I'm trying to understand the world

Únor 2007

Vtipy - zvířata

28. února 2007 v 14:00 | Domčinda |  Vtipy
Dáma středního věku si kupovala papouška. Jednoho si vyhlédla a řekla mu: "Tak co, ty malej blbečku, umíš mluvit?"
A papoušek odpověděl: "A co ty, stará čarodějnice, umíš lítat?"
Jede chlap v džípu po poušti a najednou mu auto chcípne. Chlap vyleze a otevře kapotu. Chvíli dovnitř zírá, ale neví, co s tím. Najednou zničeho nic se vedle něj objeví bílý kůň, strčí hlavu pod kapotu, zařehtá a auto je spraveno. Chlap chvíli kouká, a kdyz kůň zmizí, naskočí do auta a jede dál. Dojede do oázy, vyskočí z auta a vypráví svůj zážitek Arabům kolem. Když to dovypráví, jeden Arab mu povídá: "Tak to jste měl docela štěstí. Ještě tu běhá takovej hnědej, a ten autům vůbec nerozumí."
Zajíc leží na poli v brázdě na zádech a hoví si. Jelikož ale právě probíhá v okolí hon, křičí na něj ostatní zajíci, aby se radši schoval.
"Proč bych to dělal, vždyť mě stejně netrefí," argumentuje zajíc.
"No to možná ne, ale určitě tě zase poblijou jako vloni!"
Chlápek má papouška a ten je strašne sprostý. Jednou chce udelat na dámskou návštěvu dobrý dojem, tak mu uváže na každou nohu provázek a povídá mu:
"Pepo, když zatáhnu za tenhle provázek, tak rekneš 'Dobrý den!' a když zatáhnu za tenhle, tak rekneš 'Můj pán je dobrý pán.'"
Milý papoušek souhlasí:
Když očekávaná žena přijde, zamíří ihned k papouškovi a ptá se, proč má ty provázky na nohou. Zatáhne za jeden a papoušek povídá:
"Dobrý den!"
Zatáhne za druhý a papoušek zase:
"Muj pán je dobrý pán."
A ona se zeptá:
"A co když zatáhnu za oba?"
"To spadnu, ty krávo!"Víte, co musíte udělat, když potkáte hladového medvěda v Tatrách?
Nemusíte dělat nic, medvěd udělá všechno za vás.
Hih hustý coo? :D

2.Blendík (Alex-emo boy)

27. února 2007 v 18:25 | Domčinda |  Blendy
Tady je můj druhej blendík...
Klikni pro zvětšení...
Líbí? Mě jo!!!

Smajlíci..

27. února 2007 v 15:02 | Domčinda |  Smajlíci a vysvětlivky
Tady je odkaz na stránku plooou smjlíku...
Tak co líbí se ti ty smjlíci???

1.blendík (Avril)

26. února 2007 v 16:28 | Domčinda |  Blendy
Toto je můj první blendík a Avril Lavigne.
Nekopírujte!!!! Udělala jsem ho totiž uplně sama a nějakou tu dobu mi to trvalo...
Klikni na obrázek...

Avril - photoshoot O.1

26. února 2007 v 16:04 | PrinceSs Do.Ominka ♥ |  A-fotky
..Našla jsem uplně krásnej photshoot Avril, ZdRoJ..

Návštěvnost za 19.2.2007-25.2.2007

26. února 2007 v 14:56 | Domčinda |  Návštěvnost
Pondeli: 74
Utery: 94
Streda: 126
Ctvrtek: 169
Patek: 121
Sobota: 148
Nedele: 111

Celkem: 843

My person

25. února 2007 v 15:06 | Domčinda | 
Information [Tady najdeš všechny informace o mě]
Photos [Fotečky...Nemusiš se divat, je to na tobě]
Kontakts [Napiš mi na icq,mail,skype...]

Deník těch dvou jeblých... 2.díl

25. února 2007 v 9:32 | Domčinda |  →Deník←
Milý deníčku…
Neska sem (Hanushka) vyžebrala číslo na toho kluka, co se líbí Anettě..... Menuje se Filip (to už asi wíš žeo...) ...Tag sem mu napsala esli zná Anett . Odpověď byla : Jo,kdo píše ...... Mno a já sem mu odepsala , že sem její kámoška , a snažím se mu ji dohodit ..... Ale Anett se mu prej nelíbíL.... Tag to zkusila Domushka ...... Mno , a posuďte sami , esli jí to vyšlo ...Gdo si myslel, že jo... tak se mýlil... bo-hu-žel... Tag sme si s ním začali esmskovat. Za pár dní se nám vyskytl takovej mááálinkej problem... asi se nám zabouchl do Hanusky…
Hanushka: Domushka si většinou fšecko vyloží špatně...... Znáte povídku nic není jak se zdá ?? .... Mno taky ale existuje povídka Liebe auf den ersten blick....... Ta láska na první pohled, mno ... tag to bylo s Anett. Já sem se fakt hrozně snažila, dát Filipa a Anetu dohromady, ale ...
Domushka: V tom minulím odstawci kecala zas Hanushka.. ale necham to tag, inak z toho bude zase hádka... Mno prostě na to teda s tou Anett nák nevyšlo... Mno pak ji začal (hanushce) posilat pusinky.. heh... pak se mu o ni zdalo (sen sem rači rozpisovat nebudu byl by to můj The End) ...
Mno a pag se Hanushka jednou, dyž sme měli výtvarku dozvěděla něco , za co by Domushku málem zabila… On jíPoslal upne mega pusinku!!!
Možná sme ti zapoměli říct, milý deníčku žesme hroozně moc líný.. Tak si počkej na příště.

Avril lavigne - další klípky

25. února 2007 v 8:47 | Domčinda |  Klípky
Ten je uplně coool!!!
Mixíky (našla sem sama na youtube)

Románky x))

23. února 2007 v 20:42 | Domushka |  → Romány
...Moje románky©...
Photobucket - Video and Image HostingDívčí srdce[Tenhle román sem napsala já.. už je celej a má 16.kapitol. Vypráví o Holce která si našla kluka a blablabla...]
Photobucket - Video and Image HostingDeník těch dvou jeblých...[Tohle je vlastně jakoby deník (ve stylu románu) muj a mojí bejvalý kámošky,(podle skutečné událošti)...]
Photobucket - Video and Image HostingMoje příběhy[Příběhy, který sem si vymyslela...]
...Cizí (některé i moje)...
Photobucket - Video and Image HostingPříběhy [Toto sou smutné, veselé, zamolované příběhy... ]

Deník těch dvou jeblých... 1.díl

23. února 2007 v 20:05 | Domčinda |  →Deník←
Tento román je podle skutečné události!!!! Je to z mýho života a ze života mojí kamošky Hanushky.... A nejsou to žádný kecy ale prawda!!!!
Milý deníčku...
Když sme si tě začali psát... tag sme k tomu měli wážnej důwod. Dříw, než ti řeknem jakej, tak ti povíme něco vo nás... Tagže, sme 2 jeblý holky, mega moooc gut frendky, Hanushka a Domushka. Hanushka je taková mno.. o trochu jeblejší než Domushka, někdy má good hlašky např.:Já sem DYSblondýnka!!! (sice to není pravda páč ma špinavej blond). Domushka je teda mín jeblejší než Hanushka… ta musí bejt ale přece DYSbrunekta néé??? No jasně že jo!!! Ehm.. tak dem dál... … .Skámošili sme se na tomhle gymplu. (NZG) Německý zemský gymnázium (pro ty co to nepochopili) Je to tu zupa, máme tu ješte dvě super kamošky a to Daginku a Anettku. A ten důwod.. mno to je takovej eh….jeden kluk.. říkali sme mu "pankáč" protože nosil nagelovanýho pankáča. Potom si vzal tričko JAMAJKA.. no a už to bylo je to porstě Jamajka!! A ještě mu tekom říkáme (Fifka, fifoušek, filipes... někdy i Ostrow.. ale to je dost uchylný že?? )
No deníčku.. doufám že ti to pro začátek stačí.. neboj časem nás poznáš mnooohem líp!!!!

Jak sbalit kluka?

23. února 2007 v 15:51 | Domčinda |  Kluci
Takže mojí drazí.... heh :D... Tady jsem vám něco opsala z BRAVAopisovala jsem to já, takže sem to nidke nezkopčila... a jestli chcete kopčit VY tak jenom ze zdrojem!!! (www.dominikalew.blog.cz)
1) Pohled do očí
Kluci mají rádi, když se jim holka vydrží dívat do očí a hned neuhne. Příště až ho potkáš, dlouze se na něj podívej a pozdrav ho.
2) Klad mu otázky
Zeptej se ho na názor, které cédéčko by doporučil, popros ho, at ti poradí při výběru mobilu atd. Kluci rádi holkám radí.¨
3)Dělej mu komplimenty
Pochval mu tričko, které mu skvěle sekne, nebo hezký batoh. Bud ale upřímná a říkej jen to, co je pravda.
4)Nanápadně domluv rande
Když mluví o tom, že rád jezdí na kole, řekni: ,,Jé já taky!" Nebo když se musí učit češtinu, řekni: ,,Můžem se učit spolu, jestli chceš..."

Co můžeš dělat ve škole

22. února 2007 v 18:41 | Domčinda |  vseobecne
Co můžeš dělat v hodinách (1/3)
Znáš to. Nudná hodina matiky. Učitel vám zadá na začátku pár příkladů, vytáhne si noviny a dál se o vás nestará. Během prvních 15 minut z nudy ty příklady vypočítáš... A co zbývajících 30 minut?! Tady máš inspiraci!

1) ,Třídaparáda"
Zajímalo by tě na kolikáté místo by tě spolužáci zařadili v jejich žebříčku Nejhezčí baba ve třídě? Tak v nějaké nezáživné hodině uspořádej malou ,,třídaparádu". Napiš pod sebe jména všech holek ze třídy a stupnici, např. nelíbí se mi, normální, moc se mi líbí. Papír slož a nahoru napiš ,,jen pro kluky". Nech to kolovat po třídě. Konečně se dozvíš, jak na tom jsi! Taková ,,Éparáda" se dá vypsat i na kluky - třeba i z vyšších ročníků, na učitele, na předměty,É Však ty už na něco přijdeš!
STUPEŇ ZÁBAVNOSTI: Fakt skvělé rozptýlení!

2) Napiš kámošům z prázdnin
O prázdninách jsi určitě potkala spoustu zajímavých lidiček. Bohužel bydlí na opačném konci republiky nebo v jiném státě. Chvíli před odjezdem z vašeho společného pobytu jste si narychlo vyměňovali adresy a ty jsi všem slíbila, že 100% napíšeš... Přestaň se vymlouvat a až zase nebudeš mít v hodině co dělat, tak napiš alespoň dvoustránkový dopis. Když ti ještě zbyde čas, můžeš si pohrát s obálkou. Škoda ji poslat jen bílou s adresou a známkou, když je na ní ještě tolik místa, ne?
STUPEŇ ZÁBAVNOSTI: Užitečně zabitý čas.

3) Vaše třída: černá na bílém
Taky tě vždy šokují tví spolužáci, kteří jsou schopni vymyslet takové hlášky, že se jim ještě týden směješ? A nemyslíš, že je škoda, aby se na ně zapomnělo? Vezmi si prázdný sešit a piš si do něj věci o své třídě. Všechny ty zajímavé hlášky, rozhovory s učiteli, vaše společné akce, výlety i exkurze, napiš si seznam všech lidí z vaší třídy a ke každému si poznamenej důležité údaje - telefon, adresa, datum narození, sourozenci... Co ty víš, třeba se ti to za deset let bude hodit, až budeš pořádat sraz!
STUPEŇ ZÁBAVNOSTI: Ať žije kronikářka!!!

4) Vymýšlej modely...
Zkus si uvědomit, jaké staré oblečení, které už nenosíš, doma máte. Co takhle z toho nudného bílého trika po bráchovi udělat modýlek, který ti budou všichni závidět? Moje návrhy... Super triko: Volné bílé triko (velikost XXL) připrav o rukávy, celé ho zuž a zkrať. Obarvi ho podle své nálady. Dopředu můžeš přišít číslo vyrobené z kůže. Na boky připni zavírací špendlíky. Originální rifle: Máš rifle po babičce. Odpárej pásek i s knoflíkem, takže ti vlastně vzniknou bokovky. Odstraň jednu či obě kapsy. Nohavice dole rozstřihni až ke kolenům. Udělej po celých kalhotách plno děr, ze kterých vypárej nitě, aby se třepily. Vezmi jehlu a barevnou vlnu a vyšívej. Můžeš třeba obšít ty díry. Pak popadni plno ,spínáčků" a zapíchej je, kam tě jen napadne. Nakonec použij fixy na textil.

5) ...nebo doplňky
Zamysli se, co všechno bys k výrobě takového super doplňku doma mohla najít. Třeba bavlnky, vlnu, korálky, kůži, knoflíky, látky, stuhy, gumičky,... a vyrob si originální prstýnek, náramek, přívěsek, pásek, ozdobu do vlasů,É Zajímavý náramek: vezmi kus látky a ustřihni ho tak, abys ho mohla jednou omotat kolem ruky, šířka záleží na tobě. Na něj připevni korálky, knoflíky, ,spínáčky", bavlnky... Zapínání vyřeš knoflíkem či provázkem. Prosím tě ale! Oblečení ani doplňky si nevyráběj ve škole, tam je jen vymýšlej a kresli na papír.
STUPEŇ ZÁBAVNOSTI: Výborně využitá hodina!

6) Šprtej na další hodinu
Ta nejnudnější varianta, ale jestli máte příští hodinu psát písemku z dějáku a ty ses na něj stihla mrknout jen po cestě autobusem... Zvaž to:-).
STUPEŇ ZÁBAVNOSTI: Poslední zoufalství.

7) Hraj hry
Piškvorky, lodě, země-město nebo třeba obkličování. Tip: Obkličování se hraje na čtverečkovaném papíře, každý máte fixu jiné barvy. Ty třeba začínáš. Uděláš tečku v průsečíku dvou čar, protihráč taky a vašim cílem je obklíčit tečky toho druhého. Není to ale tak jednoduché, protože on se ti v tom snaží zabránit a ještě navíc obkličuje tvoje tečky. Tvým cílem je vytvořit ze svých teček uzavřený obrazec, ve kterém se bude nacházet co nejvíc teček spoluhráče. Ve chvíli, kdy se ti to povede, svoje tečky spojíš (šikmo nebo rovně) a svoje ,území" si vyšrafuješ. Vyhrává ten, kdo má označené území s největším počtem soupeřových teček.
STUPEŇ ZÁBAVNOSTI: Kvalitní nadstandard.

21.února

22. února 2007 v 18:35 | Domčinda |  .. Záznamy z mýho života
Tak schválně všimli jste si tu něčeho? Bylo to tu i včera... ale dneska sem dodělala záhlaví. :) Sry Lukine ale toto se mi líbí víc... A jak se líbí vám??? Ještě jsem přidala rozcestníky ... Ale potřebuju od vás ješte dvě věcičky..1) Co sem mám dát?? a 2)namáš nějaký good pozadíčka??? Potřebuju je na tvorbu desingů... Jestli nějaký máš tak mi je pošli na e.mail: Domcinda@seznam.cz .... Dneska sme psali písemku z matiky (já se na ni přirozený anti.talent) Ale myslím že sem to jaxi zvládla tak na 1-2 :D Ale to si jenom myslím... Omlouvám se že sem sem čera skoro nic nedala ale opravdu nebyl čas... Takže písejte do komentářu (každej z nich mě mooc potěší!!!)....

Návštěvnost za 12.2.2007 - 18.2.2007

21. února 2007 v 16:22 | Domčinda |  Návštěvnost
Pondeli: 133
Utery: 120
Streda: 133
Ctvrtek: 97
Patek: 113
Sobota: 121
Nedele: 110

Celkem: 827
Huh.. lidi co to je? Hm.. tak písejte co tu chcete :) ja si jenom přeju aby se vám tu víc líbilo. NIC VÍC!!!

20.února

20. února 2007 v 17:22 | Domčinda |  .. Záznamy z mýho života
Takže dneska jsem si udělala pořádek v blogu. Mě osobně se mi víc líbí mín rubrik, vy nebudte smutní. Všechny rubriky jsou shrnuty do tech ostatních (dala jsem je do rozcestníků). Zítra mám v plánu udělat novej desing.. nemám vůbec nápady tak můžete pisat do komentáře:D Chtěla bych ješte dodat. že o mě udělali anti blog. Já si s tím nelámu hlavu! Protože myslím že vím kdo za tím stojí. Však sem si to s ním už vyřídila. Njn hloupý srandičky!!! Kdyby jste měli ještě nějaké další dotazy tak písejte! (Kontakt je v rubrice About me>něco o me>kontakty)

Něco pro holky...

20. února 2007 v 16:36 | Domushka |  → Pro Holky
Photobucket - Video and Image HostingFashion [Moda, botky atd.. x)...]
Photobucket - Video and Image HostingKluci [Toto je o klukách.. njn o čem jiným že?]
Photobucket - Video and Image HostingProblémy a rady [Něco tě zajímá? Máš s něčím problém?]
Photobucket - Video and Image HostingVšeobecně [Zde najdeš, všechno,depku,cigarety, atd...]
Photobucket - Video and Image HostingLáska [Citátky, básničky, atd...]
Photobucket - Video and Image HostingSms [Zamilované smsky...]

Troška o mým blogu

20. února 2007 v 15:49 | dOomi |  .. Blogové záležitosti apod.

Photobucket - Video and Image HostingNávštěvnost [Tady se dozvíš, kolik vás tu bylo..]
Photobucket - Video and Image HostingNovinky [Prostě Novinky a nesmyslné články]
Photobucket - Video and Image HostingDesigny [Designy mého jedinečného blOgu XDD]
Photobucket - Video and Image HostingBlog krůček po krůčku [Rady pro začínajíci blogaře..©Me]


Koutek grafiky

20. února 2007 v 15:34 | Domushka |  x...Graphics
Photobucket - Video and Image HostingBlendíky [To sou moje blendíky x))...]
Photobucket - Video and Image HostingPro tebe [To jsou různé přáníčka a ikonky...]
Photobucket - Video and Image HostingKrawowinky [Pozadíčka, obrázky atd...]

Pár věcí o Celebritách

20. února 2007 v 15:24 | Domushka
Photobucket - Video and Image HostingAvril [Tady najdeš skoro všechno o Avie]
Photobucket - Video and Image HostingGood Charlotte [Oddaná návěky..]
Photobucket - Video and Image HostingFotogalerie [Fotečky celebrit...]
Photobucket - Video and Image HostingFilmíky [Ty si musíš pustit!!..]
Photobucket - Video and Image HostingŽivotopísky [Životopisy stars - jak girls tak boys...]