I'm trying to understand the world

Prosinec 2008

31.12.O8 || přeju Vám Šťasný Nový rok 2OO9, [tak] ..

31. prosince 2008 v 17:57 | dOomi ♥ |  .. Záznamy z mýho života
.. a taky Krásnýho a Veselýho Silvestra. Jen si užívejte, dokud můžete ..

Už je to tu všichni se dou bavit, popíjet nějakej ten šampus, smát se, blbnout. Jenom já to budu mít letos asi trochu jinak. Budu doma, bez bráchy, kterej odfrčí už zachvilu pryč se svýma kámošema. Mamka tu bude mít kámošky. Já tu budu sama no sama ne, budu tu s mamkou&jejíma kamoškama. Ale co s tím? Asi si pudu vykouzlit na hlavě ty extra sexysvůdné lokny. Uklidit si pokoj a meditovat [?!]. Asi. Nebo se můžu dívat na ten nejdokonalejší film - Stmívání. A kochat se pohledy toho nejkrásnějšího upíra Roberta Pattinsona? To by taky šlo. To je jedno. Zase si tady jenom vylívám moje nálady..

A co budete dělat dneska Vy? povídejte. Aspoň se trochu zabavím a zaženu tu odpornou nudu. Mějte se krásně. Ozvu se vám za ROK. Mám vás ráda, aspoň trošku. dOomi ..

3O.12.O8 || Svět se mění, lidi se mění, nálady se mění .. proč?

30. prosince 2008 v 21:22 | dOomi ♥ |  .. Záznamy z mýho života
.. hmm .. tOhle nikdy nepochopím ani nechci !! [k čemu by mi to taky bylo, že?]
.. další z nesmyslných článků, malý, dětinský, povrchní a sobecký holky !!

Poslední dobou, je to strašně divný období, počasí, vztahy a všechno.. Stalo se vám někdy, že se vám zdá, že se někde cítíte "přebytečně", "navíc" a že vás nikdo "nepotřebuje" .. anO, já to znám .. Všichni kámoši si plánujou Silvestra .. jenom já? Já budu doma. Sama. Uplně sama. Jo možná s mamkou ale ta si přitáhne kámošky a budou kecat a bavit se. Co budu dělat já? Spát?! dObře. Klidně. Nebráním se. Ale vlastně jo. Nechci aby to tak bylo, chci bejt taky s lidma, který mám ráda a bavit se .. Jenomže všichni už něco maj. Hmm .. asi si mě všichni vyškrtli ze seznamu .. Proč? nevím.. prostě nevím .. jó, dobře přiznávám, občas sem sobecká a povrchní, ale taková já sem, takže to máte docela blbý! .. [moment, asi to mám blbý já, doháje!] ..

Mám teď ve všem docela zmatek, v čem všem to tu nebudu vypisovat, protože nechci a vím, že by to ani nemělo cenu. Všichni, co to čtěte.. nepište mi: ,,Nebój, to bude zase dobrý!" Jsem otimistka. Vím, že to bude dobrý, ale nevím kdy. Prostě nesnáším ten strašnej pocit, pocit nejistoty!! bleeeee .. [hm.. když píšu to slovo ulevuje se mi.] bleeee !! jo fakt super a zas mi hrabe, to by mi ještě chybělo! k mýmu MEGAŠTĚSTÍ! Oukej ..

Tak si to užijte alespoň Vy.. Do Novýho roku se má jít vždycky s úsměvem a s přáteli, letos to udělám naopak. Už sem zvědavá, jak si s takovým začátkem budu počínat. No nic, mějte se hezky, aspoň líp než já a budete štastni. ahOj .

28.12.O8 || hOrý, rakousko, jedem freeride né?

28. prosince 2008 v 22:25 | dOomi ♥ |  .. Záznamy z mýho života
fůůj, co to tady tak smrdí? [-hehe-] .. hééj Maxii! :D:D
ty seš lůzr! tO byl ruprecht XDD ..

Ano, je to tak.. Mám za sebou další, bezkonkurenční hOrý .. Bylyjsme v Rakousku, sice jenom na dva dny ale užila sem si to jak jen to šlO.. v Sobotu sme ráno vyjeli z Brna a tak kolem 11:OO sme si už kupovali permanetky a jeli na kOpééc.. Znáte to, nový prkno, nový hadry, tO se pak cítíte jak největší KINGáč XD ne, přeháním .. První den to byl takovej rozjezd, nebylo moc hezky ae bylo to fájn.. Večer sme se ubytovali v nějakým hOtelu, kde sme přespali a ráno zase. Šup šup. na svah. Tentokrát bylo hezky sluníčko .. Kluci zas vymýšlely kraviny, tak jako že pojedeme freeride ^^ .. čáu jóu héj - musela jsem taky.

Ještě jsem tO nikdy nejela ae ten zasněženej les s tunama bílího sněhu na stromech mě táák přitahoval. Neodolala jsem. Nejdřív sem se zabořila. Chtělo to princip :D. Váhu na zadní nohu a nadzvednout špičku. yaHOo a už tO jelo jako po másle.. Občas nějakej ten malej skokánek, na kterej sem se jenom po očku koukala jak to ti kluci dělaj :D ae buď sem ho přejela nebo objela nebo dělala jakože "nic" .. Jednou sem si ho ae nevšimla :D:D .. Nechtějte po mě podrobnosti..
Ano skočila jsem, dopadla jsem [překvapivě] a chvilku na to se zabořila dO sněhu ^^ srandáá fakt, tak sem začala hrabat půl metru pod zem až k vázání, který sem si rozepla. Cestou domu, byla sranda .. a taky smrad XDD .. yOu yÓu, znáte kluky, smrady.. ae i tak, já je tak miluju :D Maxíček+Kraštůfek, telátka co :D .. chjOo už chci zase.

dOobře, to bude všechno, už jsem se vykecala. mějte se krásně, dOomi

Gabča&Domča GANG !! Bacha sme VELKÝ! ^^

25. prosince 2008 v 20:56 | dOomi ♥ |  Soukromá galerie..
!! Gabča&Domča GANGsta !!
.. alias zavařený třešňový kOmpot bez okurku s nádivkou namočený v žumpě a podávaný s velrybími varlaty napíchnutými na špízu bacha na nás sme VELKÝ ! !1133!!969!
.. měly sme dObrou náladu ^^ cho cho..

24.12.O8 || Merry xMas and happy New Year ^^

24. prosince 2008 v 14:19 | dOomi ♥ |  .. Záznamy z mýho života
.. Všem přeju krásný Vánoce, plno dárečků, cukroví, pohody, a všeho co se tak normálně přeje a všechno nejlepší [už předem] dO Nového Roku 2OO9..
.. Vaše dOominka ..


19.12.O8 || Dříve než se dnešek stane včerejškem, lidé často přehlédnou šance, které jím nabízí dnešek..

19. prosince 2008 v 22:53 | dOomi ♥ |  .. Záznamy z mýho života
.. miluju, miluju citáty, hmm kéž by jenom je - sem úchyl"

Znám jedno nádherný, přenádherný místo, někdy klidný a někdy i nadmíru rušný.. ne není to Hlavní nádraží, je to místo kde jsou starý cihlový zdi, bíle natřený, dřevěný lavičky a pár zajímavě zkoucených smutných stromů s opadanými listy.. Někdo zná, někdo jenom těžko. Dneska jsem tam stála, asi tak 1O minut .. Stála jsem tam, vítr mi cuchal, moje pracně vyžehlený vlasy a dívala se kolem sebe, říkala jsem si, jak je to tam vlastně krásný.. Nikde ani noha, jenom ticho a depresivně zbarevý nebe.. Když jsem udělala krok, zaslechla jsem jenom takovýto letmý zapraskání a zakřupání písku a kamínků .. Nádhera, říkala jsem si že to bylo jak z filmu .. takový ty romanticky-smutný scénky ..

Jinak dnešek, poněkud hodně, zajímavej den.. Ve škole sme si dali dárečky, šli na krátkou výstavu a do města.. Parta trotlů z NZGéčka se usadila v CoffeeHeaven, poté co celýmu náměstí nahlaz zazpívala Vánoční koledy a Yesterday od Beatles .. (heh.) buďte štastní, že jste nás tam nepotkali .. docela trapas. Ikdyž to bylo fajn, s váma .. Potom krásný odpoledne a večer Beat-Up .. mooc fajn den, to byl .. děkuju všem, kteří ho dneska trávili semnou, mám vás ráda .. dOOmi


O7.12.O8 || Začínám být závislák na Coffee Heaven ..

7. prosince 2008 v 12:45 | dOomi ♥ |  .. Záznamy z mýho života
.. ještě aby ne, dáš si kafe, nebo horkou čokoládu .. vyvalíš se do krásně měkkýho koženýho křesla a seš jak v nebi, až na ty nekřesťanský peníze, co za to chtěj ^^ ps: mám už i klubovou kartu xD

.. podivuhodně, se vám asi po dvou týdnech ozývám .. ano, žiju .. žiju .. ve škole je to nic moc, dějepis je totálně na ho*no :( .. ae jinak v pohodě ..

.. Pátek byl jeden z nejlepších dnů, tohohle měsíce .. Seděli jsme si tak s DaGi v Coffee a najednou kolem prošel takovej Pankáč a nějakej jeho kamoš .. hej uplně sme z něj nemohli .. (bylo mu tak 16-18) nejspíš šel z tanečních, ptz měl oblek. Bylo vidět, že jsme na ně několikrát "nááhodou" narazily .. a pak sme jim eče zamávali, a oni nám taky ..

.. ach. och. suk. suk. slint. cink. bum. bac. in love. ..

(máme s DaGi velkou zásobu citoslovců XDD) .. no a potom nás to ještě dorazilo, cestou domů .. sem potkala kamoše, tak sme chvilku kecali a pak v busech .. a u nás na ulici, sem se bavila s dvouma čertama XDD .. prostě nejvíc den ..

No tak sem se zase vykecala, a to bude všechno .. mějte se krásně .. dOomi