I'm trying to understand the world

Srpen 2008

30.O8.O8 || yOu! a mám tO :D ..

30. srpna 2008 v 17:38 | dOomi ♥ |  .. Záznamy z mýho života
Ofináá je na světe :D ..
fOtky čekejte tak behem týdne, nechce se mi fotit.. mimochodem sem do zejtar u tatky, jenom ted sem se nachvilku stavila domu, páč sem zapoměla mobil :D..
nO to bude všechno.. zejtra vám napíšu.. mvmmr :*

29.O8.O8 || *Šmik*šmik* .. už za hodinu a něco.. bůů..

29. srpna 2008 v 15:55 | dOomi ♥ |  .. Záznamy z mýho života
yOu! yOuyOuu ^^
nechápete? neva.. no tak v 17:00 se du nechat stříhat, snad se dočkám tý afiny na bok! teďkom se na to těším jak něco.. ae už se vidím jak budu odhcázet, doma stát přez zrdcadlem, nervit, řvát, brečet, páč se mi to nebude líbit.. nj.. znám se.. ale zážní "zastříhávání" konečků (tak 5 cm) NEBUDE! to mi zastřihne mamka jenom trochu, tak jak to dela každej mesic.. yOU..
Jinak sem byla dneska nachvilku s Dendou <3 ve měste, sem si koupila krásnou podprsenku ^^.. nO a pak sem šla dom.. Jinak vidím že se vám videjko líbí, shlédli jste ho už 139 a napsali 2 komenty, díky.. jinak, tu klikačku co je o článek níž si můžete dát na blOg, budu ráda.. no nic to bude všechno, pa mvmmR :*

DDs máme nový videjka = "příběh o psychOloGické víle" ..

27. srpna 2008 v 19:31 | dOomi ♥ |  DDs videoblog
ahOj lidičky, už se těšíte na další videjka? ..
tak a ozývam se zase .. dneska sem byla s DaGi ve měste, tak sme natáčely videjkO.. jedno se nám nepovedlo, protože sme se začali smát :D ale to druhý bylo Ok.. ale vydržte, jenom je dáme na YouTube a hned vám je sem šoupnu.. pa dOomi <33
update21:00: DaGinkaaa to tam dá až zejtra, páč se ji nechce xD .. musite čekat..
update10:39: Omlouvám se videjko, tu bude až zejtra :( YouTube nějak blbne ..
táák a kOnečne je to tady, už máme první videjko.. je to zkouška, ptz se nám to nepovedlo.. YouTubko zase sere, tak to druhý (dokončený) bude zejtra .. papa.. snad se vam bude líbit..

Navstevnost za 18.8. 2008 - 24.8. 2008

26. srpna 2008 v 21:00 | dOomi ♥ |  Návštěvnost
» Pondeli: 134
» Utery: 141
» Streda: 164
» Ctvrtek: 142
» Patek: 192
» Sobota: 160
» Nedele: 178

Celkem: 1111
Hezký číslo .. zase je to trošku lepší než minule, díky moc lidi :** mvmmr..

Online otázky a odpOvědi.. ^^ yOu

25. srpna 2008 v 21:13 | dOomi ♥ |  Novinky
heart.gif heart image by Salisko ahOj, brOuci moji :*
.. teďkom po večerech me celkem chytá nuda.. napadlo mě, jak na hodně bloGách sou ty otázky a odpovědi, že bych to mohla udělat taky.. ale trochu v jiným "provedení".. bude to přez komentáře (takže vám vždycky hned odepíšu)..
Jo a prosím, nepište žádný jiný komenty, kromě otázek! jestli chcete napsat něco mě, nebo ohledně blogu, pište o článek níž.. (sem).. kujec..
Napíšete mi svoje otázky do komentářu, a já vám na ně postupně budu odpovídat, až jich bude moc, (ale to ani nepředpokládám..) budu muset jít a nebo nebudu stíhat odepisovat, tak komentáře uzavřu.. Ok? tak se ptejte.. těším se..
ps: ne žádný prasárny, budu odpovídat na to, co vezmu za vhodný.. tak píísejte, nudim se.. dOomi..
btw: na tý fOtce sem já, tak nekopírujte ju?(jinak fOtila Deniska, původně tam měla bejt i hlava :D)

22.O8.O8 || Dejte si brumíka, zvedne vám náladu a hladinu cukru ..

22. srpna 2008 v 17:24 | dOomi ♥ |  .. Záznamy z mýho života
ciaO bello! ..
.. sice nemám ani ponětí, co tenhle pozdrav vlastně znamená, ale o takovýchlech drobnostech, se nemá cenu bavit ..
Víte, čemu se říká totálně promarněnej den..? Jestli nemáte ponětí.. hned vám o tom můžu povyprávět, nebo rovnou napsat slohovou práci. Jak je libo. Dopoledne asi tak v 10:°°, sme jeli s mamkou a bráchou koupit do Globusu věci do školy, moc sme toho nekoupily, nechtělo se mi.. Potom sme jeli k nám na oběd do pizzerky, pizza byla hnusná :-!, nebo jako moc mi nechutnala, to víte, názor znalce :D .. nE, jenom máme novýho pizzaře, a nějak mu to nejde.. však už sem to řekla taťkovi, prej to zařídí.. ^^ Potom sme vezli bráchu k Vaňkovce, jeli do Datartu pro nějaký debilní DVD, pak do banky.. sem celou tu dobu spala, teda pokošela spát.. a bylo mi hrozný vedlo.. pff, cejtila sem se jak usmažený hranolky! ..
nOo.. to je fuk.. včera (21.O8.O8) sme měli s Deniskou 2.výročí, od toho dne, kdy sme se potkali o prázdkách v Bille, a začali spolu chodit ven.. :*, však sme si to užily.. fotily sme se.. což můžete vidět na mým novým deisgnu, o kterým jsem vám zrovna chtěla říct..
.. yOu, a řeknu vám ftip:
,,Víte, proč si policajt pořád olizuje hodinky?"
,,Protože tic-tac má jenom 2 kalorie.. "
Hahaha, tak sme se zasmáli.. a můžeme končit.. páčko..
Opakuju to asi po stopadesáté, ale esi chcete k nám do videjka poslat nějakakej vzkázek (click) nebo otázku na nás dvě.. (click) budeme moc rády.. díkec..
.. s láskou dOomi <33 ..

21.O8.O8 || Par kecíku z uplnynulých dnů z Rakouska..

21. srpna 2008 v 11:38 | dOomi ♥ |  .. Záznamy z mýho života
aneb: .. dOm-čo! vstáá-vej!! (rrrrr..)
ach ano, tahle slova mě každý den budila.. ještě tím Soniččiným "ultrazvukem" .. sem myslela že ji jednu ubalim.. :D .. chudák Gabča, ta měla zase Gá-bO! vstáá-vej! :D:D nejvíc hláška no..
.. tak je na čase, ukončit obkecávání jedné hlášky ..
A co sme dělali po celou tu dobu? Hrály na nintendu Guitar Hero (největší drsnárna), koukali na filmy (na nějaký horory: Šeštý smysl, Devátá brána, Světlo ve tmě..) a taky třeba na (Sexbomba od vedle, 50krát a stále poprvé..) a tak různě. Jezdily sme na kolečkáčích, chodily do kopce! sem myslela že shebnu!, jedli takovýty vinikající Rakouský dobroty :D (Germknodl, Zrzlinový poháry..).. nO jo, užily sme si to.. ale poslední den bylo hnusně, tak sme jeli o den dřív.. než sme měli..
Oujee vrátila bych se tam, ale i tak mám teď celkem nabitej prográmek.. jako na konec prázdnin.. Třeba sem se rozhodla, že budu každej den vstávat o 30 minut dřív.. abych si zvykla :D:D no jo, mějte se krásně.. mvmmr..
jOo a eče sem vás chtěla poprosit, esi chcete k nám do videjka poslat nějakakej vzkázek (click) nebo otázku na nás dvě.. (click) budeme moc rády.. díkec..
[ Pusinka :: Moe Lst :: Channel ::MySpace]
.. s láskou dOomi <33 ..

Navstevnost za 11.8. 2008 - 17.8. 2008

19. srpna 2008 v 10:41 | dOomi ♥ |  Návštěvnost
Pondeli: 152
Utery: 150
Streda: 127
Ctvrtek: 168
Patek: 177
Sobota: 170
Nedele: 151

Celkem: 1095
(Ještě nejsem zpátky z Rakouska, přijedu 20.8.08 večer, ale je tu net, tqak pište na libko, tam sem nejčastějc.. jinak děkuju za tu návštěvnost, sice hodne poklesla, ale i tak mám velkou radost .. díky ) dOomi ..

15.O8.O8 || Holky jsou luxus, kterej si kluci nemůžou dovolit ..

15. srpna 2008 v 21:27 | dOomi ♥ |  .. Záznamy z mýho života
.. čauky lulanci :D ..
po dlouhý, no ani ne .. době vám píšu, a taky vám dlouho psát nebudu, protože zejtra odjíždím na 5 nebo 6 dní do Rakouska, se známejma na penzion.. bude sranda, už se těším ..
Jinak dneska sem byla "nečekaně" ve městě se Sašenkou.. :D tak co mám dělat? DaGi je na tom táboře, (mimochodem, ti co mi píšou, že ju zanedbávám, tak teď vám říkám, že tu NENÍ! takže musim chodit ven i s někym jiným :D:D a navíc, ona o tom ví :P .. takže no comment..), Deniska je taky někde odšitá, Ljukie je v anglii, no prostě žadny lidi tady nejsou se kterýma bych chodila ven, tak přišla na řadu pipinka Sašenka :D.. nO, tak sme se vyblejskly, udělali kolem stovky fotek, z toho tak dvacet sem jich vybrala a dala si na Libko :**, už jenom čekám, až se mi aktualizujou.. O:) .. to libko mě taky pěkně se*e, pač to přeskakuje, blbne, no hrůza.. :D :( ..
Takže prostě zejtra dopoledne odjíždím, možna tam sebou vezmu noťas, eče uvidím, co na to bude říkat mamka :D:D ale to bude asi všechno.. jO, a ješte nějaký vzkázečky..
DaGinko » Až přijedeš, napiš mi sms, aby sme se domluvily, kdy se uvidíme.. ps: doufam že sis to tam užila :*, jinak se koukni na naše YouTube, mame tam nějaký nový komenty, a přidala sem nový Friends, taky nějaky přidej ať mam radost :D mtmr..
DeniSko » Ty mi taky napiš, a domluvíme se na ten venek, páč už se musíme vyfotit :**
Sašenko » Děkuji, za ten dnešek, a vlastne za celý tyhle dva tejdny po táboře :D bylo to skvělí.. :**
Sbéčka » Omlouvám, se že nebudu psát komenty.. snad mě pochopíte ..
ps: jelikož je Domulinkaa hodnoučka, a vy snad taky, tak se kouknete na www.klaudicek.blog.cz a napište tam nějakej pěknej komentar, sem ji to slibila, pipince moji malee :** mvmmr.. udělejte to pro me, i pro ni.. kujec :D
[ Pusinka :: Moe Lst :: Channel ::MySpace]
.. s láskou dOomi <33 ..

13.O8.O8 || Jako za mlada ..

13. srpna 2008 v 22:35 | dOomi ♥ |  .. Záznamy z mýho života
.. co se vám proboha tak na tý hlášce líbí?
mimochodem, vymyslela to Deniska.. tak sem to od ní tak pochytala.. nůjůnů .. ale dneska to fakt "jak za mlada" bylo .. než vám tady začnu vyprávět, další velezáživnej, originální, především můj příběh.. chtěla bych zase trošku zaškemrat ..
» !! TADY !! o hlásek :* (sem tam jako Dominika) budu moc ráda, děkuji..
.. ale těď už se vraťme ke dnešku ..
Opět sem byla s naší jedinečnou "grupou" ve složení: (Já+Sašenka+Mireček+Tomášek) venku.. teda spíš.. nejdřív sme si dali zcuka před Vaňkovkou.. Jelikož, sme se Sašenečkou, takový malInký mrchy vychcaný :D tak jsme si z nich udělaly takovou máálou srandu, že sme se Sašou vylezlY nahoru na ten takovej "most" nebo ja nevim jak to mu mam říkat, a napsaly klukům, že se to ruší.. A koukaly se ze zhora jak se na to budou tvářit. To stě měli vidět ty jejich výrazy dyž si to četli :D uplně nasraný, jako kdyby jim ujel vlak :D:D chachaa sme se tam začaly smát, a zapískaly na ně.. Nám uplně vynadali, že se lekli a že fakt chtěli domů :D .. a potom sme vyrazily do Olympie.. kde sme šli hrát Bowling, nejlíp to šlo naší Sašence, protože to nikdy v životě nehrála :D:D .. Cestou zpátky do města, sme šli "nečekaně" na Petrov.. tam sme kecali, poslouchali písničky a tak.. noo ae aby nebyla nuda, nejinteligentnější tvor na světe (to sem já) vymyslel nejinteligentnější hru :D:D sme běhali kolem takový kašny.. ( asi tak půl metra hluboký.. ) po takovým tom okraji :D:D a Tom do toho spadl :D:D celej mokrej.. sem se malem posr*** smíchy :D:D .. Když sme ulchli, teda spíš Tom.. tak sme šli do města do MeCa na MCflurry..
Tam sem potkala Denisku, tak sem jí je šechny představila.. a jely sme spolu domů.. Ješte sme u nich chvilku kecaly,.. což mi udělalo strašnou radost, páč sme takhle nekecaly hrozně dlouho..
A teď sedím tadyk u komplu.. no nic mějte se a prosím moc prosím, hlásněte! :*
[ Pusinka :: Moe Lst :: Channel ::MySpace] .. s láskou dOomi <33

11.O8.O8 || Kung-fu panda :D a vlastně jeden z těch lepších dnů..

11. srpna 2008 v 22:33 | dOomi ♥ |  .. Záznamy z mýho života
Žij dneškem, zítřek je budoucnost..
.. nádhernej citát .. abych pravdu řekla, občas, když je třeba nějakej krásnej moment, tohle si vážně řeknu.. řeknu si, že tenhle moment je tu jenom jednou a už nikdy se nebude opakovat.. tak si ho prostě užívám, nejvíc jak to de.. škoda, že každý krásný chvíle jednou končí ..
OmG co si to tady zase pro sebe mumlu? .. už asi fakt nejsem normální .. no jo ae pravda to je, to se musí nechat .. :D Zase po pár dnech, který utíkaj jako hodinky.. Sem si vzpoměla, na blOg.. vidíte jak sem bez něho štastna? Jednou za čas, přihodím článek .. napíšu koment.. vyhovuje mi to.. Ale aby se neřeklo, že na to tady se**, tak vám řeknu, co sem dneska dělala..
Oujee to bude dlouhý vyprávění ..
Ok, vezmu to pomalu od začátku.. Přesně ve 13:3O sem si to přidupala k MeCáči.. kde sme měli mít s děckama sraz.. Potom sem uviděla Jáju a Sašu.. tak sme kecaly a čekaly na kluky.. mezi tím, na nás volala taková kupa šamponků (asi 14-16) esi si k nim nechceme přisednou.. jako špatní nebyly :D ale když sme čekaly na kámoše, tak jsme odmítnout musely.. Kluci přišli asi s 15 minutovým zpožděním, tak sme jim trochu s holkama vynadaly :D šli.. sme do kina, vyzvednout lístky, a koupily sme si nějaký pití.. :o) Toulali sme se po měste jak kkti a potom sme teda do toho kina šly :D Šli sme na Kung-fu panda .. hej mazáckej film :D xD Sašenka si u toho i málem pobrečela :D potom sme šli doprovodit Jáju na bus, a šli sme někam do města a na Petrov, tam sme s klukama hrály, takovou šutrovou bitku xD a házeli kamínky do takový nwm jak to nazvat "fontány?" ne to ne ja nwm :D:D prostě jako zamlada :o) .. Sašenka tam měnila prstýnky :P:D ae potom sme museli jít dom :( .. škoda, byl to fakticky nádhernej den.. tak zejtra byee :**
[ Pusinka :: Moe Lst :: Channel ::MySpace] .. s láskou dOomi <33

8.8.2OO8 || Nádhernej den s mýma pipinkama z tábora :D

8. srpna 2008 v 19:59 | dOomi ♥ |  .. Záznamy z mýho života
ahOj lidičky, konečne den kdy mám super náladu..
Sem byla totiž dneska ve měste s holkama z tábora (Sašenkou, Aluškou, Klárinkou a Soničkou :D) achjo.. je to jenom 13 nebo 14, dni .. kdy končil tábor.. a zdá se mi to jako nekolik měsíců.. Jinak sem si ve městě koupila nádherný tričko ze ZARY, jako fakt můůck :D:* .. takový šedý s tou anglickou telefonni budkou.. Vzpomínaly sme na tábor, vytáhly táborový songy, zašli si na pizzu.. skvělej den prostě .. taky sem potkala Ljkuiho.. slejvák :D:D a tak.. fakticky super den..
Jinak, vidim, že tady sou dotazy, na to jak se menuje ta písnička, co mi tu hraje.. ok je to od Linkin park - Pushing me away .. (akusticka verze..) klidne vám ji pošlu, ptz se blbě stahuje.. páčko, mějte s krásně..
[ Pusinka :: Moe Lst :: Channel ::MySpace] .. s láskou dOomi <33

Otázky na nás .. (DaGi&DoOmi)

7. srpna 2008 v 16:17 | dOomi ♥ |  DDs videoblog
Už asi víte, že v jednoum z dalšich budoucích videjek, přečteme vaše vzkázky pro vaše kámoše.. pár vzkázků je dokonce i pro nás, což jsme nečekaly.. a je tam hodne otázek na nás 2.. např: Jestli známe Anču a Monču, a jestli jsme se nima neinspirovali v našich videjkách.. apod..
Napadlo mě, že když už uděláme videjko ve kterým se budou číst ty vzkázky, tak by jsme vám mohly odpovědět i na nějaký otázky, co by vás mohly zajímat..
Takže: Svoje otázky, na který se nás chcete zeptat, nám pošlete na email: DaGiDoOmi@seznam.cz (do předmětu napište> OTÁZKY) - pak už se jenom těšte, až vám odpovíme ve videjku.. Nebojte všem co psali potom napíšeme emaily s odkazem na videjko .. mějte se krásně, páčko DoOmi ..
Jo, ja ješte informace ohledně posílání těch vzkázku, pro svoje kámoše, najdete TADY ..

DDs máme nový videjko = "piknik" ..

6. srpna 2008 v 15:18 | dOomi ♥ |  DDs videoblog
ahOj lidi, tak sme s DaGi nedávno natáčely nový videjko "Piknik" .. a zapoměla sem vám, (některým) o něm říct.. tak ho tady máte, a tak se na něj klidně můžete mrknout.. a jestli máte svůj channel na youtube, tak si nás přidejte: www.youtube.com/dagidoomi .. za každej komentář a hodnocení, budeme rády :) děkujem.. dOomi..
btw: chcete poslat někomu vzkaz přez naše videjko? víc informaci najdete TADY ..

O6.O8.O8 || Zase jeden z těch nesmyslných prázdninových dní..

6. srpna 2008 v 13:11 | dOomi ♥ |  .. Záznamy z mýho života
zdravím všechny ochotný lidičky, kteří si čtou tento nesmysluplnej článek..
Je jedna hodina odpoledne, slunko mi svítí do xichtu.. říkám si, že sem zase za dnešek nic neudělala.. možná tak že sem se přemohla, a udělala věci, který mi mamka napsala.. na takovej ten hnusnej malej papírek, co ležívá každý ráno na stole v kuchyni.. tak sem šla se psama, vyžehlila, pověsila prádlo .. a teďkom tvrdnu tady na tý debilní bílí židly na noťasu.. to si mam takhle kazit prázdky..? hm.. asi jo.. ale co mám jinýho dělat? :( .. nemám jít ani s kým ven.. Že bych měla málo kámošu? to ne, akorád sou všichni strašně daleko ode mě.. Se Sašou, Klárou, Sonou, Čičinem, vlastně se všema táborovejma zlatíčkama, du na koupák v pátek.. Alča by zamnou do Brna 40 kiláku jenom tak nedojela.. Daginka se balí na tábor, berunka Deniska je nekde pryč na dovolené .. a kluci, Mira a Tom sou na chatě.. tak mi aspon píšou SMSky.. chjo.. proč tady nikdo není když ho potřebuju? ..
Po půl roce marnýho hledání sem to cdGood Charlotte nenašla.. moje nálada tímhle ješte víc poklesla, samozdřejmě směrem dolů.. už se z toho asi zblázním, tak kur*a kde je??..
.. seru na to, vypínám kompl, du se převlíct, du ven si zaházet na koš.. ale mě se jenom tak lehko nezbavíte - do tý doby než si nenajdu zábavu ...
[ Pusinka :: Moe Lst :: Channel ::MySpace] .. s láskou dOomi <33

Jak to teda bude s bloGem..?

5. srpna 2008 v 12:23 | dOomi ♥ |  Novinky
ahoOj moji milovaní, Dominička se vám po dlouhý době hlási :D ..
tak sem vám chtěla řict, že sem tady na blogu, udělala pár menších změn.. oddělala ty "blbosti" který me stejnak už nebavily.. (jestli máte nutnost je videt, tak děte do archivu a tam je máte..) .. odde dneška, bude tenhle blog jenom o mě!budu si sem psát deníček, kdy budu chtít, podle nálady, a v žádným případě se kvůli tomu nebudu nikdy přemáhat, aby tu neco bylo.. Komentáře SB, budu psát, když budu mít náladu.. nemusíte si mě mazat ze SB.. ale jestli chcete.. já si teda rozhodně mazat nikoho nebudu, a vdycky jednou za tejden nebo tak napíšu koment.. Komenty po vás nechci, prostě kdo bude chtít napsat, napíše..
btw: když napíšete koment ke článku, tak máte větší šanci že se ozvu i já.. :**
Jinak, design, taková rychlovka.. možna ješte zmenim.. pozadi, okraje nic moc.. ale ta fotkaa.. aach *slint*, nej kytarista na celym světe.. (DaGi ví, až moc :D) nj sem ho sem prostě musela dát..
mějte se krásně.. zase se někdy ozvu.. páčko dOomi ..

O4.O8.O8 || mám svátek, sem nasraná a du dělat pořádek..

4. srpna 2008 v 12:44 | dOomi ♥ |  .. Záznamy z mýho života
.. ahOoOj lásky moje ..
Zase po dlouhé době se vám ozývám.. nebude to zase nějakej dlouhej článek.. proste normálka. Dneska mam svatek, pohadala sem se s mati kvuli blbosti.. a nikam nemůžu jit.. proste.. ehm.. nechci se tady o tom bavit.. Dneska musim bejt celej den doma, ptz nikam nemužu, tak mě napadlo, udělat si ve všem pořádek .. Nejdřív pudu udělat ty úkoly, co mi zadala, jit se psama, zalit kytky, uklidit terasu, žehlit, povesit prádlo, vysát, atd.. potom si musim Uklidit pokoj, vyhazet ty blbosti a papírky, a tady ty hovadiny, utřít prach, vysát, atd.. potom si uklidim ve Skříni, trochu si to tam srovnam a kouknu esi tam nemam něco špinavýho :D:D a potom si ješte udělam pořádek v iPodu (dám tam new songy, udelam si tam pořádek, kdyžtak esi máte nějaký good písničky, tak mi je mužete poslat na ICQ) a v Mobilu, promazat obrázky, smsky, tel.seznam.. možná bych ješte mohla napsat třeba maily, kamošum, kterým sem se dlouho neozvala.. uvidíme..
..a jestli mě zbyde ještě večer čas.. tak udělam neco tady s blogem, už se na to nedá dívat :D potom vám napíšu, jak to dopadlo.. bye..
btw» tak se mějte a držte mi palce..
. . dOomi ♥ . . "[ Pusinka :: Moe Lst :: Channel ::MySpace]"
A ještě krásnej dáreček k svátku od Arwenky, click, celý článek..