I'm trying to understand the world

Květen 2008

.. DaGi and DoOmi ShOooOow ..

30. května 2008 v 14:06 | dOomi ♥ |  Soukromá galerie..
.. aneb, když si děti hrajou ^^
.. nO takže včera byl uplně super dníšek.. sem byla s DaGi asi 6 hodin ve měste :D Nejdřív sme šli do pizzerky na jídlo a potom do města.. Koupila jsem si třičtvrtáky a brejle (stejný s DaGi) nO a potom sme tak trajdaly po měste a nakonec sme se vyblejskly.. a natáčely videjko ..

28.O5.O8 || Mamce se stal takovej "thriller" ..

29. května 2008 v 7:19 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  .. Záznamy z mýho života
.. Tak já vám to teda povím, jO? ..
Večer - šla sem spát asi kolem 12, koukam proč mamka rožla na terase.. nikdo tam neni.. tak sem spokojene usla.. asi o půl hodkyzačal štekat pes.. no nic, spím dál..
Ráno - se probudím, mamka za mnou přide a prej že bude dneska semnou doma, ptz mě tu nechce nechat samotnou.. Že prej večer (v noci), rožla na tý terase a byla v obyváku na notebooku (jejím) a že tam videla nekoho na zahrade (nakou postavu..) že si zrovna psala s kámošem o motorkách (my mu pronajímáme garáž na ty motorky).. Dostala strach a tak mu řekla, estli by nemohl přijet že se bojí že tu někdo je, a von jako že přijede, estli nejde ukrádst ty motorky. Potom se mamka koukne znova a vidi nekoho přímo na terase!!! Ptz má zatažený rolety, tak jednu malinko jako potevře aby se koukla kdo to je.. a ten chlap se toho lekne a začne zdrhat.. mamka vyhběhne za nim.. a von přeskočí branku.. ae von zrovna přijede ten jeji kamoš a chytne ho. Vezmou ho na poldy.. nO a on vim řekne, že se taky ze Soběšic, že se prej šel kouknout jen tak náááhodou kolem 1.ráno na bazén.. Ae protože nic neukradl, tak mu dali jenom pokutu..
Hestý ne? Tyjo lituju mamky, tak my sme 3 ve velikánským baráku.. a ona byla jediná vzhůru.. a ješte k tomu ten barák máme u lesa a sousedy jenom z jedný strany!! nO me to připadalo jak z nějakýho filmu, když mi to mamka říkala..
. . DoOmiNka ♥ . . "[ Pusinka :: Moe Lst :: Channel :: BandZone ]"

NOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOouU !! .. ehm.. yes.. :o)

28. května 2008 v 16:45 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  .. Záznamy z mýho života
!1370!Takže ten "velmi zajímavej" nadpis pOchOpí jenom DaGi :D ae fakt jenOm vOna.. ptz ví, jaký se tO týká situace :D :D nO vlastně celej článek je spíš prO DaGi, ae to je jedno ..
!1370!Tak sem byla neska teda nachvilku ve městě.. sem si koupila CD - Vanilla Sky .. hej DaGi, tOe upa krutý, je tam 17 songů z tOho máme enOm 2 písničky!! (a pak mame vlastně ješte 2 ae z tOho starýho alba).. Takže ti to CD zejtra pučím bo vypálíím..
!1370!Jo a když sme u těch Cdéček.. zeptej se bitte tatky :D estli by ty CD těch From dawn to fall, nekoupil 2, jako jedno pro tebe a jedno pro mě, ptz ja bych chtěla ten origoš.. O:) Chápeš, já sem celá taková "náročná" .. :D Prachy bych ti pOtom určo dala, se neboj.. tak se prOsm zeptej.. díky moc.. Šak ty víš, jak moc ses prO mě důležitej člověk :*
!1370!Jo a máme new friends na youtube na tom našem Channelu (toho z Orangecap, jak sem ti posilala jeho lb) a pak od nšj ještě koment =o) se jukni..
. . S LáskOu . . DoOminka . .

28.O5.O8 || prOminte, že sem tak dlOuhO nenapsala..

28. května 2008 v 9:58 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  .. Záznamy z mýho života
..ahuuj brOučci..
Moc se vám omlouvám, že píšu až dneska, to víte.. sem furt taková happy že nemam na blog moc náladu :D to radší to youtube.. a tak.. snad pochopíte.. nO celej tento tejden máme volno, takže se nudim.. dneska sem vstala v 9 (což je poměrně brzo :D) sem se nasnídala, osprchovala.. ete pudu s hafiiikama a udelam nějaký ty prácičky a pak pudu do města.. Mam si prej vyrbat nějaký letní botičky (bylerínky) a šaty.. tea nwm na co my budou ae mamka chce abych nějaký měla k moři.. a vůbec na léto.. nO taky se stavim u tatky (u nás) v pizzerce na oběd, ptz mi mamka zapomela uvařit :D Takže prostě no, to no :D:D
Ještě sem vám chtěla říct, že ted už asi články tolik nebudou, jako budou.. aeprostě jen někdy.. blog není má povinnost.. ae zábava.. tak ho tak budu brát! - neznamená to že končím!! si nemyslete.. mvmmr.. a chodte sem dál, děláte mi tím strašně velkou radost..
DaGinko » Tak mi potom napiš smsku, jak to teda bude s tím městem ok? jo a koukni se knám na badzone do názorů <3 paA MtNr . :*
. . DoOmiNka ♥ . . "[ Pusinka :: Moe Lst :: Channel :: BadZone ]"

Vyhlášení soutěže BF 2OO8

27. května 2008 v 12:01 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  Soutěže
Taak a je to tady.. vyhlášení soutěže BF 2OO8, prominte že sem to ukončila až tak pozde.. ae nám me ten blog nebere :D Chodím ten na náš videoblog.. (odkaz v Menu) Kdybych ted nemela tolik komentu a návštěvnosti, tak bych s tím asi flákla.. ae když vás to baví a dáváte to najevo :D No ted ale zpátky k soutěži.. takže tady je anketka a cenky:

Fotky z kOnceRtu :**

26. května 2008 v 18:40 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  Soukromá galerie..
HI GUYS ..
nO tak se vám ozývám, na blog ted nemám moc čas.. a zejtra ukončím tu soutěžku.. Jinaak sem vám sem dala nějaký ty odkázky..

O.1»
Tak fotky z kOncíku už mám na libku.. na tom obrázku su já DaGi a brian z vanilla sky .. ! Moje libko je tadyk: KLIK ..
O.2» A ješte ten náš videoblog (channel) s videjkama je tady: KLIK here ..
. . DoOmiNka ♥ . .

Navstevnost za 19.5.2008 - 25.5.2008 - REKORD!! WoOoOOoW!!

26. května 2008 v 18:35 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  Návštěvnost
Pondeli: 252
Utery: 228
Streda: 360
Ctvrtek: 310
Patek: 322
Sobota: 300
Nedele: 298

Celkem: 2070
Hej lidi, dekuju uplně nejvíc já mám rakord.. hej sem nevic štatsná a DaGi ví proč.. :* mám vás ráda a díky!! DoOmiNkaa..

24.O5.O8 || kOnCert Vanilla Sky :** (dneska už vlastně 25.O5.O8 :D)

25. května 2008 v 0:28 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  .. Záznamy z mýho života
Ou yeaaHh.. Taakže sem byla 24.O5 s DaGinkou na kOncertě Vanilla Sky, atmosféra.. šechno upně skvělí.. Byly tam 3 předkapely (Orangecap, Brakpoint a From Dawn to fall..) .. ti poslední byly nej.. *slint* ae vanillky hráli až moc pozdě, takže sme je nevideli :D nevadí, no :D tak příště... ae normálně vod nich máme podpisy, placky, kecali sme s nima anglicky a dokonce sme se s Brianem (zpěvákem z Vanillek) vyfotili.. :** Mám strasnou radost, fotili sme i natáčeli :) yeeaaHh ja miluju CONCERTY!! <3
Fotky budu mít na libku, až se aktualizujou :D (pak vám dám odkaz)
A videjka už máme na našem youtube.. (Klikni na obrázek :) a napísejte komenty.. :*

22.O5.O8 || Ouu ja se tak těším na zejtra, a vůbec na celej výkend..

22. května 2008 v 18:58 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  .. Záznamy z mýho života
.. ahOjky princeZny..
Tak zase píšu článek.. :D Dnešek, zase obyčejnej den.. škola vpoho.. potom sem šla dom, sem si dokonce uklidila! a to je jako co říct :D Vylxovala, vynesla vodpadák a taky sem převlíkla peřinky <3 víte jaký? Růžovy O:) nO, tak sem ti to slíbila DaGi.. nO ae to nej je, že u nás bude spát v pátek DaGinkaa!! a budeme natáčet videjka :D jaaj ja se těším, ale uplně nehorázně. A pak deme ještě na ten koncert Vanilla Sky.. :** mmt *slint* :D :D jO a Dagi, nezapoměn si vzít ten deníček a "kozuu" :D Tak teda to bude asi pro dnešek všechno.. ptz se mi nechcemotZz psat, a ještě musim dat tatkovi do iPoda nějaký ty jeho "blbý" songy.. takže se mějte a kouknete down na btw a odkázky.. :**
btw» ještě furt, můžete hlasovat v mý soutěži (článek níž..)
.. www.youtube.com/dagidoomi = tady budou ty videjka, zatím tu skoro nic není..
. . DoOmiNka ♥ . . "[ PlayliSt :: Pusinka :: Moe Lst ]"

Tři.. dva.. jedna.. » Hlasujemeee!! :D

21. května 2008 v 15:26 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  Soutěže
Tak a je to tady, fotek sice není deset, ae co už s tím naděláme nO.. 4-1.gif image by Salisko nO každá fotka má v sobě něco.. takže hlasujte.. 5-1.gif image by Salisko která dvojce se vám zdá nejsympatičtější.. ? 16-2.gif image by Salisko Anketu najdete pod článek.. a hlasujte prosím pravdivě, 19-1.gif image by Salisko ne podle toho jestli ste kámošky, nebo vás o to někdo poprosil..25.gif image by Salisko díky těším se na výsledky :** DoOmiNka . .
17-2.gif image by Salisko Soutěžící - Click na "celý článek"..

2O.O5.O8 || Takovej strašnej, ale i super den..

20. května 2008 v 19:18 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  .. Záznamy z mýho života
..Zdravím šechny zlobivý děti, který místo učení sedí u komplu :D..
Sry že sem dlouho nenapsala deníček, nějak me to nebavilo no.. jako bavilo ae neměla sem a to náladu.. snad pochopíte.. Dneska je takovej hodně "zvláštní" den.. škola.. normálka - jOo a jednuškaa ze Chemijee jee mam radost.. nO konec obkecávání známek.. deme dál :D po škole, chvilku s Dagi, pííííííp (dagi víí..) :D hej a to uplně krásný tričko si pudu koupit, i kdybych neměla prachy :D:D no potom sem málem stratila mobil, tak sem zpanikařila ptz sem honeměla v kapse a ja ho nikam jinam nedávám :O a dagi mi ho omylem dala do batohu - možná sem to byla i já :D nO tak sem si oddechla.. Potom nevíte co se stalo, normálně me dagi zmlátila :D nekecám.. spíš se ohnala deštníkem, omylem a já mam oteklej xitch, ne zas tak hrozný to není :D to je jako štípanec od hovada :D ae bolí to hezky no :D .. Přijela sem domu, padla a hodku spala.. no jo náročnej den.. tedkom tu sedím, píšu a píšu.. doufám že se mi ten článek zobrazí :D tak se mějte krásně.. dětičky moje.. a hlavně.. se učte!! :D:D:D
. . DoOmiNka ♥ . . "[ PlayliSt :: Pusinka :: Moe Lst ]"

Láska..? (od An.die)

20. května 2008 v 19:04 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  love
Láska, co je láska, mnoho lidí vyslovuje tohle slovo, aniž ví, co vlastně znamená.
Láska je něco co dokáže člověka rozesmát, rozbrečet, oživit i zahubit zároveň.
Láska je něco, co si člověk musí prožít, aby pochopil, jak vzácná věc to je.
Láska, není krásnějšího a zároveň ničivějšího citu, avšak když se prožívá naplno, její ničivá síla se zdá být nijaká.
Láska je něco úplně jiného než přátelství, které může skončit pro lež, protože láska končívá pro pravdu.
Láska, mluví se o ní všude kolem nás, ale ta pravá láska, je pouze ve dvou, ale jaká, to už vědí pouze oni a nikdo jiný.
Láska, píšu tu o ní jako o bohyni a přitom to byla ona kdo mi tak ublížil, ale i přesto jí ctím, jako nejkrásnější cit a doufám, že jednou mi splatí všechno co mi dluží a já opět budu moci lásku prožívat.
Láska, říká se, že pravá láska se potká jen jednou za život, já jí potkal, bohužel jsem si jí neuměl uchránit a ona mi zmizela takřka před očima.
Láska je něco co se musí pěstovat a když budete zalívat těmi pravými doušky, vyroste vám z ní něco překrásného, avšak stačí jeden den bez doušku a může uvadnout.

Potkala sem dalšího "inteligentního" člověka .. :D

19. května 2008 v 18:32 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  Novinky
Ouu tak sem po čase narazila zase na velmi inteligentního člověka :D nO jako pobavte se sami.. píše mi asi rok jestli ji neco nepomužu najít, jestli nemám okraje, kde sem našla tamto a tohlencto.. no prostě se ozývá jenom když něco potřebuje.. interwiew - down...
Aja......:-PP (06:16 odp.) :
kde beres ty okraje stranky?
Doominka (06:17 odp.) :
už sem ti to psala asi 1OOx a řekla sem ti že tak různě, stejnak kdybych měla nejakou moji stranku tak bych ti to neřekla :D
Aja......:-PPP (06:18 odp.) :
seš fakt milá.. napiš si místo Iam - You Are..
Doominka (06:18 odp.) :
cože..?
Aja......:-PPP (06:16 odp.) :
nic debile

Navstevnost za 12.5.2008 - 18.5.2008

19. května 2008 v 17:45 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  Návštěvnost
Pondeli: 221
Utery: 184
Streda: 204
Ctvrtek: 207
Patek: 159
Sobota: 263
Nedele: 337

Celkem: 1575
Myslim že k tomu nepotřebuju nějaký dlouhý komentáře :) sice ten pátek byl nic moc ae ta neděle byla vinikající :** :D mvmmr a dekuju.. DoOminka...

Vyhlašuju soutěž BF 2oo8 !!!

18. května 2008 v 16:00 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  Soutěže
.. Vyhlašuju soutěž Best Friends 2OO8..
Vymyslela sem, takovou soutěž.. Best Friends 2oo8 :) Pošlete mi fotku se svou kámoškou/kámošem a bude se hodnotit nejlepší fotku.. důležitý je aby na te fotce bylo videt že se máte prostě rády, že spolu zažívate srandu, smutek.. prostě všechno..
Budete v ní hlasovat vy, ne ja, takže se můžou přihlásit i Sbéčka :o)..
..× Jak se přihlásit? » Napište mi do komentářu, vaše a jméno kámošky, proč se máte rádi nebo neco zajímavýho o vás, a URL fotky..
..× Podmínka? » Můžete mít na blogu článek, aby vám dali kámoši nebo SBéčka hlasy, ale jstli se dovím, že píšete do komentářu, po icq apod.. reklamy, aby vám dali hlas - ste diskvalifikováni = mažu vás..
Tak honem, honem rychle do komentáře!!,.. Beru 1O a víc soutěžících :) tak piště..
PS: krásnej obrázek, kterej mi darovala Elinka :* děkuji..

Další citátky dO sbíRky.. od Andynky..

18. května 2008 v 14:14 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  love
Když miluješ málo, ublížíš tomu druhému.
Když miluješ moc, ublížiš sobě..
Když milujete oba stejně a upřímně, je to moc dokonalé a krásné na to, aby to vydrželo...
. . Další - click, celý článek.. vy už to znáte.. :D . .

18.O5.O8 || Krátkej ranní zápis ~ cO budu neska delat?

18. května 2008 v 9:56 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  .. Záznamy z mýho života
.. ajOoj debílci :D.. icon_32.gif image by Salisko
Dneska sem si dokonce přivstala! Tyjo většinou touhle dobou ješte spím, ae já už se stihla sbalit, nasnídat, osprchovat a ještě k tomu píšu článek :D drsnýý.. :o) Ptz asi za hodku pojedu k tatkovi.. kde budu až do uterka, to sem vám ae psala už včera.. maminka mi dneska ráno odjela.. :( nO takže dneska nebudu psát žádnej román ptz sem dneska(zatím) nic nezažila :D takže se mějte.. napíšu vám asi až od tatky. Pa MvmmR.. a nezapomeňte na nějaký hezký komentyy :*
. . Hlásněte pro mě prosím tadyk, děkuju: ××× a ×××
. . DoOmiNka ♥ . . "[ PlayliSt :: Pusinka :: Moe Lst ]"

17.O5.O8 || takOvá Obyčejná sObOta . . nO ikdyž . .

17. května 2008 v 21:36 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  .. Záznamy z mýho života
..NazdáRek jahůdky..
Dnešek.. zase jedna celkem obyčejná sobota.. nO vlastně ani ne.. měla sem celkem nabitej program :D Ráno sem spala asi do půl desáté :) což je pro ma tak akorád.. Divný, že se mi chtělo dokonce i vstávat :D Po snídani sem byla chvilku na komplu, uklidila si a tak.. Potom sem jela s mamkou na nákup do Glooobusu :D a potom přijela "návštěva" o které sem se dozveděla až když sem vstala :D sme kecali na terase a samozdřejmě u toho jedli že.. xD .. Jahudky, vafle, ovoce, zelenina mnaam :** nO super.. a pak sme jeste jeli ke známým na grilovačku, tyjo, se mi tam tak nechtělo :D ae ja sem byla přežraná už z tý první návštěvy takže sem tam skoronic nejedla.. no a tedkom tady zase tvrdnu :D zejtra jedu k tatkovi a budu u něj až do úterka, ptz mamka jede pravoně na Ukrajinu.. tak si ještě musím sbalit ty moe blbosti.. no znáte to :D tak to bude asi pro dnešek všechno, mějte se hezky. . .
Daginko »Tak se ete musíme domluvit víš na čem :D snad budeš ještě na icq.. pp mtmmR... :* ps: nezahrajeme si Slide-lamu? :D :D
. . DoOmiNka ♥ . . "[ PlayliSt :: Pusinka :: Moe Lst ]"

Taak a je tu další desiGnek :** . . takovej "JahůdQovej" :D

17. května 2008 v 11:21 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  Designy
.. mOji milOvaní ..icon_35.gif image by Salisko
tak sem se zase nudila.. to víte :D nuda je strašná věc.. teda vlastnost.. ne.. co to vlastně je? toe fuk.. tak sem si prostě udělala novej designek.. je podobnej tomu minulýmu, ale mě se teda líbí víc :D schválila mi ho Elinka :* takový moje malý milý sbéčko <3 .. takže motZ děkuji Eli.. a doufám že se vám líbí teda nO.. tak tedkom du s mamkou na nákup a večer ještě písnu :) mějte se famfárově :* mvmmr.. šak vy už víte =o) a ještě pár vzkazíčku.. ::
DaGinKoo » Tak my deme koupit ty lístky :D
DeniSko » Ještě ti napíšu a domluvíme se :)
Elinko » Fakticky motZ děkuju :** seš super sbéčko :**
Sbéčka » Tak tedy komentujte, a prosím upřímě ..
Náhledy, Click - celý článek . .

Zase něco ukradenýho od Kit Kat[h]^ .. :D

17. května 2008 v 10:54 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  love
Tak sem našla něco u mýho sbéčka.. :D nO jOo znáte mě.. takovej citátek.. motZ hefkej.. :**
Jestli ti jednOu řekne kluk:
"Mám tě rád"
a ty víš, že nemá, sklOň hlavu a řekni:
"Jak krásně umíš lhát"