

O.1 reklama na Burton :D
ME" alt="dOomi [dominikalew.blog.cz] ME" class="center"]

18.O2.O9 || Sedni. zavři oči. oranžový bus. brýle. a ten SONG.

18. února 2009 v 20:58 | dOomi ♥ |  .. Záznamy z mýho života
.. Nikdy nepodceňuj sílu blbců ve velkém množství.
" alt="dOomi [by muszka.da]" class="center"]
Omlouvám se, že jsem se vám dlOuho neozvala. Nebyl čas a ani příležitost. Dneska byl zajímavý den. Ve škole klasika. Nuda. -zííív- po škole sme si zašli s DaGi do Čínské, protože jsem neměla navolenej oběd -.- jsem tele. tele. telee. Popovídali sme si a jeli domů. [s cestou domů souvisí ten nadpis] bohužel ho asi nepochopíte, asi určitě a já bych vám to ráda přeložila :D ale nemám moc času a psaní slohovek.. Bože, furt tady melu něco o slohovkách, a stejně ty články jsou na můj vkus poměrně dlouhý. Prostě jsme snily o létě, o anglii [po které toužím, ale nevím, jestli se mi to povede uskutečnit.] o hudbě, kámoších. Byl to krásný pocit. Pocit "štěstí". Bohužel, jenom vysněný. Doma už tO tak super nebylo no :D ale tuhle pohádku vám taky nechci povídat. Hmpf.
Poslední dObou se mi zdají strašně divný sny. takový, že si je pamatuju ale většina to jsou spíš noční můry. Je to třeba kvůli věci, nebo osobě kterou den co den potkávám, ale vždycky se to nějak zvrtne :D Jsou opravdu zajímvý. nOo tak já jdu radši snít. mějte se hezky. dOomi

13.O2.O9 || pátek 13náctého má své dobré i špatné stránky.

13. února 2009 v 21:02 | dOomi ♥ |  .. Záznamy z mýho života
.. Neříkej, že chceš dát, ale dej! Naděje nikdy neuspokojí.
.. a proto Ti dám zítra k Valentýnu potítko se Supermanem. budeme mít stejný - protože jsme SuperGirls !!
- [c] muszka" alt="dOomi [dominikalew.blog.cz] - [c] muszka" class="center"]

Dnes to bylo opravdu zajímavé. Začlo to ve škole, kde se mi docela povedl test z angličiny z lekce, takže mi to udělalo příjemný dopoledne. Ale na odpoledne to stejně nemělo. Byl to skvělý den, až na jednoho dotyčného, kterého jsme potkali s DaGi na Hlaváku. Kopla bych ho. Zasloužil by si to. Debil. grr.. ale tak potom sme šli do Coffee, sme si dali něco dobrýho [byla sem tam docela po dlouhý době, což je u mě neobvyklý. :D ] A povídali si. Byl tam s náma Peťa a Marco, takže to byl strašnej zewl - nesnáším to slovo, ae jiný takhle výstižný mě v tuhle chvilku nenapadlo. iPod v ruce, v druhý frossito a brýle na nose. Co víc bych si mohla přát. Pak sme na sebe začali mluvily anglicky, takže sem se tomu musela smát. docela nám to šlo. :D Koupila jsem DaGi a sobě, takovej malej dáreček na Valentýna. Potítko se supermanem. :D Chaa, je uplně drsný. A dokonce jsem přijela domu včas, ještě o 10 minut, což se mi většinou nestává :D Jsem na sebe opravdu hrdá.

A jakej byl váš pátek 13náctého? stalo se vám něco? nebo na to nevěříte? pochlubte se.. Tak zatím se mějte, zase se Vám někdy ozvu.. ciaoo. dOomi

11.O2.O9 || vzpomínky jsou nezapomenutelné + I. světová -.-

11. února 2009 v 20:43 | dOomi ♥ |  .. Záznamy z mýho života
Proč být jak ostatní .. když šílenctví je tak osvobozující !? ..

CNVRS" alt="dOomi [dominikalew.blog.cz] CNVRS" class="center"]
Vzpomínám. Na léto - koupák. DD'week. tábor. první školní den. na BOHY. Ano, už je to pryč. Neříkám, že bych toho litovala. Protože vím, že toho mám ještě tolik před sebou. tOho ještě bude, čéče. ale vzpomínky jsou to opravdu nezapomenutelný. Před chvíli jsem si četla moje staré statusy na ICQ. [viz. níže] a prostě se vrátila zpátky do těch skvělých dnů. Aspoň jsem se nachvíli odreagovala od toho otravnýho dějepisu, kterej mi tu leží před nosem. ale sám se mi do hlavy asi nenalije. !! škoda. učila jsem se to aspoň hodinu, ale stejně se mi to nějak motá. blbá škola! nechápu to, protože teď píšeme, ještě víc písemek než o pololetí.. grr!

Měla jsem v plánu napsat nějakej delší článek, ale nějak se mi do toho nechce. za 15 minut musím vypnout kompl. přinutit se a jít se to ještě doučit, protože potřebuju dostat nejhůř dvojku. Tak mi držte palečky a mějte se hezky.. a dám Vám jednu malou radu do života, učte se průběžně :D:P dOomi ..
Status z léta O8:
BUH SEXU zije !! Toe DOBRE znameni ..
a ted se zrodil i 3., BUH SEXU 2 !! :*
a ted, se zrodil ON, ano ON, proste ON, BUH SEXU 3 !!
Nico - Milchbauer du, bist jetzt unter den Sex-Gotten im status
ale teď, dámy a pánové :D Je to téměř neuvěřitelný, ale zrodil se i BUH SEXU 4!!!

O8.O2.O9 || Jenom trochu sluníčka, copak chci tak moc?!

8. února 2009 v 15:17 | dOomi ♥ |  .. Záznamy z mýho života
Mysli si, že jsi jaký jsi .. ale buď takovým, jakým opravdu chceš být ..
" alt="dOomi [dominikalew.blog.cz]" class="center"]
Asi ano. Koukám z okna. mrholí. Ty malé bílé flíčky poletují v jednom směru, dopadají na zem, rozpouštějí se v odpornou blátivou kaši. a mě to tak ser*. Chci jaro. - Sluníčko, modrý nebe, žádný mráčky, jarní vzdoušek, cvrdlikání ptáčků. Ale musím čekat, čekat na den kdy to příjde. Den, kdy shodím zimný bundu a obuju conversky. Den, kdy to počasí budu doslova "hltat" a užívat si ho. Už mě to prostě nebaví. déšť. mrholení. fuj.

Včera jsem v koupelně strávila přes 25 minut. Vykouzila jsem si na hlavě nádherný lokny. Nemohla jsem se vynadívat. Vyšla jsem ven a po deseti metrech zavál vítr. DOHÁJE!. nO a moje práce, byla pryč. Vlasy nudně zavlněný, bez žádnýho tvaru. To naštve. Hmpf!
Bezohledu na počasí byl včera opravdu pěkný den. Spala jsem do 12.oo. A odpoledne jsem šla s DaGi do města. Sedli sme si do CoffeeH. a povídali. Což o to, povídání nám jde na jedničku. :D Ale tak po dvou hodinách jsem se vydali na Petrov. Sedli sme si na lavičku. Setmělo se. Nikdo tam nebyl. a zase sme si povídali. Bylo to krásný, dívat se na osvětlený Brno. Představovali sme si Anglii, do které v létě pojedeme. Doufám. Snad. Asi. [?!?] Tu pohodu, chození ve městě.. Áchh jO.. těším se.. Noo a potom sme šli ještě nachvíli do Coffee a pak domů.. Toť vše, mí věrní čtenáři. Mám Vás ráda. dOomi

O3.O2.O9 || Je těžké napsat duchapřítomný článek ..

3. února 2009 v 20:31 | dOomi ♥ |  .. Záznamy z mýho života
.. Přátelství může skončit láskou, ale láska nikdy nemůže skončit přátelstvím

Nikdy jsem si to nemyslela, ale došla jsem k závěru, že to je pravda. Nechci tu na tohle téma psát nesmyslnou slohovou práci. Není to, třeba kvůli mému nespočítatelnému množství hrubek, které bych tu jenom tak naplácala. prostě k tomu mám svůj důvod. Nechci to tady řešit. Za posledních pár dnů, jsem zjistila hodně věcí. Důležitých věcí. Například to, že mám opravdové přátelé. Neni jich moc. Ale jsou to ONI, oni .. kteří tu budou semnou, i přez hádky, mrační, malé nedorozumění, nebo letmé "oboustranné" zklamání. Zjistila jsem, že jedině pravému příteli se dá odpustit. Protože k němu máte takové pouto, že to prostě ani nejde. Když se pohádáte, máte zlost, nejradši byste mu jednu luply, ale něco Vás trápí.. Je to něco jako, kdyby jste ztratily část SEBE samé .. důležitou část, která by Vám nadosrmti chyběla. Alespoň tak mi došlo, že ji mám. Mojí nejlepší kámošku. Nemusím tu psát jméno, ona si to sama přečte a sama to moc dobře pozná.. Je pravda, že mi bude hodně trvat, než se z toho vzpamatuju. Protože se mi to pořád zdá jako sen. Něco, co není pravda. Možná to bude za týden, za měsíc, možná mě to bude trápit ještě dýl. Ale nezmění to, jak moc tě mám a budu mít ráda. dOomi ..