I'm trying to understand the world

Leden 2009

14.O1.O9 || Miluju svůj život. Miluju DDPMB. Nerdi. ^^

29. ledna 2009 v 21:47 | dOomi ♥ |  .. Záznamy z mýho života
.. Mít někoho rád často znamená víc než milovat
.. pravda. navíc, já vás mám opravdu moc ráda, "NERDI" :**
FRIENDS" alt="dOomi [dominikalew.blog.cz] FRIENDS" class="center"]
Zleva: Buďa. Peťa. Marco. DaGi. já.
CoffeeHeaven. Brýle. Sparkys. Omega. Nákupní pasáž. Kindrvejce.

Prostě, my sme Nerdi. my máme nejelepší HandShaky. Máme štýL! Sme "NeJvÍcE eMO pArTiŠka. // nEmÁ nĚgDo ŽhiLeTQu? XDD". "Můžeme řídit autaa!" Z každýho obchodu nás vyhodí. Heeej prostě :D:D .. s vama se prostě nikdy nenudím. Těším se na zítra. Kino bude skvělí .. moc se těším .. mám vás nejvíc ráda.. dOOmi

DDs - HandShake ^^

28. ledna 2009 v 19:50 | dOomi ♥ |  DDs videoblog
.. ááno další videjkO DDs" je tu XDD !!

Je to strašně blbá kvalita nOO, nejde to moc vidět. Možná to natočíme znova, možná ne. Uvidíme .. jinak dneska sme měli takovej "volnější" tělák tak sme vymýšlely HandShake :P:P ..


.. DaGidOOmi!! ..

25.O1.O9 || Zase mě ten život začíná nehorázně bavit :P yOóu ..

26. ledna 2009 v 21:40 | dOomi ♥ |  .. Záznamy z mýho života
.. dnešek byl opravdu bezkonkurenční den, ach ano .. sem šťasná !!
pix" alt="dOomi [dominikalew.blog.cz] pix" class="center"]
ipiiii* yahOo* juchuchů* [jednou se proslavím, mojí zásovou citoslovců.] Krástce, stručně a jednoduše - jsem velmi šťasná.. Znáte ten pocit, pocit, kdy je všechno super. Všechno je dokonalý. Bez chyb. Máte dobrou náladu a nic vám nechybí. Dnešek, dnešek byl přesně takovej. Škola, škola byla fájn. Z Angličtiny teda nakonec nedostanu trojku ale dvojku, takže mám radost. Po škole sme šli s DaGi do čínské na M9. Uplně *mňáám* XDD nudle s masem. Potom sme měli sraz s klukama v CoffeeH. [Marcem, Buďou a Péťoou] .. hej uplně nejvíc sranda s nima .. takový vály :D. No jasně, šak my sme US5!! a ovládnem svět.. Budem nosit mřížkovaný brejle, conversky na baťohu a bonzovat zloděje peněženek :P:D. Prostě uplně nejvíííC den ..

Doufám, že takovýchle vydařených dnů bude čím dál, tím víc .. moment, musím tO zaklepat. Každopádně se mějte krásně, aspoň tak jako já. :D a nesmutněte, ony ty hezký dny zase přijdou.. Mám vás ráda :** dOomi

DDs - židle .. [aneb, nové video]

25. ledna 2009 v 16:42 | dOomi ♥ |  DDs videoblog
zdravím Vás, moji drazí ..

Většina vás si asi všimla, že jsme s DaGi, přestali točit videjka a ty starý sme uzamčeli. Protože se nám zdali už trapný.. no ne trapný, ae proste nam to uz bylo blby .. Za tu dobu sme se zmenili, jak vzhledově, tak i povahově a prostě už sme to nechtěli nikde vystavovat :) .. Ale, to neznamená, že sme s tím skončili .. :D:D jednoho krásného dne jsem objevili, doposud, zcela neobjevený objev :D:D - židli. !!


dOufáme, že se vám líbí .. pište, komentujte ..

Black & White phOtoGraphy

24. ledna 2009 v 17:25 | dOomi ♥ |  Soukromá galerie..
KLIKNI NA CELÝ ČLÁNEK

2O.O1.O9 || Čtyřnohá velryba bez ocasu s modrýma puntíkama.

20. ledna 2009 v 19:27 | dOomi ♥ |  .. Záznamy z mýho života
» a to sem tO vymyslela uplně sama, hoho !!
" alt="dOomi [dominikalew.blog.cz]" class="center"]
Moji drazí, posílám vám pozdrav z mého smyšleného světa. Ze světa, kde se kolem vás mihnou na kažém kroku neodolatelní kluci, ze kterých se vám sbíhají sliny. Ze světa, kde můžete hodiny a hodiny sedět v CoffeeHeaven a popíjet kafe zadarmo. Ze světa, kde každý týden oběhnete aspon tři koncerty vašich oblíbených rockových skupin, nebo kde máte šatník přes celou místnost. Bohužel to jsou jenom sny a realita je poněkud jiná. Nedá se říct "nudnější", ale kdyby jsme měli všechno, jak bychom pak mohly snít? Nešlo by to. Jsem ráda, že sny existují. Některé jsou nesplnitelné, jiné ano.

Ach ano, všichni mě tu už velmi dobře znáte. A taky víte, jak moc ráda obkecávám nesmyslnosti. Ale pro mě jsou tyhle nesmyslnosti a jejich řešení smyslem života :). Dnešní den, se nijak nelišil od ostatních. Ve škole sem si opravila dějepis na dvojku, měla sem takovou radost, že jsem skákala ze schodů. Pak to přišlo ŠOK! ne, nemohla jsem tomu věřit, ON! byl ostřihanej, a já jenom tupě zírala. proboha. Milovala sem ten jeho rozcuch, ale teď .. To je jedno, líbit se mi bude ještě hóóÓdně dlouho. A komu by se taky nelíbil, že? :P Následovalo Coffee, ano .. možná si myslíte, že mám plno peněz, není to tak. [bohužel] Tento týden jsem tam byla už po páté! A de to vidět, v peněžence poslední drobný :D Mejch 5OOKč kapesnýho mi nestačí. Už přestanu, nemůžu furt vyhazovat. Ale .. ale .. ono je tO tak dobrý :D:D přestanu. no nic, to bude všechno.. mějte se famfárově. dOomi ..

16.-17.-18. O1.O9 || Nejlepší dny s NIMA ** [opět stručněji.]

18. ledna 2009 v 16:05 | dOomi ♥ |  .. Záznamy z mýho života
Pátek.
Dopoledne: nudná škola , ..
Odpoledne: CoffeeHeaven. Hmm .. ale tentokrát to bylo extrazajímavé. Bylo nás tam strašně moc, tak .. moment já to spočítám.. Já. Dagi. Any. Míša. Denča. Ája. Eli. Bára. Sára. Peťa. Mishicka. Ljukie. Šmehla. Šauii. Chvost. Brácha. takže asi 16 .. hehe. Utratili sme tam .. hoOOndě peněz :D Děcka tam byli tak 4 hodiny .. jenom Já, brácha, Šmehla, Míša skoro 6. Přišla jsem domů asi o půl desáté O:)

Sobota.
Dopoledne: spánek, snídaně, sprcha, PC ..
Odpoledne: Coffee s Marťou, Míšou, Ljukiim a DaGi. Docela nuda, sme tam na sobě pospávali.. Potom Mekáč a nějakej sfetovanej borec, co tam valil nějaký vály :D
Večer: Koncert OverHype na Melodce [numetal].. Spaní u Gáby.

Neděle.
Dopoledne: spánek, TV, snídaně [muffinci, kafe - mňam]
Odpoledne: obed - losos + frisco, GuitarHeroo, doma ..

To je všechno, nemyslím si, že toho je málo.. Shrnula jsem to trošku stručneji, protože jsem to tady chtěla mít jako vzpomínku. Bylo to skvěí. mějte se.. dOomi

DokonaloSt? neexistuje.. [pár mých nových fOtek ze včerejška]

15. ledna 2009 v 18:02 | dOomi ♥ |  .. Záznamy z mýho života
.. Včera jsem se dOcela nudila, tak sem se vyfotila .. dOcela po dlouhé dObě.. Fotky se mi moc líbí, tak doufám, že se vám budou líbit taky.. Click - celý článek ..

14.O1.O9 || Ale já nejsem zlá, jenom upřímná ..

14. ledna 2009 v 21:01 | dOomi ♥ |  .. Záznamy z mýho života
.. moji drazí, přemýšleli jste někdy o životě chrousta?" alt="dOomi [dominikalew.blog.cz]" class="center"]
Já ne. Teda, vlastně jo .. ale jenom jednou. Nachvilku. Dnešní den bych mohla zcela bez rozmýšlení nazvat "den s úsměvem na tváři" .. nebo spíš se záchvatem smíchu. Ano, začlo to už v šalině kolem půl osmé ráno, když jsme si to s DaGi trajdaly do školy. Škola - nemluvte mi o tom, test z angličtiny dopadl hrozně, a o dnešní biologii je škoda mluvit. Zejtra píšeme češtinu, snad to na tu dvojku dám. Cestou zpátky, jsme měli skoro křeče. Celý zrudlý, [vysmátý] sme si s Dagi sedli dO nějaký pekárny a čekali až přijede šalina [+v té šalině Dagi brácha]. Dali sme si donuta s čokoládou a takovýma barevnýma kuličkama. Mňam. Až doma sem se nudila. Opravdu nudila. Chvilku sem se dívala na televizi, četla si, šla se osprchovat, z té nudy sem si dokonce oholila i nohy :D Učila se a teď tu sedím. A píšu, píšu .. dopsávám. Ještě se budu muset mrknout na češtinu // úúff, mě se tak nechce..

dObře, dObře .. ale to by bylo pro dnešní den všechno.. bye dOomi

11.O1.O9 || Skládám střípky z několika posledních dnů.

11. ledna 2009 v 18:28 | dOomi ♥ |  .. Záznamy z mýho života
.. ozývám, se. sice po několika dnech, ale zase mě tu máte :*
Shrnu to, dneska poněkud stručněji [áále nebojte, zase si vymýšlím.] Ve čtvrtek a pátek, jsem byla na horách v Rakousku - na Stuhlecku. Zase s tou naši partičkou vandalů :D [z děcek - Bráchou, Maxem, Béďou, Domčou, Domčou a mnou (Domčou)]. Byla kosa, ale za to aspoň svítilo takovýto příjemný, hřejivý sluníčko. Večer sme chodili do bazénu. Jedli, váleli se, no jo no. postě paráda.
Včera jsem byla venku, v MC a v CoffeeHeaven s MiSiCkhou a Ljukiim. Dali sme si něco, co bylo strašně hnusný, ani nevím jak se to jmenovalo, nepotřebuji to vědět, za to vím, že už si to nikdy nedám :D To mi věřte. Řešily jsme věci, o kterých bych tu raději nepsala. [Je to osobní] Ve městě, po nás chtěli policajti tisícovku. Kvůli tomu, že sme špatně seděli na lavičkách, moc sem to nechápala. :D Ale ukecali sme to :D Potkali jsme nějaký děcka, Denču a "Dagmarky" [DaGi+Dášu z kvarty]. Chvilku sme pokecali a šly domů.
Dneska sme byli v Praze. Taková malá, rodinná sešlost. Praděda slavil 90sátiny. Celkem nuda, takovej "domov důchodců" :D několikrát mi volala Míša, aj DaGi, takže sem to tak nějak přežila., Juchůů, ještě tak 10 minut a vypínám PC, musim se osprchovat [nekacám] a nachystat do školy.. bůů, mě se tak nechcé. Mějte se broučci. dOomi

O7.O1.O9 || Středa, obyčejná, nezáživná. Téměř.

7. ledna 2009 v 22:35 | dOomi ♥ |  .. Záznamy z mýho života
.. už mě ani nenapadá, co bych vám sem napsala ^^
Dnešní den, byl poněkud obyčejný. Takže stějně obyčejný, bude i článek, který právě píšu. Ach, to znělo tak, tak obyčejně tahle věta. Během té chvilky, co moje ruce kmitají nad klávesnicí, koukám na mý otřesný, polámaný nehty a na omrzlou kůži na rukou. Asi bych měla nosit rukavice. Venku je docela zima. Docela? Hodně! [Je to zajímavé, jak člověk dokáže odbíhát od tématu, že?] Tudíž, přejdeme k dalšímu. K ústavu - škole. Dnes to bylo fajn, dostala jsem 2 z matiky a z chemie.. škoda, že to nebyly jedničky, ae i tak se mi moc hodí. Jsem přeci šikovná, šikulka a vzorná, pilná, energetická sludentka O:) [a zase jsem povrchní!] Co dál? dál. právě jsem dostahovala nějaký songy do iPodu, tak si je tam musím naházet. To víte, když vám ten iPod hraje non-stop v kuse, nedivte se, že už mám všech 763 písniček oposlouchaných :D ..
A jak už jsem na začátku tohoto článku řekla, je obyčejný a také obyčejně končí.

Mějte se famfárově, pijte mlíko a poslouchejte iPod. dOomi ..

Slohová práce - Charakteristika literární postavy

5. ledna 2009 v 21:36 | dOomi ♥ |  Mozeček a srdíčko..
Tak .. konečně, doufám .. že i úspěšně jsem dopsala slohovku. Není to nic moc, ae tak snad jí to bude stačit.. Měla jsem popsat literární postavu, ale jelikož mě nikdo nenapadal popsala jsem Edwarda ze Stmívání. Knížka mi teprv dojde, ale tak jsem to (snad) trochu zmákla podle filmu. Profesorka to stejně nebude zkoumat, jestli je to pravda, tak mi ty chyby nevyčítejte ani vy.. díky :D


Charakteristika literární postavy - Edward Cullen

K popisu, jsem si vybrala hlavní postavu z mého nejoblíbenějšího filmu. Teď už i knihy - Stmívání. Nedávno jsem ji začala číst, překvapivě s velkým zaujetím a chutí obracet stránky dál a dál.

Edward je sedmnáctiletý chlapec, žijící se svými adoptivními rodiči. Doktorem Cullenem, jeho ženou a čtyřmi sourozenci ve městečku Forks. Je to rodina, jako každá jiná. A jako každá jiná, má i své malé tajemství. V roce 1918 se Edward s ostatními členy rodiny stal upírem. Stalo se to v den, kdy umíral na Španělskou chřipku. Dr.Cullen nechtěl, aby zemřel, a proto ho přeměnil v upíra. Stejně jako zbytek rodiny. A to pouhopouhým krátkým, bolestivým kousnutím. Celá rodina se považuje za "vegetariány", protože se naučili ovládat svou žízeň a živí se pouze zvířecí krví, ne lidskou. Dost povídání o rodině. Teď už ale k samotnému Edwardovi.

Hned na první pohled lze poznat, že je trochu odlišný než ostatní teenageři v této době. Má kratší, tmavě kaštanové, rozcuchané vlasy. Měkké rudé rty, jako růže a sněhově bílou, bezchybnou, ledovou pleť. Nejvíce mě upoutaly jeho pronikavé oči. S jakousi "jiskrou" která vám nedovolí, odvrátit váš pohled jinam. Jsou v barvě zlatohnědé, avšak někdy i černé. Což je na nich to nejzajímavější. Mění barvu. Je vyšší, vypracované postavy a od ostatních vrstevníků se neliší ani oblékáním. Jako každý jiný, nejradši vsází na pohodlné jeany, tričko, mikinu a bundu.

Má neuvěřitelně zajímavou a tajemnou povahu. Straní se kolektivu a většinu volného času tráví se svými sourozenci, se kterými má velmi dobré a pevné vztahy.
Je nenápadný, tichý, nevyvolává žádné zbytečné konflikty a občas se mi zdá, že mluví jako by byl z jiné doby. Vyhýbá se slunci, protože jeho pleť vypadá pod slunečními paprsky jako posetá diamanty. Nikdy nic nepije, nejí a umí číst lidem myšlenky. Určitě skrývá plno tajemství, které ještě nebyly odhaleny.

Edwarda jsem si na popis vybrala právě proto, že se mi zdál zajímavý a jiný. Proč popisovat obyčejné lidské bytosti, když to jde i mnohem nápaditěji? Jenom doufám, že jsem jeho osobnost a povahu vystihla nejlíp jak to umím. Teď už jenom záleží na představivosti osoby, která drží tuto slohovou práci v rukou.

Návštevnost za 29.12. 2008 - 4.1. 2009

5. ledna 2009 v 11:14 | dOomi ♥ |  Návštěvnost
icon_42.gif image by SaliskoPondeli: 135
icon_40.gif image by SaliskoUtery: 140
icon_40.gif image by SaliskoStreda: 171
icon_40.gif image by SaliskoCtvrtek: 185
icon_40.gif image by SaliskoPatek: 129
icon_40.gif image by SaliskoSobota: 635
icon_41.gif image by SaliskoNedele: 854 - REKORD!

Celkem: icon_41.gif image by Salisko 2249

Nechápu, asi se pokazil TOPlist, nebo co .. fakt nevim jako vždcky jsem měla za den nejvíc 335 a to byl rozjetej.. ale tOlik? Moc to nepobírám, každopádně děkuju všem, co sem chodí.. dOomi

Mám jenom dvě přání ..

4. ledna 2009 v 22:07 | dOomi ♥ |  .. Záznamy z mýho života
  • mít normální, kovový puberťácký rovnátka a né žadný "spešl" keramický! Bolet to bude stejně a výsledek taky.. Sice budu mít kov v držce, ae zato, na nich budu moct mít třeba barevný gumičky ^^
  • 4OOO,-Kč z těch rovnátek, co bych ušetřila by šlo na Anglii, po které toužím abych tam mohla jet.. Budu klidně chodit na brigádu a půlku si zaplatím..
Nic víc nechci! díky mami a nesměj se! .. DOBROU :)

O4.O1.O9 || Proč mám tolik otázek? Proč vzniklo slovo "proč"?..

4. ledna 2009 v 21:20 | dOomi ♥ |  .. Záznamy z mýho života
.. možná se tu najde někdo, kdo mi pomůže odpovědět, ale PROČ by to dělal?
Proč, když jsem dneska jela za Dagi do města, mluvila jsem sama se sebou? Proč, jsem si nemluvila v duchu ale nahlas? Proč, na mě ten chlap na zastávce tak blbě, bezvýznamě civěl? Proč, mě zajímalo odkdy je nebe modré a voda mokrá? Proč, někdo věří na boha a někdo ne? Proč, mi byla taková zima, když jsem tam stála, čekající na autobus? Proč, jsem byla ráda že jsem byla s DaGi konečně venku a hledaly jsme biografii Nirvany a životopis Kurta Cobaina? Proč, jsem potom přišla domů, a psala slohovku? Proč, je zejtra ta debilní škola? Proč, vlastně existuje slovo "PROČ?!?" ..

A odpověď?
Protože .. Protože jsem blázen, protože je nebe modrý a voda mokrá, protože je venku zima, protože kdyby tohle slovo neexistovalo, neexistoval by tenhle článek ..

.. A proč mi tak hrabe? Protože jsem blbá. Čauký vaše dOomi

O3.O1.O9 || anGličtina - velmi záludná řeč, ale já tO dokážu !!

3. ledna 2009 v 20:11 | dOomi ♥ |  .. Záznamy z mýho života
.. zní tO velmi zajímavě, ale překládám si anglickou knížku [hmm..]

Celkem po dlouhé době, mě začali opět bavit psát články. Hodně jich asi nemá smysl. Možná má, ale vetšinu chápu jenom já a pár z vás - těch pozornějších. Je to vlastně můj deníček, kterej si už aspoň dva roky vedu. Tady na blogu. Svůj deníček mám, ale tam si zapisuju jenom občas. První stránky jsou krásný, barevný, pečlivě upravený s úhledným písmem. Poslední stránky jsou jednoduché, napsané ve spěchu a ve stresu .. Sem tam nějaký malý obrázek, nebo nálepka. Asi jsem z toho vyrostla. Ale tady mě to baví, jo baví .. Když už jsme u toho psaní deníčků. Povím vám, co jsem dneska dělala. Ráno mě mamka probudila, když jsem měla teprve půlnoc.. v 8:OO! jO! už tak brzo .. Šli jsme bruslit. Odpoledne jsem šla dO města s Ljukiinkem.. V CoffeeHeaven sem si koupila latečko a trajdala si to dál po měste, ale už sama. Koupila sme si tričko a spokojeně jela domů..

Jinak moc děkuju, za vaše komentáře, příspěvky. Moc mě to těší.. I ta návštěvnost zase leze nahoru. Co víc si jen můžu přát? Každopádně moc děkuju.. mějte se krásně.. dOomi

Zažeň nudu a kousni se do prdele.. [buďte vtipní, aspoň dneska]

2. ledna 2009 v 20:38 | dOomi ♥ |  .. Záznamy z mýho života
.. proč se furt jenom mračit, brečet. Trochu života do toho umírání!

Aloha mí drazí. Podělte se s námi v komentářích se svými nejoblíbenějšími vtipy, který vás vždycky rozesmějou. Ať už třeba filmovými nebo vymyšlenými hláškami, nebo jenom pohopouhými krátkými slovy .. Jestli se tu najde někdo, který mě dostane ze židle až na zem, tomu zatleskám. Ale ten nejlepší, odemě dostane nějaký malinký ocenění, nebo překvápko ^^ .. těšte se, já už se taky těším - tak pište, pište .. dOomi ..

O1.O1.O9 || Zajímavé datum, začínáme od znova, hodně štěstí ..

1. ledna 2009 v 15:20 | dOomi ♥ |  .. Záznamy z mýho života
.. tak a je tO tady, novej rok 2OO9, sou lec gou ón !!
.. vzpoura bulbasaura !!
Huráá. Hurá? Je to tady, rok dvatisíceosum skončil a dvatisícedevět začíná. Doufám, že bude lepší než ten minulej. Že budou všichni šťastní, úspěšní a zdraví. Dneska je prvního. Vstala jsem o půl jedné a nasnídala se. Šla se psem a teď tady tuhnu u toho megapřitažlivýho návykovýho komplu. Měli sme tu takovej malej mejdan [spíš rodiče a známý] teď se to dole uklízí. Rozlitý víno, šampusy, alkohol, sedačka od lihovky, na zemi brabůrky a chlebíčky XDD Nechtějte podrobnosti, mí drazí. Už jsem myslela, že budu sama, ae na poslední chvíli přijela Gába s rodičema. Zachránila mě :D .. Dívali sme se [já už asi po třetí] na Stmívání, slintaly na klávesnici, jedly gumový medvídky, byly venku a hrály si na Herolda a Libuši, tO stejně nepochopíte. Já jsem to sama moc nechápala ..

Dnešní, poněkud velmi krátký den. Jsem se rozhodla strávit asi takhle:
  • Zcivilizuju se a uklidím si pokoj, skříň etc. [ abych měla pořádek když už začínáme ten Novej rok odznova. Cha a jak si myslí! ]
  • Nachystám se do školy [ aspoň obrazně, abych věděla co a jak.. ]
  • Budu spát, dívat se na televizi, PC, zewlit ..
A Vy! lemry líní [ tO říká zase ta pravá], běžte dělat třeba něco užitečnýho, ikdyž vás chápu že tO s kocovinou někdy nejde ^^ .. nu co, neměli ste pít jako . Vzorné, iteligentní děvče. Oou, motá se mi hlava asi mám nedostatek tekutin.. ciaaO! dOomi ..