I'm trying to understand the world

Duben 2008

16.O4.O8 || Dneska jenom vzkazíčky.. =o*

16. dubna 2008 v 21:18 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  .. Záznamy z mýho života
Dneska sem nestihla napsat článek, jako deníček, tak aspon krátký shrnutí a vzkazíčky..
Ráno sem nějak nezastihla Dagi u šaliny :D tak sem jela sama. Ve škole nic zajímavýho, enom to že sem si vzala jedno z těch new krásnejch triček.. Známky žádný, enom sme psali test z ajiny.. ae celkem ok.. Pak sme se s DaGi koukali na photeshky z Německa (O:-*) :D Dagi ví.. No a jinak nic moc.. sem přišla domu šla sem se psama a usla, pak sem kecala po dlouhy dobe s bráchou a tedkom se du učit.. To je všechno.. Ještě ty vzkázky
DaGinko» Už sem napsala do deníčku <3.. Tak teda zejtra o půl tam u šaliny :D Snad nam to zejtra výjde :D Neboj, počkám na tebe :P MtmmR..
DeniSko» Beruško už sem tě dlouho neviděla :( musíme jit ven.. Tak ja se ti stejank ete ozvu, MtmmR..
LjuKie» MotZ díky za tu fyziku, snad to přečtu :D
Sbéčka» Prominte, dneska sem to fg nějak nestihla, komenty napíšu zejtra.. *MuCk*
Ostatní, co to čtou» Napište komentářek bo se juknete sem na ty odkazy:
Pusinka* Shoutbook Playlist
PrinceSs Do.Ominka ♥

..Roxy » Nádherný mikinky.. *CmuQ..*

16. dubna 2008 v 8:45 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  fashion
..Zas po dlouhé době sem dávám nějaký oblečení :D Našla sem upa krásný mikinky roxy, Sou upe BeSt ^^ (zdoroj pod článkem) Která se vám líbí nejvíc? Mě všechny ae třaa ta barevná pruhovaná je krásná..Komentujte :-*

15.O4.O8 || jO, mám prinCeznOvskOu prOpisku :D

15. dubna 2008 v 19:16 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  .. Záznamy z mýho života
..aOoJ lidišKy..
Dneska to byl upa noumalni,obyčejnej den.. Po škole sem byla s DaGi ve městě.. Sme si koupili deníček, propisku - chlupatou, růžovou, s korunkou [O:o)] a nálepky.. no prostě jako malý děti :D ae šechno je krásný.. Já vím, závidíte.. No cestou domů sem trošku zmokla, páč lilo.. a celkem dost.. heh.. No jinak sem dostala 1 z biošky, takže spokojenost.. Tedkom se asi pudu učit ajinu a Chemii. To moje "učení" je spíš koukání =oP Jn znáte to.. tak když mě to nebaví tak co :D No nic, tak já valím páško..
Akorád ten blog.cz mě se.. štve, ale už fakt, je to pomalý jak svina a proste ty zmeny sou stejnak na ho**.. Sem myslela že už od toho daj nachvilu pokoj.. a nic.. Njn oni si nedaj pokoj snad nikdy.. Nojoono..
btw: Upravila sem Sbéčka ae ještě to upravím (vzhledově) až pude blog.cz.. Jinak pište komentářky, děkujii..
Pusinka* Shoutbook Playlist
PrinceSs Do.Ominka ♥

Co mám ráda... :o*

15. dubna 2008 v 9:00 | dOomi ♥ |  Něco o mě..
Jídlo: Pizza Hawai, tiramisu, Germknodel, Kachna..
Pití: Matonka-broskev, cola, kofča a džusy..
Sladkosti: Donut, čokoláda, lízátka, lentilky, nutella ...
Den: Asi pátek a sobotu XDD"

14.O4.O8 || GooDeC Den, Sem Happy a mám DůvOd

14. dubna 2008 v 21:05 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  .. Záznamy z mýho života
.. aOoJ «3 ..
Dneska mam dobrou náladu, yeeah.. Dostala sem dvojku z Chemie, a celkem dobře napsala čtvrtletku z matiky, tak mezi 2-3, uvidíme.. radši si od toho nebuu moc slibovat :D no, sem si koupila ty moe tričenka, jedno je takový hezký a druhý taky :D No to jedno mi je trošku volnějši.. ae me se proste líbilo, a denči ješte víc, než to druhý no :D A to druhý je upa MuuCk* No, hezký takový růžový.. Tyjo.. až budem mít foták tak vám šechno musím vyfotit,.. njn ztráta je ztráta :(
Jinaač, další důvod k radosti je ta návštěvnost, ta je fakticky suprová, měla sem aj lepší ae prostě nemá chybu.. No a tedkom si pudu naházet věci do školy do tašky a pudu se kouknout na ty zoufalky.. tak se mějete a napište komenty díky.. (jukněte na odkazy pod btw..) páško..
btw: DaGi » Deš zejtra na to doučování semnou? O:-) Ete ti napíšu sms a vem foták pls :P
Pusinka* Shoutbook Playlist ♫
PrinceSs Do.Ominka ♥

Navstevnost za 7.4.2008 - 13.4.2008

14. dubna 2008 v 15:37 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  Návštěvnost
icon_40.gif image by Salisko Pondeli: 186
icon_40.gif image by Salisko Utery: 179
icon_40.gif image by Salisko Streda: 216
icon_42.gif image by Salisko Ctvrtek: 171
icon_40.gif image by Salisko Patek: 246
icon_40.gif image by Salisko Sobota: 227
icon_41.gif image by Salisko Nedele: 252

Celkem: icon_41.gif image by Salisko1477
Krasa, motZ děkuju.. nádherná návštěvnost.. MvmmR.. :-*
PrinceSs Do.Ominka ♥

..Ke kadeřnici? Už nikdy!! To pudu rači k zubařovi..

13. dubna 2008 v 9:54 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  .. Záznamy z mýho života
Achjo.. Proč nejde vrátít čas? Celý bych to udělala jinak.. uplně.. Koupila bych si ty trička a navíc bych si nenechala vostříhat ty vlasy.. Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket kde sou moje dlouhý vlásky..? :( Ona řekla konečky a to konečky rozhodně nejsou.. Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Já chci zpátky moe vlasy Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Kurr...a.. proč sem byla tak blba.. chtěla sem to uplne jinak nežt o dopadlo.Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket. už nikdy nepudu ke kadeřnici, to at me radši stříhá mamka.. Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket..
btw: nevyfotim se, páč nemam fotak a vubec se nebudu fotit, až do ty doby než mi to doroste, tak počítejte tak do konce léta.. Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Bye.. osi si pudu oholit hlavu bo já už nwm.. Photo Sharing and Video Hosting at PhotobucketDo.Omi

Ted už si enom zvykat..

12. dubna 2008 v 19:09 | PrinceSs Do.Ominka ♥
Sem vostříhana.. aj se mi to líbí ale nwm.. prej zastřihnout končky.. (trochu moc ne..) chtěla sem ofinu, nic.. no ja nwm tedkom si musim jenom zvykat.. zvykat a zvykat..
Ae jinááč Dendo, za tamTO, tě brzo s Honzou zamordujem :D Bo ulechátame.. opovaž se ještě jednou a .. no prostě tytyTy! zlobivko :P
Páčko.. Do.Ominka ♥

12.O4.O8 || Potkalo mě štěstí, řeklo "uhni" a šlo dál..

12. dubna 2008 v 14:46 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  .. Záznamy z mýho života
tv.gif picture by ordinary-creature off × mrak.gif picture by ordinary-creature Hezky, včera bylo líp × icq.gif picture by ordinary-creature online × heart.gif picture by ordinary-creature .. × hamburger.gif picture by ordinary-creature Nic × drink.gif picture by ordinary-creature Nic × bla.gif picture by ordinary-creature Ten blbej HorSeFeatHeRs!!.. NaŠtvali mě..
..ČauQy..
Tak sem teda byla neska s Denulkou ve měste, vybrala sem si 2 nádherný trička, ale řekla sem si že se pro ne vrátím pak.. a co pak? meli zavřeno.. takže mě dost nasrali, tak dlouho me teda už nic nenaštvalo jako.. :'( No ae tak si je pudu kopit v pondeli :) Jinak sem si koupila čelenku, modrou - spíš tyrkysovou prostě takovoutu co se mi líbí.. :)
Tedkom asi za 20 minut pojedu s mamčou víte kam? Se vostříhaat.. Nevim estli se těšim nebo bojím, asi vod každýho něco, ae dyt sou to enom vlasy.. který dorostou.. a ne snad? No tak teda pojedu, a potom pudu ete s DeniSkou a děckama ven, juchuu O:) Těšim se, aspon budou moc okomentovat ten můj účes :D No nic, tak ja si du ete pouklidit a nachystat se, mějte se hezky.. Papa.. *MuCk*
btw: DaGi » Jak mě vostříhaj, tak ti hned napišu :D neboj.. budeš první kdo se to dozví..
PrinceSs Do.Ominka ♥

Pro TEBE.. No však ty sám víš..

11. dubna 2008 v 19:31 | dOomi ♥ |  Mozeček a srdíčko..
Část tohodle článku sem ti už stejně napsala na icq.. ae toe fuk.. chtěla sem to jenom nějak shrnout..

To s tou Čajkou» Fakt jako promin, ale ja sem tu stovku stratila.. Takže sem neměla ani kačku.. A tu sms sem ti nepsala proto, že sem s tebou nechtěla mluvit, ale protože žes šel na ten voběd a ja mysela že pak pudu dom.. a už tě venku neuvidim..
Jinak k tomu ostatnimu.. Jestli si myslíš že "lezu DaGi do prdele" tak to fakt sorry.. -Tvůj názor- Prostě promin že mám jedinou kámošku na celým Gymplu.. s kterou kámošim trochu víc než s tebou, je to jedinej člověk (Mimo Denču) s kterým se můžu odvázat, zasmát, zaspívat si a říct jí všechno!! Proste bych se bez ni nudila.. a potřebuju ji.. Tak sorry že mam na NzG jenom 2 kamoše s kterýma můžu kecat tebe a Dagi.. no tebe už nwm.. u mě ses a bude kamoš furt aez tve strany uz ne.. ty tam mas fuuru kamošu ve třide v terciich, aj v kvartách apod.. ae ja? ja proste potřebuju tam s nekym bejt.. s někým žít chapeš? Ja prostě nedokažu bejt sama, nebo jen tak sedět a čumět.. Navic to přetvařování a lezení do prdele.. možná se ti to zdá.. nebo to tak vypadá ae když sme sami s DaGi, tak se chováme uplně normálne jako s tebou.. a ona taky..
Fg Promin.. ale ja sem takova jak sem.. možna naivni.. kráva, lhářka.. a možná i ješte něco horší.. SORRY.. Je to tvůj názor..
Mimochodem, ty taky nadávaš na Hanny že je bůhvíco a pak se s nou aj obímáš a bavíš.. Mě to nesere, páč tu "šlupku" má každej!!.. a neříkej že ne..
Nechci se s tebou hádat, páč nechci staratit kámoše, kterej pro mě dost znamená.. fg ne.. Stačilo mi, to s Hanny.. a nechci aby se to opakovalo.. Páč přez to všechno tě mám furt ráda..
..Snad to pochopíš, a doufám že to mezi náma bude zase OK..
..Budu už enom doufat.. ..Do.Omi..

11.O4.O8 || Sluníčko svítí, dobrá nálada.. vítej jaro..

11. dubna 2008 v 17:34 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  .. Záznamy z mýho života
. . Krása ♥ . .
Poslouchám jak venku zpívají ti ptáčci.. Jak mám celej pokoj posvícenej sluníčkem.. ouu nádhera.. potom jak nám na zahradě začínají kvéts stromky a na tich yt růžovo - bílý kvítka.. prostě krásný.. ráda bych vám to vyfotila ale nemám ten foták no..
Jinak, zejtra pudu s Dendou do města na nákupy a pak na to stříhání.. chci takovou ofinku.. no nwm sli je to uplně ofinka ae proste sesříhat tak na bok :D No uvidíme..
Jinak, tedkom pudu na balkon udělat si úkoly na pondělí.. udělat referát a tak.. asi se vám zdá, že mi hrabe, ale já budu mít na výkend nabitej program a na pondělí toho mám doslova jak "nasrá*o" tak ae zas na balkone to bude příjemný.. ješte najakej ten džusíík a bude to geniální.. njn miluju teplo.. Mějte se krásně a užívejte JaRa!! Páškoo... *MuCk*
btw1: DaGiNko » Musime se spolu vyfotit . . . :o*
btw2: Deny » Doufám že ná to zejtra výjde.. Tešim se..
PrinceSs Do.Ominka ♥

Od MýhO SbéčKa » Forever2gether..<3

11. dubna 2008 v 15:00 | PrinceSs Do.Ominka ♥
..Tady je dáreček, kterej sem dostala od mýho skvělího Sbénka.. Děkuju.. :o* mtmmR..
btw: Jeji blog najdete »TUu

1O.O4.O8 || Supergirl don't cry.. but i am not supergirl..

10. dubna 2008 v 19:38 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  .. Záznamy z mýho života
.. Reamon - SuperGirl . . Best SonG!!..
.. ČauKy ..
Dneska byl zas good den, sice sem trochu pos.. pokazila matiku, ale toe fuk.. Byli sme s DaGi tak "na rychlovku" ve městě a u nás v pizzerce na salátku :D Sme se přežrali :D Teda, ja sni ne.. spíš DaGi :D ae to je cekem normalni :D No, taky sme se nááhodou oblíkli "podobně" (nemyslete si, že sme jako malý děcka ve školce co se oblíkaj stejně, ale jenom podobně :D páč když se to tak vezma, žádná věc nebyla uplně stejná, ae bylo to hezky :o) Slušelo nám to :D Všichni se na nás ve městě dívali :D a ješte ty sluneční brejle.. no super :D
Jinak, tedkom se ješte pudu učit blbou biologii a hudebku :D DaGi mi to neska trochu vysvělila, tak doufejme že to tolik "neposeru" :D *Kiss 4U* (obrázek pro DaGi..)
PrinceSs Do.Ominka ♥
Btw: Mám tady pro vás 3 otázky.. spíš hádanky.. Napište do komentáře, vaše odpovědi a potom se koukněte na celej článek.. tipovali ste dobře? :D
O.1 Jak si homosexuálové představují stvoření světa?
O.2 Jaký je matematický vzorec pro nevěru?
O.3 a) Co je to? Žije to pod zemí, je to černé a začíná to na K?
b) Co je to? Žije to pod zemí, je to černé a začíná to na J?
c) Co je to? Žije to pod zemí, je to černé a začíná to na Z?

Řetězák × Osobnosti, Celebrity atd..

9. dubna 2008 v 8:00 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  Řetězce
OSOBNOSTI
bla.gif picture by ordinary-creature Audrey Kitching : Hm.. nemam ju rada..
bla.gif picture by ordinary-creature Zac Efron : Teplo-ušš, kecam, nemusim ho..
bla.gif picture by ordinary-creature Hanna Beth : Je pěkná, ale nemusim ju..
bla.gif picture by ordinary-creature Wentworth Miller : Má hefký pohledy <3
bla.gif picture by ordinary-creature Avril Lavigne : Jj těšim se na koncert..

O8.O4.O8 || Suprovej den.. a konečně sem v obraze..

8. dubna 2008 v 19:21 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  .. Záznamy z mýho života
tv.gif picture by ordinary-creature off × mrak.gif picture by ordinary-creature Zachvilku se bude stmívat × icq.gif picture by ordinary-creature Neviditelná × heart.gif picture by ordinary-creature Bez komentáře :( × hamburger.gif picture by ordinary-creature medovník ×drink.gif picture by ordinary-creature mlíčko × bla.gif picture by ordinary-creature YeeeS..
.. AoOJ..
Dnešek byl super.. TyJo.. ja mam tenhle tejden samý dobrý dny :D Teda jako že mám dobrou náladu.. Ve škole to je celkem ok,.. noO neska sem byla s DaGi venku, mě povyprávěla jak se měla v Německu, takže sem konečně trochu v obraze, co se tam dělo a tak.. :D No tak ted sedim a furt rozmejšilm, jak se teda mam nechat vostříhat :D Nák nemám nápady :D nO tak ješte budu teda přemýšlet.. Nechcete mi poradit..?
Udělala sem design, takovej obyčejnej.. ale to jenom proto, páč mě tamten už nějak "nebavil" a mám nový menu = oboje tu bude jenom dočasne, páč do konce tejdne tu bude design normání, nějakej hezkej.. No nic, du se pokusit naučit Chemii, mějte se hezky, aoj..
btw: avatarek sem upravovala ja, takže kopči se zdrojem..
PrinceSs Do.Ominka ♥

Láska je jako Cigareta..

8. dubna 2008 v 8:45 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  love
..NoOo taK Sem zaSe někDe vyhraBala nějaKou tu báSničku :o* No taK Sem Se o Ni s váma chtěla taKy poDělit.. noO.. je pěKná ne?
Láska je cigareta bílá,
zapálí se,
vykouří se
a vezme se jiná..
Hefky ne?.. Jinak při kopčení udávejte můj ©zdroj díky :o)

Navstevnost za 31.3.2008 - 6.4.2008

7. dubna 2008 v 20:12 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  Návštěvnost
Pondeli: 194
Utery: 186
Streda: 164
Ctvrtek: 197
Patek: 267
Sobota: 282
Nedele: 313

Celkem: 1603
Je fakticky krásná <3 moc děkujuu :o* MvmmR..
PrinceSs Do.Ominka ♥

O7.O4.O8 || Ouu yeaah, Deni miluju ty naše plány :o* snad se nam to povede :)

7. dubna 2008 v 19:53 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  .. Záznamy z mýho života
Z D A R E C * L I D I :o*
Dnešek, uplně na pohodu den, sem dostala jednčku z matiky, a 1,2 z ajiny, takže sem spokojena.. DaGinka mi dala mnamky muffinka a darešek :D Sem se na ni tak tešila.. :) no mam mnoohem lepší náladu.. Jinak po škole ke mě přišla Denda.. Sme řešily, na co se kluci koukaj jako první :D No taky sme byly venku.. a povidali sme si.. Tak nás něco napadlo, něco doost crazzy, ae to nikomu neřekneme, že ne Dendo? :o* Pak denda odcházela a ja sem ji dala pufinku :-* (už asi po 150) a vona najednou že: ,,Tyyvole!! Domi ty umíš líbat! Ti kluci fakt nevi vo co přichází!!" Sem měla dost :D :D :D Pak sem se ji zeptala sli to myslí vážně a vona prej že jo :D no nevim esi bych tu pusu nazvala líbaním ae toe fuk.. aspon me potešila :D :D No jinak.. Sem si udělala šechno "potřebný" jako že sem si uklidila a taak.. no znate ten dobrej pocit..
Jinak, sem se zkoušela namalovat :D Jako make-up, řesenku a lesk na rty :D Sem se dokonce sama sobě líbila. Aůe do školy bych tak nešla.. no ja se nemaluju, ja sem na svoje řasy a vůbec oči pyšná :) No prostě sem s nima spokojeda a tečka konec :D Možná časem.. heh.. no tak ja se du juknout ješte na libko, neska komnety pro sbéčka nebudou, páč mam už jenom 15 minut.. njn znate to.. mamka.. tak mějte se pěkně.. papa.. mvmmR♥..
PrinceSs Do.Ominka ♥

Šechno bude zase Ok.. (Doufám..) a těším se na tebe DaGi..<3

6. dubna 2008 v 21:57 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  Mozeček a srdíčko..
K O N E Č N Ě ! !
Mám dobrou (lepší) náladu.. Kvůli DaGince.. ten náš rozhovor co byl a stále pokračuje.. ani nevíš jak si mi chyběla.. Neboj DaGi, ono to bude šechno časem ok.. já vím každý krásný chvíle jednou skončí.. a my s tím už nic nenaděláme.. Nj aji vidiš že s těma klukama máme skoro stejný problémy (od jména až po.. po šechno) Doufám že se mi tenhle tejden zlepší nálada.. Ani nevíš jak moc se mi stejskalo a jaka byla nuda.. A jenom kvůli tobě a těm pár větičkám na ICQ je mi hned líp.. DÍKY.. Už se na tebe zejtra těším, na muffinka, na dáreček.. prostě na tebe.. měj se.. ete pisnu na ajsku..<3
btw: Ta písnička, cos mi poslala je krásná.. poslouchám ju furt dokola..
Twoje: PrinceSs Do.Ominka ♥

O6.O4.O8 || Dobrý ráno.. eh..? To už je odpoledne? :D

6. dubna 2008 v 13:27 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  .. Záznamy z mýho života
D O B R Ý * R Á N O :D
Ouu sem se konečne po pár dnech pořádně vyspala :P sice sem usla vo půl jedný pač sem se dívala na notebooku na lets dance 1 ae to jee fuukk :D Sem to chtěla porovnat s tou dvojkou ae prostě každej ten filmík má svoje kouzlo :)
Tedkom se pudu nasnídat, páč už na mě zespoda volá mamka. A pak asi pojedeme na kolečkáče za Olympii, protože tam je udlělana tak asi 3 roky strašně dlouhá trasa vlastně od Ikei přez Olympii a ješte dáál :) nevim esi se mu bude chtit tak dlouho jezdit :D Páč su lenoch :D uvidíme.. No a zejtra je zase škola.. to je strašný, za ty dva dny se prostě nadá nic stihnout :( proč víkent netrvá aspon tři dny? Jo to by bylo ideální 3 dny víkend a 4 dny škola :) klidně bych každej den přežila odinu navíc.. njn život už je takovej.. No tak já se pudu nasnídat a odpoledne vám ješte napíšu :D mějte se pěkně.. papa.. mvmmR♥..
PrinceSs Do.Ominka ♥