I'm trying to understand the world

Listopad 2008

24.11.O8 || Vím i bez sbírky citátů, že oči jsou okny do duše..

24. listopadu 2008 v 22:22 | dOomi ♥ |  .. Záznamy z mýho života
a nikdo mi tady prosímvás netvrďte, že to není pravda !!

Tento článek, jsem se rozhodla věnovat podzimu a jedné mé malé úvaze .. Začneme tedy tou úvahou .. Když jsem byla menší, chtěla jsem být spisovatelkou, ale tohle povolání by pro mě nebylo nikdy to pravé ořechové .. Psala jsem si básničky, možná pár krátkých příběhů .. ale stále tomu něco chybělo .. Až teď, zpětně mi to dochází .. Nevím, jestli je to moje slovní zásoba nebo něco jiného .. Když tak čtu články In.D r e a m dochází mi to .. Stále nemůžu pochopit to její nadání na psaní článků, textu, úvah .. Na to, že je to teprve kvartánka .. Má neuvěřitelné texty .. Někdy si asi zaškemrám o nějkou tu slohovku, abych si ji mohla přečíst a nabrat inspiraci. Nekecám ..

Podzim? možná už zima .. nevím jak tohle počasí mám nazvat .. je listopad a padá sníh .. Venku mrzne, a zase po roce musíme vytahovat ty otravný čepice, šály, a teplý boty ach, jak já je nenávidím, že DaGi?? dneska jsme se o tom bavily .. teď uvažuju, proč jsme to vlastně začala rozebírat? nevím, každopádně už to musím vypnout .. je 22:22


ještě jednou děkuju, za přečtení tohoto velenezáživnáho článku. Mějte se hezky, dOomi ..

22.11.O8 || Pohádka o princi a princezně ..

22. listopadu 2008 v 18:45 | dOomi ♥ |  .. Záznamy z mýho života
bla bla bla .. a žily spolu až dO srmti"
kéž by se nějakej ten princ objevil, třeba na bílím koni ^^ cOO .. nexxistujou? možná, ae tO je jiná "pohádka" o které vám dnes povídat nebudu..

hm .. Ještě jsem chtěla něco podotknout? Už vím. ahOj .. Moje nálada je pořád na té stejné metě .. možná se k tomu přidalo pár komplikací & hnusnej studenej sníh & ? určitě by se ještě něco našlo..
Taky nechápu, proč zrovná já. Já, sem přišla dO třídy, plné infantilních debílků, co se jenom blbe uchechtávají a hrají hry na mobilech, PSP nebo se baví o tom, jak učešou svýmu psovi culík !! .. nechci tímto na nikoho narážet, je to jenom můj názor .. a vy víte, že upřímnost mi zrovna nechybí, teda alespoň v těchto směrech ..

Už vím, čím budu, až budu velká .. Ne, nebudu princezna, modelka, herečka ani zpěvačka .. Budu psycholožka .. S DaGi budeme mít svou ordinaci někde ve Vídni, v Rakousku .. Však nic nemá nad tO, pořádně si pokecat s někým o jeho problémech a snažit se mu pomoct.. Právě to, je ta věc co nás k tomu vede .. Teda alespoň mě to inspirovalo. Nejsme jako všichni 14 a 15tiletí .. Kteří řeší, jestli si blbě rozetřeli makeup, zlomil se jim nehet nebo šlápy do bahnivé louže .. Tímto netvrdím, že mi pár puberťáckejch keců pro každou situaci nechybí .. Prostě se umíme bavit i v jiných směrech .. co mají smysl ..

Vidíte? Umím napsat článek, potřebuju jenom téma a náladu .. Děkuju všem co ste si to přečetli .. Možná nepochopily, ale to je vedlejší .. mějte se krásně .. dOomi

14.11.O8 || Život je boj, tak se klidně pozabíjejte ale já bych zdovolením prošla .. achjO ten blbej podzim" ..

14. listopadu 2008 v 22:47 | dOomi ♥ |  .. Záznamy z mýho života

máte můj obdiv, že vás tO baví ..
ale znáte mě, proč bych se měla zabývat někým, koho neznám a čí nározy jsou mi uplně u pr... Život není o tom se s nějkým dohadovat, je lepší se na ně prostě vys*at ..

Ale je tu pár věcí, každodenních věcí, na který bysme takhle "srát" něměli :D:D např. škola .. ano opravdu jsem se napsala jako příklad, tuhle hroznou budovu, plnou naštvaných, znuděných profesorů, kteří nás dOkola zkoušejí a rozdávají nám červeně opravené písemky .. co by tak mohlo být dalšího kámoši? jistě" bez nich by to proste an tomhle světě nešlo .. kadžej má nějaký, někdo míň, někdo zase víc.. Tak či tak si jich musíme vážit .. rodina? anO, máte pocit že je to doma uplně v háji ? Rodiče jsou naštvaní na vašeho sourozence, mají nervy .. staší jim udělat radost maličkostmi .. uvařit jim kafe, uklidit kuchyň .. ovšem tO ve všech případech neplatí ..

Ještě pár větiček, když sem nepíšu zrovna nejčastěji .. Momentálně mám hrozně divný období, ve škole se to pořád kazí a kazí .. vychází mi pár trojek, který si musím opravit .. Můj milovaný bratr se nehodlá učit, takže je z toho mamka docela špatná .. počasí je hnusný, furt se mi chce spát .. nebo aspň zavřít oči a nad ničem nepřemýšlet ..

Uff sem se zase po dlouhý době pořádně vypsala .. tak se mějte - a smějte :) když už se nemůžu smát já .. ppa dOomi **

O7.11.O8 || Just because I´m not crying ..

8. listopadu 2008 v 12:01 | dOomi ♥ |  .. Záznamy z mýho života
.. dosen´t mean that I´m ok ..
.. tak tedy ahOj, po několika dnech se vám zase ozývám .. Poslední dny jsou strašně divný .. venku je hnusný, vlhký a deprimující počasí .. Ve škole se to sype stejně pomalu, jako přesypávací hodiny .. Hodiny se mi zdají nekonečný, a známky se taky stupňujou směrem dolů .. Ale já se třeba i snažim učit, ale nejde to .. navíc moje milovaná bytost, před několika dny odešla napořád :( .. Dneska jsem vstala v 11:11 .. naobědvala jsem, a sem tady .. venku je tak hnusně, že se mi nikam nechce ..
Jinak nemusíte se hádat v těch mých komentech, popravdě me tO vůbec nezajímá, ty vaše chytrý názory .. nepotřebuju tu vypisovat kokrétní jmena :) je tO můj blog, moje články, moje zázežitost, můj život takže se mi do něj neserte ..
.. sbohem dOomi

O4.11.O8 || Každý jednou musí odejít ..

4. listopadu 2008 v 20:22 | dOomi ♥ |  .. Záznamy z mýho života
ale nejhorší je o tom vědět, a odpočítávat dny .. poslední dny vašeho blízkého, .. a jenom čekat na ten moment, až se to stane ..
.. nekomentujte