I'm trying to understand the world

Květen 2007

Jak vypadat dobře na fotkách?

31. května 2007 v 15:28 | Domushka |  Problemy-holky
...Jak vypadat na fotkách skvěle..
Taky se ti stává, že si na fotkách připadáš strašně, nebo tak bohužel opravdu vypadáš? Tak s tím je konec... je to jen špatnou fotkou! :-)Jak vypadat na fotce dobře?
1. Záleží na prostředí - tam kde se fotíš by nemělo být příliš stínu a ,,fotograf " by tě neměl fotit příliš shora, nebo z dálky (abys nezapadla do obrazu do hrozného chaosu mnoha věcí).
2. Stůj rovně a hlavu měj spíš dopředu, když jí budeš zatahovat dozadu, udělá se ti podbradek!!!
3. Nedělej "Sýýýýr", jen se lehce a příjemně usměj!
4. Hlavu měj mírně na stranu od fotografa.
5. Očima se dívej cca 15 cm od objektivu(ne přímo do blesku)
6. Fotce sluší svěží volnost a proto bys neměla být příliš lesklá. Vol spíše přirozené barvy - pokud možno, neškodí volně rozpuštěná hříva upravená třeba sponečkama

Proč je čolokáda lepší než kluk?

30. května 2007 v 18:06 | Domushka |  Kluci
1. Čokoláda se velmi snadno sežene
2. Po čokoládě neotěhotníš
3. Čokoláda uspokojí i když je měkká
4. Čokolády můžeš mít kolik chceš
5. Můžeš mít tolik druhů čokolády. kolik jen chceš
6. Čokoládu můžeš mít v kteroukoli denní i noční hodinu
7. Před Čokoládou nemusíš nikdy nic předstírat
8. Čokoládu můžeš vychutnávat i v přítomnosti rodičů
9. Čokoládě nemusíš stále opakovat jak byla dobrá
10. U Čokolády je velikost lhostejná protože je dobrá vždycky

Kometáře?

29. května 2007 v 20:05 | Domushka |  Novinky
Ahoj chtěla bych vám říct, že se mi jaxi zablokovali komentáře.. prostě když sem udělala bleskovku, tak sem čekala.. ale pořád se mi zobrazovalo toto:
Ikdyž sem to aktivovala vurt se mi ten ,,počet komentářů,, nezobrazuje... ale když sem na ty prázdné komentáře klikla tak se mi zobrazily celé.. nevím co to je... :(

Taháky

29. května 2007 v 18:28 | Domushka |  srandicky
 • Tahák napsaný na ruce - Jeho nevýhodou je, že pokud se hodně potíte tak se tahák snadno rozpije. Máte obrovskou smůlu v případě že by se prověrka odložila na jiný datum.
 • Tahák napsaný na lavici - obyčejný tahák, který napíšeme obyčejnou tužkou na lavici. Poté ho zakryjeme papírem s prověrkou nebo rukou. Po dopsání prověrky musíme tahák vygumovat.
 • Na noze - Skvělý tahák pro léto. V době kdy nosíme kraťasy (u holek minisukně) či krátké nohavice. Tahák napíšeme nebo přilepíme lepenkou na nohu a zakryjeme oblečením.
 • Tahák napsaný na papírku nebo na počítači - (zmenšený nejlépe velikost 4 až 4,5). U tohoto taháku je velké množství míst, kde ho můžeme schovat: pod hodinkami, v kapse, pod nohou, v přední kapse u mikiny (skejťácká), pod rukávem, v kapse v penálů, pod hodinkami, pod náramek či do speciálních roztahovacích per.
 • Taháky se dají nahrát na kazetu či CD a při prověrce stačí jen pustit a poslouchat vámi namluvené odpovědi.
 • Dejte si sešit na kolena a v případě potřeby zasuňte sešit do lavice (pokud tam máte poličku). Příliš velká pravděpodobnost načapání.
 • Zjistěte si na jaký papír budete psát a poté si na podobný papír vypište různé otázky. Bude to vypadat jako kdyby to bylo vaše pravé zadání.
 • Tahák si přilepte lepenkou zespoda na lavici a při písemce ho jen vyklápějte.
 • Když sedíš u okna přilep ho na okno do nějakého místa kde nebude vidět.
 • Když sedíš u stěny napiš si ho na zeď (takovou barvou aby text nebyl nápadný ale aby si ho přečet). Na konci hodiny je nutné tahák smazat
 • Na lavici si zespoda přilepte papír s malým výstřihem. Do něj můžete vložit tahák jako do šuflíku.
 • Tahák si napiš na obal sešitu např. tužkou.
 • Tahák napsaný na papíru si vlož za zadní obal sešitu (např. studijní průkaz…). Když něco potřebuješ jen sešit otočíš.
 • Schování taháku do štěrbiny u radiátoru
 • Na nástěnku velkým písmem napište například nějakou zprávu. Její obsah však bude probírané učivo. Pokud si učitelka nebude číst nástěnku, tak z něj může opisovat celá třída (blbě ale vypadá když se všichni dívaj na nástěnku).
 • Skvělý fígl do předmětů jako např. matematika, fyzika… Tahák buďto schováme do kalkulačky, nebo ho můžeme rovnou napsat obyčejnou tužkou do volných míst.
 • Pokud máte zrovna počítače s připojením na internet tak se všichni připojte na chat a tam si posílejte odpovědi.
 • Pokud máte košili a jen malý tahák můžete si ho schovat do kapsy, tak aby jste na text viděli.
 • Na písemku si vemete dvojlist a tahák si napíšete na druhý list, první list popíšete a pak už jen odtrhnete list s tahákem. Když se učitel zeptá co děláte tak si trháte čistý papír na další písemku
 • Taháku který si dáte na židli mezi nohy asi není co dodat. Snad jen to že na vás nesmí být poznat kam koukáte. Takže hlava musí zůstat stále alespoň opticky nad lavicí a oči smidraj na tahák. Nezkažte si oči.
 • tak ať vám to pomůže=)
 • z-d-r-o-j

28.5.2007 // For you

28. května 2007 v 19:27 | Domushka |  .. Záznamy z mýho života
Ahoj, takže vám povim, co jsem dneska dělala... po škole sme chtěli jít s Denulkou plavat na Teslu do bazenu.. Jenomže nám tam zavřeli... mno tak sme jeli k nám kuknout se na filmík (Eragon) mno supa.... mno už sme na něm byli i v kině... Ale ty chipsy byly dobrý že Deny? Chtěla bych něco říct, hlavně Berenice (Nikyskovi) >>> Podívej fakt sry, ale Denulkaaa je moje nej nej nej. kams a ty s tím už nic ale vůbec nic nenaděláš... sry. Prostě se smiř že už jednu kamošku mám, která je lepší než ty.. nechci, abys ji psala bůhvíco.. ale prostě ja ji důvěřuju... říkám ji uplně všechno.. je to moje druhá sestra.. kterou potřebuju... Takže se nemusíš urážet... a jestli budeš takhle pokračovat, tak už ani nevim...
Pro Denču >>> Deny, zlatíško moje.. řekni to tomu Dawidovi, at už máš klid.. ju? Hlavně si nelam hlavu.. Musíme jít plavat někdy jiny :D abysme tam zase necivěli x)) ok? (Sry zejtra nemůžu.. to víš mamka...)
... Pa vaše Domushka...

27.5.2007 // Nákupy...

27. května 2007 v 17:28 | Domushka |  .. Záznamy z mýho života
Takže... Dneska byl celkem good den.. ráno sem vstala tak asi o půl devátý... Oblíkla sem sevyčistila si zuby, najedla se a takový ty krávoviny... Mno a pak sme šli s mamkou nakupovat... Já sem si koupila, žabky - takový modročerný s kamínkama, pak sem si koupila sandále... Mno a pak sem si ete koupila takový zeleno-hnědý plafky.. v Kenvelu.. (Deni, tak už si pudem zaplavat ne??) Konečně.. mno ikdyž stáli 700 Kč.. huh ale mamka mi je koupila... Kujííí mamí... mno a pak sem.. mno to už vás nemusí zajímat... Ptz by se to semka asi nevešlo... Mno... tak ted tu sedím, ale už budu muset valit se vosprchovat, uklidit si skřín a ete se musím učit!!! Tak zejtra sem zase něco písnu papa x))
...Waše Domushka...

Pics - Stromy

27. května 2007 v 17:12 | Domushka
....Tady jsem našla na jsem na Deviantartu tady ty krásný pixy... Jesltli chcete kopčit, můžete, ale jenom zdrojem x))....
...Chceš vidě i ostatní? → Click na celý článek...

26.5.2007 // I´m back

26. května 2007 v 21:47 | Domushka |  .. Záznamy z mýho života
...Hallo I´m back...
Jsem zpět?→ Ano.. je to tak... už jsem se vrátila... zní to asi dost trapně... pořád končit a zase obnovovoat, byla jsem pryč 12 dní.... (pro někoho krátká, pro mě dlouhá doba...) za tu dobu jsem si uvědomila... co sem to provedla... tímto bych se chtěla omluvit všem... co museli být smutní kvůli mému Endu... asi jich moc nebylo ale pár jedinců se vždycky najde.. už to nikdy neudělam... užnikdy přisahám!!! Blog už nikdy nezruším.. hm.. ale možná někdy.... ne x) dělám si z vás srandu srandu.. prostě tedkom sem tu už jednom a jenom pro vás... pro moje milowaný zlatíška... který nutně potřebuju...
Proč jsem se vrátila?→ Blog je pro mě vlastně můj druhý život... taky si říkám.. kde bych si stáhla referát o Drogách??? Jasně, našla jsem ho na jednom blogu... Ještě tu mám jednu opravdu důležitou věc, kvůli jsem se vrátila nazpět... a to, že se mi stejskalo po mejch best kamošek z netíku.. který strašně moc lowkuju...(Denulkaaa, Nasivinka, Sarushka, Verčikaaa, Karolanc, Modelgirls) a ještě je jich moooc, akorád by se to sem nevešlo... toto je pro všechny → *Muck* (ps: nejsem lezba to ne!!!)
A co moje známky?→ Mno stejný... někdy i horší heh.. mno jo.. je to čím dál tím težší.. tak at se nedivý že mi to nejde ne?... prostě budu muset víc makat a učit se.. Snad to budu stíhat, abych měla čas i na blog a na kamarády... :( chjo... děják, ajina, zemák, bioška, matika, fyzika... fuj!!! kdo to jenom vymyslel???
Co bude dál?→ Mno na blog budu chodit každý den... Budu přidávat 2-4 články... Hlavně můj deníček :) a takový ty kecy... Budu se snažit aby se vám tu co nejvíce líbylo.. protože tento blog je pro Vás... a chci, aby jste věděli že všechno co tu dělám, dělám kvůli vám....
Design?→ Jistě ste si všimli že mám novounkej design... :) mě se líbí a co vám??? Bůů.. ta kravička je nádherná!!! Je to zase změna... A změna je život... a já chci mít život co nejhezčí!!! Snad jakovšichni na této maličké planetě... (Zemi)
Komu bych chtěla poděkovat?→ Prostě všem mým kamoškám, hlavně Denulce, Sarushce, Modelgirls, Verčicce a všem ostatním.. moc mi pomáháte... doufám že vám to taky budu moct někdy oplatit... :-* Diky to je od Sarushky -Klik x)) diky... moc hezké, ale ja sem už tady...
For Denulkaaa→ Deny, tento maličkej odstavec je věnovanej pro tebe.. Chtěla bych ti říct že seš moje nejnejnej kamarádka na celý zeměkouli.. Berenika se taky nepos*re, prostě se jenom musí smířit, že si moje nej. kams ty a nic s tím nemůže udělat... x)) Prostě tě strašně moc miluju!!! A tot vše... (Doufám že to nevadí tvýmu Dawwovi.. sry Dawwe - ale ja ju počebuju stejně jako ty, možná aj víc.. nee kecám x))

End Domushka´S blog...

15. května 2007 v 20:42 | Domushka
Dnes jsem si přečetla článek na blogísku DomulQy... pár hodin jsem nad tím přemýšlela... A došla jsem k závěru... Proč? Proč se mi vlastně změnil život? Ano... odpověd je ,,Můj perfektní blog" Je to už přez rok, kdy jsem si tento blog založila. Neruším ho kvůli tomu že je to ted IN jak si všichni myslí... Já k tomu mám celkem jiný důvod... Vzpomínám, když jsem ještě blog neměla.. ta pohoda.. na compl jsem chodila 2-3 týdně na půl hodky.. avšak pak se to změnilo.. chodila jsem na net každý den na několik hodin.. Chtěla jsem mít dokonalý blog.. jako ostatní.. perfektní grafiku, vysokounávštěvnost a fůůru komentů... Neuvědomovala jsem si že to je jenom ,,Smyšlený internetový svět" ... Jak už na svém blogu DomulQa uvedla.. Je to samá lež a přetvařování... Např. když se někomu diplom za bleskovku nelíbyl.. říkal jééé to je pěkný!!! Ještě tady mám otázku.. co je Lepší? Zajít si s rodinou na vycházku, jít se psem do parku, zahrát si basket nebo volejball, nabo jít jenom ven s kamoškama... pak je tu druhá možnost..prosedět celý den u počítače.. Zkazit si takhle život? Ne!! Blog mi skazil známky.. protože jsem místo učení seděla na počítači.. Ale ted je ten den.. Jeden z nejvýznamějších.. udělám tlustou čáru přez můj život.. Jsem na sebe hrdá... Pro mě je to Happy end... vím že mi moc lidiček přirostlo k srdci.. a nechci je stratit.. Blog rušit nebudu.. nechci aby mi někdo ukradl přezdívku.. jsem to přece Domushka s blogem dominikalew a nikdo jiný...
...Končím.. ale třeba se ještě někdy vrátím...Vaše Domushka...

Happy end..

15. května 2007 v 13:23 | Domushka |  Novinky
Proč Happy end?>>> Nebojte se, toto není end blogu.. ale rekonstrukce...A proč happy?Protože jsem rekonstrukci ukončila dřív, bylo to plánované až na čtvrtek.. ale já sem si s tím dala práci a dokopala to k závěru.. Nevím, jestli rekonstrukci vidíte i vy.. asi nevidíte.. ale já si myslím že sem odvedla kus práce..
Co jsem všechno udělala?>>>Bylo toho moc, Ani nevím,s čím mám začít.. dobře.. asi jedna z věcí kterou vidíte pouze vy, je design blogu.. domáhala mi s ním Domulqa, potom jsem udělala takové neviditelné věcičky.. např vymazala články které jsem měla uložené ale rubriky už dávno smazané.. např. hip-hop.. taková rubrika mě už vůbec nebrala... (smazala jsem 74.článků) byly mezi nima i staré soutěže.. a takový ty kraviny, třeba že pro mě máte hlasovat.. :c) , potom jsem si roztřídila obrázky od složek, abych v tom neměla bordel.. a ještě jedna velmi důležitá věc.. spravila jsem rozcestník o Avrilce..
Proč zrovna design od DomulQy?>>> Už pár dní sem si nevěděla s designem rady... napadlo mě, jestli by mi s ním někdo nepomohl... různě sem courala po blozích, co mám v oblíbených.. a najednou sem si uvědomila že Domulqa designy dělá a že sou strašně moc hezký.. Mno tak sem jí napsala na icq a design byl hotový... Jo a Domi, něco jsem ti za to vyrobila tady to máš - click
Co z toho plyne?>>> že se budu mému blogísku víc věnovat, nebudu sem plácat žadný kraviny... možná to nechám už jednom jako můj deníček.. :)
Třešnička na dortu?>>> Jj mám tu pro vás jednu písničku...

Navstevnost za 7.5.2007 - 13.5.2007

14. května 2007 v 14:47 | Domushka |  Návštěvnost
Pondeli: 156
Utery: 151
Streda: 114
Ctvrtek: 140
Patek: 126
Sobota: 150
Nedele: 146

Celkem: 983
To je supeer! děkuju :)

Řetězák - Můj (c)

13. května 2007 v 14:13 | Domushka |  Řetězce
Máš rád/a modu?- Hm.. aji celkem jo.. :))podle toho jakou
Jakej styl máš nejradši?- Hm.. určitej styl nemám.. kupuju si jen to, co se mi líbí..
Co je v tvým štaníku nej? - Huh.. těžká otázka...
V čem se cítíš pohodlně? - Tepláky a tričko.. ale jenom doma!!
V čem se cítíš sexy? x) - Nejde říct.. Spíš podle situace..
V čem by si nikam nešel/a?- V babiččiným kožichu :)
Nosíš rád/a doplnky? - jj jasně!!!

Pics - Hvězdice

12. května 2007 v 19:13 | Domushka
Tak a je tu zase další várečka obrázků..Tentokrát je to téma: Hvězdice :)) (zdroj dole)
•Chceš pokračovat v dívání na tyhle colorfullky?•Tak klikni Celý článek ×)) ↓↓↓

Co z toho plyne?

12. května 2007 v 14:49 | Domushka |  srandicky
Ptáček
Malý ptáček letěl na jih, aby unikl zimě. Ale protože bylo chladno, měl brzy málo sil a spadl na louku. Zatímco tam ležel, přišla kráva a upustila na něj kravinec. Jak ptáček ležel pod kravincem, uvědomil si, že se ohřívá a pomalu zas roztává... Rozehřátý si začal z plných sil zpívat. A v tom šla kolem kočka. Uslyšela zpěv a ten ji dovedl ke kravinci. Začala hrabat, objevila ptáčka a na místě ho sežrala!
A jaké z toho plyne ponaučení?
1. Ne všichni, co na tebe serou jsou tví nepřátelé.
2. Ne každý, co tě vytáhne ze sraček, je tvůj přítel.
3. a když už si jednou ve sračkách, tak drž hubu!
zdroj: xxl-01.blog.cz

11.5:2007 // Depka

11. května 2007 v 20:17 | Domushka |  .. Záznamy z mýho života
Ahojky.. neska byl celkem good den... mno.. sic mě tág rochu nasrala naše ajinářka... ehm.. už vo tom nebudu kecat... Jinak.. měla sem tagtrochu depku... depku mívám celkem často ale snažim se nedávat to najevo... mno.. zejtra budu mít závody.. šmarjá.. mno toe jeden z důwodů proč mám depku.. : () .... mno.. tag mi držte palečky at to zmáknu.. a at to natřu aspon ty namyšlený Karolíně.. co si vo mě myslí že sem blbá, ptz se mi to jednou nepovedlo a furt mi to dáwá najewo... hm.. dyž je něgdo blbej... Jo a ještě se mužete zapojit do bleskovky (o článek níž)... tot wše.. *MVMR*

ICQ - tipy na statusy

10. května 2007 v 19:37 | Domushka |  ICQ
Toto jsem našla takový krásný tipy u Mandie na blogu.. mě se to zdá upa uuža!! Určitě to něgdy použiju...
Obrázek kachničky:
,,Rochnim se ve vaně a lovim gumovou kachničku."
,,Mám rande ve sprše s kachničkou."
,,Šel jsem se utopit do sprchy,ale nebojte..mám s sebou šnorchl."
,,Nejlepší je,když dáte pryč ten špunt a je tam takovej ten výr."
,,Velká námořní bitva."
,,Sprcháá - právě se louhuju a dobry čaj se louhuje sakra dlouho:D "
Obrázek spánku:
,,Žít či zemřít? Spánek bude asi nejlepší"
Obrázek přemýšlejícího:
,,Mužům záleží více na kráse než na inteligenci, protože muži lépe vidí,než myslí."
,,Mam dobrou naladu, mam dobrou naladu, mam dobrou naladu, porad si to opakuju abych to nezapomela :) Debilní bouřky, blbne mi net"
,,Life is game...And game is over..."
,,Na každého jednou dojde.J eden zemře, druhý pojde..."
Obrázek TV:
,,Čučka na film"
,,Gaučing."
AWAY:
,,Jsem mimo realitu "
,,Někde ve vzdálené krajině na lovu ostnokožců... "
,,Mému nejvetšímu fanouškovi .... Johny Cage"
,,I zde může být vaše reklama."
,Byl jeden domeček, v tom domečku stoleček, na stolečku mistička, v té mističce vodička, ve vodičce rybička... a já tu rybičku nenechám umřít jen kvůli tomu, že si čteš můj away!!! "
N/A:
,,Ted jsem kytička N/A.Když počkáte a budete mě zalivat budu zelena kytička! "
No vy co mě máte na ICQ možná někdy uvidíte že opravdu jen možná něčeho z toho využiju :))

Bmi hotovka...

10. května 2007 v 16:51 | Domushka |  x... Bmi...
Táág tadyk sem sem dala pár prvních... a ještě k tomu žebříček :))
- nižší než 18,5-podváha
- 18,5 až 24,9-Správná váha
- 25 až 39,9-nadváha
- vyšší než 30-obezita
Tag tadyk to máte... x))
Lucy99- 12.24. (Podváha)
Luc!nhka - 18.25. (Správná váha)
Pošli mi to mejlík-16.86. (Podváha)
anča- 16.01. (Podváha)
s.a.s.i.k- 15.24. (Podváha)
Riri- 16.4. (Podváha)
Ziki- 20.2. (Správná váha)
Domi- 20.95. (Správná váha)
terkaaaa4- 15.78.(Podváha)
eDenKa- 20.92.(Správná váha)
Kačka :-*- 17.18.(Podváha)

Chceš vypočítat?

9. května 2007 v 17:09 | Domushka |  x... Bmi...
Ahoj... tag sem se rozhodla že vám budu počítat vaše BMI...
Takže esi to chcete vědět tak, mi do komentáře napiště:
váhu x výšku...
A já vám to vypočítám... :)) tag písejte... a nestydte se za svojí výšku ani váhu.. každý člověk je jiný... x)
aby se někdo.. nezlobil.. našla sem to na tomto blogu...

8.5.2007 // Kámoši

8. května 2007 v 21:51 | Domushka |  .. Záznamy z mýho života
Tento článek je pro Dagi a Hanny.. pro moje asi nej.kamarádky...
Pro Hanny> Nevim co sem ti udělala.. že si byla na mě poslední dobu tag hnusná.... Jestli sem něco řekla?? Já nevim.. taky sem věděla že mě drbeš... To bylo celkem nápadný... ale to sem taky ještě brala.. hm...
Pro Dagi> S tebou sem kámošila od začátku.. Abych pravdu řekla.. důvěřovala jsem ti.. víc než Hanny.. Taky newím.. proč si na mě byla hnusná,.. a tos říkala že to je jenom ,,období"... hm.. mno,. že kamošíš víc s Hanny.. to mi zas tak nevadilo... :"( .........
Pro Obě> Tagže jestli se semnou chcete kamošit nebo jestli mi chcete říct.. že ste se na mě vysrali.. tak mi to řekněte prosím na rovinu... nevím co budu dělat.. asi budu smutná a bude mě to bolet u srdíška...ale to vás už asi nezajímá že??? Mno nic.. nebudu vám tadyk nic domlouvat.. je to vaše věc... Ale chci aby ste to věděli... Ale ráda vás mám furt ... :((
Pro tamtu Lenku> sice sem tě nikdy neviděla ani sem o tobě nevěděla... ale .. mno tag si to na mým místě užij.. :(

Protivný sprostý holky

8. května 2007 v 12:39 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  Filmy
režie:
herci:Lacey Chabert, Ana Gasteyer
rok:2004
stopáž:97
země:USA
nosič:VHS, DVD
Díky svým rodičům zoologům vyrostla Cady v africké buši a myslí si, že ví všechno o "přežití všech nejlepších". Zákon džungle ale dostane zcela nový smysl, když patnáctiletá žákyně domácího vyučování jde poprvé do normální veřejné školy.
Dívka se snaží najít své místo mezi sportovně i matematicky založenými spolužáky, ale zkříží cestu nejprotivnější ze všech - Queen Bee, atraktivní a vypočítavé Regině, vůdkyni nejoblíbenějšího školního spolku, The plastic. Když se Cady zamiluje do bývalého přítele Reginy, Queen Bee je naštvaná a snaží se zničit Cadyinu budoucnost. Ale i Cady brzy vytáhne drápky, protože se schyluje k "dívčí válce" před kterou by se měla raději schovat celá škola.
Tento film jsem včera zhlédla s Denulkou... bylo to super.. až po filmu sem si uvjedomila že sem ho už několikrát viděla... Ještě bych chtěla říct (kopírovat můžete se zdrojem, ptz sem to sama upravovala...) dekuju..