I'm trying to understand the world

Červen 2008

Navstevnost za 23.6. 2008 - 29.6. 2008

30. června 2008 v 11:01 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  Návštěvnost
~ Pondeli: 207
~ Utery: 193
~ Streda: 210
~ Ctvrtek: 176
~ Patek: 207
~ Sobota: 211
~ Nedele: 212

Celkem: 1416

29.O6.O8 || Láska, kur*a, láska, kur*a is this sOnG = The Ex :D

29. června 2008 v 19:04 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  .. Záznamy z mýho života
.. ahOj čunátka ..
Btw: toho nadpisu si nevšímejte.. :D to je jenom taková jedna písnička.. xD nOo taakže, jak bych asi začala.. včera sem vám odjela do Prahy, teda spíš k praze na chatu k mamčiný kámošce s mamkou, bráchou a jeho kámošem :o) jako prdel nejvííc.. xD Super zážitek.. sme tam přespali a druhej den (dneska) sme se jeli mrknout do PrááGlu a potom sme jeli dom.. Ani sem vám to nenapsala :D ale to bylo tak nějak narychlo.. tak snad ste to tu beze mě nějak vydrželi.. :* A sem taky hrozně moc ráda, že se vám naše nový videjko líbilo :* prOtože je vlastně natáčíme pro vás abyste se pobavili a zasmáli :o) tak doufám, že se nám to daří zatím úspěšně..
Jenom připomínám, teda vám to oznamuji, že mám novej mail: doOmi@email.cz tak kdyžtak pište sem.. ne na tan starej.. ale to jenom kdyby něco.. O_o ..
. . doOmi ♥ . . "[ Pusinka :: Moe Lst :: Channel :: BandZone ]" . .

27.O6.O8 || Pretty pretty princess :D

27. června 2008 v 20:14 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  .. Záznamy z mýho života
.. ahOj debílci moji :o*..
Dneska bylo vlastně výzo že? :D nO tak sem vám pochlubím, sem dostala 6 dvojek :) sem měla jedno z nej výz ze třidy :o) asi třetí.. sem king co :D no já vím že jo :D po škole k nám šla DaGi se koupat a šli sme ven a tak.. mm.. no.. nevim.. zdá se mi že začínám nějak zkracovat ty zápisy, ale co už.. prázdniny sou tady tak se nedivte že me blog nebere :D jinaak sem vám ještě něco chtěla říct.. jO, už vim.. máme nový videjko :* (Click CČlánek..) o žvejkačkách :D uvidítě sami.. no tak to bude pro dnešek všechno, mějte se hezka, páčko :***
. . doOminka ♥ . . "[
Pusinka :: Moe Lst :: Channel :: BandZone ]" . .

22.O5.O8 || Nádhernej den :* a pOzítří už prázdky..

26. června 2008 v 18:51 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  .. Záznamy z mýho života
.. Iam so happy, jOo no vlastně ahOj :D..
Hej dnešek, upně mazááckej den :) ve škole nuda jako dycky, sme si s DaGi malovali :D nO.. jinak mě uplně nasraly moje vlasy, ach ano.. zdá se to divný ale moje vlasy mě nasraly :D furt se nějak debilně "kroutily" :D nj.. šla sem s Dagi omrknout město, ale jenom tak narychlo.. to víte, bude výzo = bude odměna = budou prachy = bude nákup :D.. to by stačilo.. :D potom sem si umyla hlavu, a šla sem ven :) to tady nebudu rozepisovat, pááč by to bylo na dlouho.. no.. ete sem se vás chtěla zeptat, co bude na výzo? já budu mít asi šest 2, což je celkem dobrý :) mnůů..
Jinak vám chci říct, že nečekejte články každej den.. blog není mou povinnoustí ale zábavou.. takže budu psát kdy se mi bde chcít, ale komenty se budu snažit psát, co nejčastějc :) hlavně si mě nevymažte ze SB, to bych byla nerada.. tak se mějte fafárově.. páčko :*
. . DoOmi ♥ . . "[ Pusinka :: Moe Lst :: Channel :: BandZone ]"

24.O6.O8 || I Wanna fuCk a dOg in the asS :D:D nej písnička od Blink182 :P žee Andělo? xD heh..

24. června 2008 v 17:50 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  .. Záznamy z mýho života
crown1.gif image by Salisko.. ahOj pufinky :* dneska byl upa mOtz den, musím vám to povyprávět ..
Takže nejdřív k tOmu titulku = nejsem zoOfilka :D fuck.gif image by Salisko to se jenom tak menuje upa skvělá písnička od Blink182..eh.gif image by Salisko nu, vrátím se k dnešku.. ve škole sme měli nějakej trapnej sportovní den a odevzdávání učebnic..ampf.gif image by Salisko kluci hrály fOtbal tak sme se aspon koukali..
pO škole sme šli s DaGi do města..love-7.gif image by Salisko nejdřív sme se koukli na hadry a taak.. se nám líbily nějakž trička v CA.. ae nebyly prachy, tak sme se šli kouknout do Convers shoppu..iloveyou.gif image by Salisko hej tam bylo 4 nebo 5 hezkejch borců.. yeah.gif image by Salisko co tam prodávali.. spíš kecaly xD tak sme se s něma chvilu bavily.. hej drsněě ete nam pochválily naše cnvs :D tak sme byly upa happy a šli sme na Petrov.. natáčet videjkOo o žvýkačkách :D se pak koukněte..pst.gif image by Salisko dám vám semka potom odkaz až tam bude.. :Duy.gif image by Salisko no, pak sme šli do města, zase na MCFlurry (nečekaněě) a taky sme si koupily prstýnky Hello Kitty a já sponečky a DaGi nějakou blbost na krk.. :D huh-2.gif image by Salisko teda přívěšek..mwah.gif image by Salisko nO.. taky sme dostali balonek s helliem (nwm jak se to píše..rofl.gif image by Salisko) ale nešel nám rozvázat, tak sme na něj napsali vzkaz a pomalovali ho.. ale dagi, šikulka ho pustila přímo do stromu :D a pak začal slejvák jak neco..hmm-1.gif image by Salisko hej upa mokrá sem došla dom ještě v tom tričku bez rukávů a v sukni :D hehe.gif image by Salisko njn.. xD tak to bude pro dnešek asi ALL.. tak se mějte děckaa.. zase vám někdy napíšu.. bye.gif image by Salisko papa mvmmr.. :* dOomi
btw: tamto nádherný nahOře je ukradený z deniss-ka.blog.cz

Navstevnost za 16.6. 2008 - 22.6. 2008

23. června 2008 v 16:26 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  Návštěvnost
Pondeli: 198
Utery: 208
Streda: 225
Ctvrtek: 188
Patek: 209
Sobota: 202
Nedele: 242

Celkem: 1472
hej, nO .. já už teda fakticky nevím, co bych sem měla k tomuhle psát.. snad jednom jedno, Děkuju za tu krásnou návštěvnost a za komenty, který píšete! mvr.. DoOmi :*

22.O6.O8 || každá minuta bez TEBE se mi zdá jakO hOdina..

20. června 2008 v 18:38 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  .. Záznamy z mýho života
.. ted už jenom čekám, čekám a čekám, jO, jinak ahUj, sem zapoměla ..
ChjO.. ani nevíte jaký to je být bez svý nej kámošky 2 tejdny, který ještě ani neskončily, hej to je strašný.. sem zvyklá s nou bej každej den.. smát se s ní, vymýšlet hovadiny a tak.. odjela mi.. no ale dneska mi už přijede.. teda doufám.. Jinak dneska škola, napohodu.. takový lážoplážo.. po škole sem se šla juknout do města na vobhlídku nějakej new hadříků - jako nic extra sem nevoběvila, což mě aj překvapilo, no jo asi si vo prázdkách zajedu do PráGlu na nějakej nákup, třeba s mamkou.. tak sem si koupila takový korálky jinak nic.. hm.. a zase se nudim, asi pudu voběhnout SBénka.. tak se mějte..
.. Právě mě napadá, že se budu celý prázdky nudit.. mám naplánovanej jenom tábor jinak nic.. nechcete mi poradit..? no asi mi moc neporadíte, ale tak za optání to stálo.. :) pište do komentů, jestli vás něco napadne.. papa :* ..
. . DoOmi ♥ . . "[ Pusinka :: Moe Lst :: Channel :: BandZone ]"

19.O6.O8 || Tak a známky sOu kOnečně uzavřený..

19. června 2008 v 15:02 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  .. Záznamy z mýho života
.. ahOj, tak vám zase po dlouhé době něco píšu ..
No jO, to znáte.. škola, učení.. to pak ani na blog náladu nemáte.. Dneska se nám uzavíraly známky.. vychází mě nejspíš šest 2ek.. což je celkem Ok, na to že sem malem mela 3 z Chemie, ale tu sem si naštěstí opravila.. a co vy?? jak to máte vy se známkama.. :) nO dnešek, zase obyčejnej den.. snad kromě toho, že když sem šla ráno z busu na šalinu, tak tam šel nějakej fotbalovej tým (kluci ve veku kolem 15-16) a všichni byly takový upa hezcí.. ale jako fakt.. O:) noo.. ve škole sme měli nějakou přednášku o Africe, tělák.. a pak suplovanej zemák, češtinu a matiku.. jakO aj sem se celkem nudila :D po škole sem šla dom.. a tedkom tadyk píšu.. jenom co to dám dohromady, tak pudu se psama, pak napíšu komenty SB, a pak budu luxovat.. njn.. práce, znáte to.. no tak se teda mějte, ja du.. páčko..
Taky se moc, omlouvám mým sbéčkum že nepíšu komenty, přiznávám se, sem strašně líná :D ale dneska jich určo pár písnu.. ted jenom dofejte abych je napsala zrvona vám :D
. . DoOmi ♥ . . "[ Pusinka :: Moe Lst :: Channel :: BandZone ]"

Sweet cupcakes .. *ňam*

17. června 2008 v 19:13 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  Ostatní
Název: Sweet Cupakes..
Počet: cca 32 (??) ..
Zdroj: © Double-blazi
Můj Komenář: Tak tyhle se mi fakticky moc líbí.. *ňam*.. sou sladoušký :* ..

Návštěvnost :)

16. června 2008 v 14:55 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  Návštěvnost
Taak a je tu navstevnost za predminuly a minuly tyden, kterej sem tu nebyla, a de to videt.. omlouvam se Sbckam, ze sem nepsala komenty, napravim.. :)

kOnečně dOmaaa .. :*

15. června 2008 v 10:12 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  .. Záznamy z mýho života
ahOj miláčccii mojii milovaní :*
Tak sem se vám vrátila z tOho Chorvatska.. Myslím že nemá cenu tu vypisovat, jaký to tam bylo.. :D 3 dny sluníčko a posledni dva pršelo (me nasrali..) Ani sem se moc nevopálila.. ae ani mi to nevadi :D Moře krásně teplý, výlet lodí, skálali sme z mola, jedli zmrzku, chodili na trampolíny :D, prostě klasická dovča.. ae Kluci ? - Nic :( pfff.. tak mela sem tam bráchu a ješte kámoše od známejch.. kámoše .. takže se nic nedelo.. potom sme se tam s kámošlily s takovejma deckama.. takový tragédi to byli :D:D no a posledni den se 3ma klukama.. ty byly taky na pohodu.. dyt sem řekla že to nebudu vypisovat.. takže to byla dovča tak noumal.. nic extra ae zase nic hroznýho :D
jOoO a ete to hoodne důležitý.. cestou domu, sme se stavili do Splitu a videla sme tam upa nejnádhernější konversky, mamka mi je nechtěla kamoupit.. tak sem se nasrala a šli sme na jidlo.. ae dyž se mamka koukla na ten muj nasranej xicht :D tak teda že jo.. ae že to dostanu "jako" k výzu :) ae že si musim aspon 500 přidat :D takže ted tu píšu s konverskama na nohách :D tyjo DaGi, těšim se až ti je ukážu :D:D to sou takový podobný tamtem kotníčkovejm tem barevnejm jak meli ve meste, akorad sou noumalni :)
To bude teda všechno.. mejte se hezky.. DoOminka ..
.. Tak když ste tak chtěli tak sem vam je teda vyfotila, je to takova "rychlovka" :D takže nic moc.. ae botky tam prostě sou :D Click Cč. ..

Nádherný pixelky .. a zase :D

14. června 2008 v 12:00 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  Ostatní
Název: Krásnoučký..
Počet: nevim, na to sem moc líná :D..
Zdroj: © An.die
Můj Komenář: Hrozně roztomilý :* , nemyslíte..? ..
Image Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.us

Další citátky dO sbíRky.. hefký ..

13. června 2008 v 12:00 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  Ostatní
Photobucket - Video and Image Hosting .. Další várka krásnejch citátků .. Photobucket - Video and Image Hosting
• Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale chvílemi, které nám vzaly dech!
• V životě jsou chvíle, kdy vám někdo chybí tak moc, že byste ho chtěli vytáhnout ze svých snů a skutečně ho objímat!
• Ta nejskvělejší budoucnost bude vždy založena na zapomenuté minulosti; nemůžete jít dál životem dokud nepřekonáte minulé chyby a srdceboly.
• Proč mi všichni říkají mlč, když chci promluvit? Proč mi všichni říkají neplač ,když se mi chce plakat?Proč mi všichn říkají miluj, když není nikdo, kdo by mě měl rád? Budou mi také všichni říkat: "DÝCHEJ", když budu umírat???
• Kdyby nebylo vzpomínek, člověk by nevěřil, že byl někdy šťastný...

Pixelky - průhledný kravinky

12. června 2008 v 12:00 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  Ostatní
Název: Průhledný
Počet: asi 11..
Zdroj: © Katushkaa
Můj Komenář: MotZ pěkny pixelky, se mi líbí :) .. :*

Sem někde v ChOrvatSku :*

11. června 2008 v 12:00 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  Novinky
Caaau, ne..?
Tedkom sem asi někde na pláži, spí, jím nebo bdím .. :D .. ale určitě to bude něco velmi zajímavýho :D nO znáte mě.. tyjo už se tak tešim na vas.. tenhle článek je přepřipravenej, ale já se těšim, už ted.. když to píšu.. na tenhle dníšek sem žadnej moc zajímavej článek nepředpřipravila.. tak sem vám sem šoupla nějaký odkázky na pobavení..
"Různý stránky:
:: Pusinka :: tady dostaneš odemně sladoučkou pusinku :* stačí jenom "kliknout"
:: LibkO :: tady je moje libko, můžeš napsat vzkázek, komentář nebo stopu, budu moc ráda :)
:: Channel :: můj a DaGi channel na youtube, ted tam new videjka bohužel nebudou.. :(
:: BandZone :: sem se taky můžete kouknout, jak chcete.. máme tam naše fav. skupiny..
"Ohledně blOgu:
:: PlayliSt ♫ :: nestihla sem tam dat nový SonGy, ale časem tO dodělám...
:: Sl.fOtbálek :: zahrajte si slovní fotbálek.. :P
:: DoOminka :: a tady najdete zase něco o mě..
"HláSni pls:
:: SONB :: tadyyk, to je soutěž o nej blog..
:: SMB :: (Miss Blog - no ták sem se nudila)

Co všechno tvůj mobil dokáže..?

10. června 2008 v 12:00 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  srandicky
Co všechno mobil dokáže??..to se ještě budete divit :D Je tO celkem zajímavý, nwm jestli to je pravda, časem to skusim.. :D kde sem to asi našla..? :D u myho sb Kithkath ..
Tísňové volání: "112" užívané na celém světě
Nacházíš se mimo pokrytí mobilem? Vyťukej 112 a tvůj mobil si jej najde v lokální, cizí síti. Zajímavé je, že jej lze vyťukat i když je mobil zamčený!
Zamknul jsi svoje klíče v autě?
Máš dálkové ovládání zámku auta a doma máš náhradní klíče a manželku? Zavolej mobilem a drž jej asi 30 cm od dveří svého auta zatímco manželka zmačkne dálkové ovládání jež drží u sluchátka svého mobilu. Tvé auto se otevře! Můžeš být třeba na jiném kontinentě - prý to pracuje.

Nějaká ta "hudbička" na bloG, když tady nejsem.. rOmantika, znáš to :D

9. června 2008 v 12:00 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  Novinky
music
One Republic - Mercy
tOhle je uplně krásná písnička, nenašla sem ji jako mp3, tak sem vám našla videjko.. nemusite se na něj dívat.. stačí poslochat :) nO, vlastne by ste si to divani ani moc neužili :D:D ptz sem to zmenšila aby to tu nestrašilo.. :D Jenom stači chvilku počkat a ono se to pak zapne samo :D
Doufám, že se vám ta písnička líbí, mě teda strašně.. jak ráda bych tu sedela s váma a poslouchala.. mějte se krásně DoOminka..

návOd jak darOvat srdce.. <3

8. června 2008 v 12:00 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  srandicky
Našla sem něco u mýho sb, Kithkath.. Jak darovat srdce? - fakt jako nechápu proč z toho všichno dělaj tkowou vědu žejo :D
1. otevřete hruď
2. přefikněte cévy
3. vyndejte srdce
4. vysušte dané místo hadrem
5. jako náhradu vložte do otevřené hrudi tenisák
6. izolepou přilepte cévy k tenisáku
7. perfektně zašijte hrudník
8. ze srdce odstraňte přebytečné cévky a drátky
9. srdce vložte do misky a perfektně videzinfikujte
10. darujte srdce příteli / přítelkyni

O6.O6.O8 || OhňOstroje a upa mOtZ den :D // dnes už O7.O6 :D

7. června 2008 v 1:12 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  .. Záznamy z mýho života
.. Zdravím telátka moee Obrázek “http://fc02.deviantart.com/fs13/f/2007/066/f/3/_cow__revision_by_Mrichston.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...
Tyjoo, vůbec si neuvědomuju že dneska (teda vlastně včera) sem byla ješte ve škole.. :D:D škola - faajn, sem dostala 1 z BiOšky, ae pos*ala sem test z dějáku a tO doslova, njn nedá se nic dělat.. potom sem šla s DaGi do DMka.. si tam dagi nechala brejle, takže se pro ně musela vracet.. ani sme nestihly pořádně rozloučit.. Doma, uplně makačka, sem žehlila, luxovala, balila se, dokonce sem si voholila nohy :D nO a pak kompl, kompl, kompl.. a mamka se nakonec rozhodla že nestíháme, takže pojedem až zejtra večer.. nO nevadí..
Tak sem se kolem tý půl osmý nudila.. takže mě napadly ohnostroje.. brácha hned měl s kým jít.. ale co já? sem psala Ljukimu, - nemohl, má zákaz.. nO a pak sem napsala Denisce, myslela sem si že ju mamka nepustí, ale pustila :D sme tak trajdali.. potom sme pokali kluky... potom sme potkali další "bandu" Ell, aspol.. takže nás bylo "asi" .. jedna, dva, tři, čtyři, pět ... jO 8 nás bylo.. :) takže hafec sranda.. potom sme kecali v buse.. nO a potom sem chtěla jet z lesne dom (ještě s Arnym) akorad nam tam nic nejelo :D takže sem zavolala mamce, aby nás vyzvedla :D (asi kolem 12 :D) no a denča furt nervila.. ja už musim, rychle, ja už mela bejt doma prej v 1, ae pak ji bliklo že má ještě hodku čas.. nO a pak nas mamka vyzvedla.. jeli sme dom :D)
Takže uplně nejvíc dníšek.. sem poznala 5 nových lidiček :) musíme si to zvopáknout, děcka.. bylo to fakticky super..
DeniSko Sem ráda, že to tak je.. a že sme si to užily a hlavně, že sme se konečne VIDELI!! určitě si to zvopakujeme, mtmr.. :*
. . DoOmiNka ♥ . . "[ Pusinka :: Moe Lst :: Channel :: BandZone ]"

na pOsledni chvily.. sháním mp3ky, máte nějakej tip..?

6. června 2008 v 19:03 | PrinceSs Do.Ominka ♥
..ahOj lasky Obrázek “http://im.lide.cz/smile/23265.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...
Na posledni chvilku stahuju co se da.. znate to.. co delat na plaži..? :D:D Takže .. jestli mate nějakej dobrej tip na mp3ky.. pište do komentu vaše oblíbený písničky, nebo interperty.. žánry neřešim, prostě jestli máte neco good napište.. díky, vaše DoOmi..
Update 0:58 » Děkuju, myslím že mi to bude zatím stačit :D